Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 6320SE?

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share shadow

shadow

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 14:32

John Deere 6320SE? Witam
Mam zamiar kupić traktor w mocy do 100KM z pomocą środków unijnych.Byłem zainteresowany zetorem ale po dzisiejszej wizycie u dealera dowiedziałem się o podwyższę cen i ze standard Proxima 85 to koszt rzędu 121 000 zł a po potrzebnym mi dodatkowym wyposażeniu przekroczył by 130 000zł wiec mysle poważniej o zachodnim używanym traktorze od pewnego czasu interesuje mnie oferta z allegro.Jest to JD 6320SE o mocy 100km i mający przebieg 1800mt z 2007 roku sprowadzony z Anglii pracował tylko w komunalce przy koszeniu zieleni na autostradach jak myślicie czy warto w niego zainwestować ??
oto link do aukcji john deere 6320 se 2007R deutz zetor mf okazja!!! (833339680) - Aukcje internetowe Allegro a i pochłonie to 100% moich przeznaczonych na zakup traktora pieniędzy proszę o rzeczowe wypowiedzi.Jego cena to 137tys brutto do negocjacji małej.
z góry dzięki.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 6320SE? Dzisiaj, 20:41
  •  

#2 Share minik89

minik89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 15:57

John Deere 6320SE? Witam, aktualnie jestem przy załatwianiu traktora na modernizacje i na 100% bedzie to Proxima Plus. Te podwyzki od stycznia nie sa za wesole ale podobno w plusie maja dołozyc szkrzynie 40. Ale czy tsk bedzie przekonamy sie niedługo. A John bardzo ładny i cena atrakcyjna nawet moim zdaniem podejrzanie atrakcyjna. Przed kupnem radził bym dobrze sprawdzic traktor najlepiej z jakims fachowcem ktory sie na tym dobrze zna. A co do twoich watpliwosci to ja osobiscie wybrał bym zetora bo nowe to zawsze nowe, czesci zamienne w nieporownywalenj cenie. A za Johnem przemawia marka, komfort pracy, wyposazenie no i niezawodnosc ale wszystko sie kiedys psuje a wtedy moze troche to kosztowac. A wracajac do Zetora po małych negocjacjach deler dał 11 tys upustu jak narazie ale mysle ze gdy bedziemy zaliczkowac ciagnik to sie jeszcze cos urwie albo z wyposazenia dołoza ;) Naprawde warto sie targowac bo np inny deler dawał nam 7 tys upustu i nawet grosza wiecej wiec jak sam widzisz rozpietosci sa duze. Zycze udanego wyboru :D

#3 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 16:03

John Deere 6320SE? Ojciec oglądał nową serię JD M. Stwierdził wprost "Chińczyk" i wolałby Pronara za te pieniadze. Tylko znaczek pozostał...

#4 Share Stonek

Stonek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 16:29

John Deere 6320SE? Jak dla mnie cena też trochę podejrzana niska jak za taki ciągnik jak znalazłem coś takie zobacz sobie John Deere 6230 Premium , John Deere 6320

#5 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 16:46

John Deere 6320SE? wg. mnie cena jesto OK, a nawet troche za duza:/ Stan jak na wiek taki sobie sredni. Te linki co podales to sa preniumki, takze sa lepszy od tego SE. Masz zamiar kupic- rozumiem, ze juz wniosek zlozony?
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#6 Share shadow

shadow

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 17:08

John Deere 6320SE? Mam przyznane 50tys zł a resztę muszę swoich.Chciałem coś zachodniego a ten nie robił w gospodarstwie wiec wydaje się ok i cena jak dla mnie jeszcze dobra ale nie mam w okolicy nikogo kto zna się na Johnach i mi nie pomoże go obejrzeć i w miarę zauważyć co w nim siedzieć możne ja podjadę i co 4 koła ładny kolor biorę !?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 17:12

John Deere 6320SE? hmm, no tak musialbys jechac co zkims co by sie znal na takich sprzetach. Poszukaj, moze znajdziesz kogos na af z twoich okolic co ma jakiegos JD 6x20.
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#8 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 17:12

John Deere 6320SE? @Rongeryk a co Twój post wnosi do tego tematu???poza tym już chyba większość wie, że to co piszesz trzeba dzielić przez dwa, albo i przez trzy... ;)

co do JD z linku to jest on do sprowadzenia czy stoi gdzieś w Polsce???

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#9 Share Rafal7

Rafal7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 17:21

John Deere 6320SE? Do autora. Skąd wiesz czy ten traktor pracował w komunalce. Ja mogę powiedzieć, że pracował na 1ha uwieżysz mi raczej nie wiec skąd taka pewnosć.Znasz gościa czy co?? ;)

#10 Share shadow

shadow

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 17:21

John Deere 6320SE? Będzie przywieziony W następnym tygodniu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 12 grudzień 2009 - 17:31

John Deere 6320SE? Namów sprzedawcę na próbe w polu ;)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Dodaj odpowiedź