Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmer - opinie [Połączone]

343 odpowiedzi na ten temat

#141 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 13:45

Farmer - opinie [Połączone] Hej byłem ciekawy jak ta skrzynia pracuje w końcu to CARRARO więc musi być dobra i sprawdzona jeżeli pracuje jak w samochodzie to musi być miła obsługa tego ciągnika, ma ktoś na forum wersje 24/24 z rewersem i półbiegami - załączanymi hydraulicznie, ten Farmer 120km z silnikiem IVECO ma przekładnie 12/12 CNH ciekawi mnie z czego to wynika.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmer - opinie [Połączone] Dzisiaj, 03:57
  •  

#142 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 11 listopad 2010 - 20:05

Farmer - opinie [Połączone] Ciężko wyczuć - ciekawe kiedy pojawi się na AF pierwszy z tych większych Farmerów i jak będą brykały... Pozdr.

#143 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 11 listopad 2010 - 20:06

Farmer - opinie [Połączone] Ten duży to już w serwisie stał. Odpalić go gość nie mógł, po 8mth chyba.
KPK - Ochrona

#144 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 11 listopad 2010 - 20:06

Farmer - opinie [Połączone] Ciężko wyczuć - ciekawe kiedy pojawi się na AF pierwszy z tych większych Farmerów i jak będą brykały... Pozdr.

Ciężko wyczuć - ciekawe kiedy pojawi się na AF pierwszy z tych większych Farmerów i jak będą brykały... Pozdr.

#145 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 20:09

Farmer - opinie [Połączone] Ten duży to już w serwisie stał. Odpalić go gość nie mógł, po 8mth chyba.
KPK - Ochrona

#146 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 21:18

Farmer - opinie [Połączone] Spokojnie - odpalenie akurat to nie powinna być wina Farmera - przecież oni silników nie składają tylko wkładają gotowe - być może jakiś oszczędny rolnik nalał lewego paliwa i już IVEKO stoi... znam parę takich przypadków z nowymi ciągnikami - nieraz kończyło się to utratą gwarancji...

#147 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 12 listopad 2010 - 10:26

Farmer - opinie [Połączone] Tyle, że oni go rozgryźć nie mogli i go robili, także na gwarancji na pewno uznali. :huh:
KPK - Ochrona

#148 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 16 listopad 2010 - 18:19

Farmer - opinie [Połączone] Te skrzynie to psełdo CARRARO .Ktoś kupił licencje od tej firmy i tłucze je gdzieś w chinach pod nazwo tej firmy.Do FarmerF10244C1 zaproś do siebie jakoś gazetę rolniczą niech opiszą ten wynalazek .Miałem przyjemność grzebać przy tym ciągniku więc wiem co to za maszyna NP.wymiana tarczy sprzęgłowej po 180 mtg,dodam że ciągnik nie posiada tura.

#149 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 16 listopad 2010 - 20:49

Farmer - opinie [Połączone] Tarcze przy zwykłym sprzęgle to nie problem przypalić, ogólnie często zdarza się w nowych ciągników że trzeba coś zrobić "choroby wieku dziecięcego " w Farmerze to może być wymiana w zachodnim przeważnie kalibracja nie wiem czy to moje porównanie jest dobre ;)

#150 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 07:55

Farmer - opinie [Połączone] Urwane tylne koło to też "choroba wieku dziecięcego".Nie porównuj kalibracij do wymiany tarczy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 21:18

Farmer - opinie [Połączone] "jaro30" Urwane tylne koło to też "choroba wieku dziecięcego", nie o takich przypadkach to nigdy nie słyszałem, skąd taki pomysł ?.

#152 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 21:38

Farmer - opinie [Połączone] To nie pomysł tylko fakt ałtentyczny.

#153 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 22:44

Farmer - opinie [Połączone]

Te skrzynie to psełdo CARRARO .Ktoś kupił licencje od tej firmy i tłucze je gdzieś w chinach pod nazwo tej firmy.Do FarmerF10244C1 zaproś do siebie jakoś gazetę rolniczą niech opiszą ten wynalazek .Miałem przyjemność grzebać przy tym ciągniku więc wiem co to za maszyna NP.wymiana tarczy sprzęgłowej po 180 mtg,dodam że ciągnik nie posiada tura.

Oczywiście jeśli Farmera części klepią gdzieś w Chinach (choć tego niewiem)to jest to szajs, ale jeśli JD całego klepią gdzieś w Chinach to jest to zarombisty ciągnik... ;) Żal mi Was ludzie...
Oczywiście żeby nie było, że twierdzę, że Farmer jest lepszy od JD... :)

Jeśli chodzi o urwane koło to po prostu trzeba umieć jeździć ciągnikiem i od czasu do czasu sprawdzić czy jakieś śruby nie popuściły...

#154 Share Pawel26

Pawel26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 12:43

Farmer - opinie [Połączone] jd nh farmer farmtrac i wiele innych wszystko jest możliwe ja powiem kupiłem dęntke debicą orginał i co się okażało że była gorsza od tej starej nie była przebita o powietrza nie trzymała ja byłem w jd ciągniki nie zachwycają a cena odstrasza nh tak samo jedyny wybór to farmer lub farmtrac lub belarusa pronar też ale niektóre modele

#155 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 16:13

Farmer - opinie [Połączone] Czemu nie zachwycają? Co mają takiego te najgorsze ciągniki-prócz ceny- dobrego? Porównaj sobie ciągniki o podobnym wyposażeniu tych słabych marek i tych lepszych marek. Dużej różnicy nie będzie.
KPK - Ochrona

#156 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 21:18

Farmer - opinie [Połączone] Tylko pamiętaj, że nie każdy chce za "bajery" płacić bo nie każdemu są one do szczęścia potrzebne.

#157 Share Pawel26

Pawel26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 09 grudzień 2010 - 20:08

Farmer - opinie [Połączone] teraz liczy się jak najtaniej składać a kasa idzie do firm głownych co są same biura np jd składa 6 krajów starego kontynetu a mianowićie seri M , R i 6000 tak samo jest z nh serie td w Turcji Claas w Jugosławi tylko niewiem jakie modele Dutez fahr cała grupe Chorwacja , Rosja , Finladia i w Niemczech i we Włoch ale niektóre serie i pod zamuwienie jest GLOBALIZACJA już jest tak np że CNH wybierasz kolor i cene bo wszystko jest to samo tylko w kabinie inna elektronika i wykończenia i wiele firm się łączy ale na nie korzyć nas rolników bo cena się nie amniejsza tylko o kilka % wzrosty!!!

#158 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 23:39

Farmer - opinie [Połączone] odsiwierze temat i mam mam do waz pytanie ile ten traktorek pali FARMER F-10244 C1 105 KM

#159 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 22 styczeń 2011 - 01:00

Farmer - opinie [Połączone] Wszystko zalerzy w jakich pracach nie porównuj orki do koszenia albo transportu .Mój w orce pali około 18-20l/ha . ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 15:57

Farmer - opinie [Połączone] Ja nie wypowiadam się na temat farmera bo nigdy się nim nie interesowałem, ale za to moge Ci polecic ciągnik pol-mot h . O tym ciągniku moę Ci troche powiedzieć bo niedługo sam go kupuje. Polmot H to nic innego jak valtra A z silnikiem perkinsa. Jest produkowany w fabryce valtry na tej samej lini produkcyjnej. Cały tylny most, skrzynia biegów i przeniesienie napędu jest identyczne jak valtrze A. nawet dzwignie zmiany biegów, pedały oraz zegary są takie same. Natomiast silnik to orginalny perkins od MF. Za ciągnik podejrzewam że zapłacisz nawet mniej niż za farmera. Moim zdaniem najlepsza oferta na rynku.