Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmer - opinie [Połączone]

343 odpowiedzi na ten temat

#61 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 22 luty 2010 - 19:23

Farmer - opinie [Połączone] A ja nie mam farmera ale też się wypowiem gdyż kolega ma:). Palił mu bez problemu w tą zimę. Pracuje z ładowaczem i z tego co mi mówił nie mają z nim większych problemów to byly jakieś problemy z elektryka i innymi duperelami ale wszystko sami zrobili. Zdjęcia w galerii:)Fajnie by było jak by te farmery miały tłumik przy słupku(wydaje mi się ze chyba aż takie skomplikowane to nie jest żeby to zrobić) Jak zrobi się cieplej planuje do niego jechac i troche popracować tym farmerem ciekawe jak sie nim pracuje:) I ciekawi mnie dlaczego ta wersja 105konna jest taka hmm słaba tzn wszystko ma gorsze od swoich mniejszych braci. Pozdrawiam
Ps żałuje że wcześniej nie widziałem tego tematu bo moim zdaniem sokol beszczelnie postąpił usuwając treść swoich postów. Skoro powiedział coś to powinien mieć odwagę pokazać co a nie każdy post wymazał.
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmer - opinie [Połączone] Dzisiaj, 19:19
  •  

#62 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 22 luty 2010 - 19:37

Farmer - opinie [Połączone] Z tym tłumikiem to zaczynam się zastanawiać czy przynajmniej go nie wymienić na jakiś normalny np. z modelu Farmera z silnikiem JD. Ten zwykły tłumik od silnika MMZ jest jakiś blaszany i wydaje dziwne dźwięki - wszystko psuje - może kiedyś go wymienię :P

#63 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 23 luty 2010 - 18:48

Farmer - opinie [Połączone] Jest jeszcze jedna wada tego tłumika, podczas zdejmowania/zakładania TUR'a trzeba go zdemontować. :P Tak nie powinno być, że ciągnik nie współgra z zakładanym fabrycznie TUR'em.
KPK - Ochrona

#64 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 23 luty 2010 - 19:07

Farmer - opinie [Połączone] A powiedzcie mi co z tym modelem i pokrewnymi Farmer F3 16277? Niby od dawna jest w produkcji ale na stronie farmera nic o nich nie ma. Why?

#65 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 23 luty 2010 - 19:30

Farmer - opinie [Połączone] Pierwsze słyszę, że taki model jest w produkcji

#66 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 23 luty 2010 - 19:42

Farmer - opinie [Połączone] Tutaj macie info zeby nie było ze ściemniam:P http://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/mocarny_farmer,c1d8b965ef213e1c5085.html w połowie artykułu jest wzmianka o tym. I na agrofoto w galerii też widziałem zdjęcie jednego z tych większych farmerów.

Edit poprawiony link

#67 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 23 luty 2010 - 19:51

Farmer - opinie [Połączone] Hmm nie mogę otworzyć tej stronki - ale domyślam się, że chodzi Ci o jakiś prtotyp, który był gdzieś na wystawie.

#68 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 24 luty 2010 - 15:10

Farmer - opinie [Połączone] Może w Szepietowie będzie premiera... po raz 3. :P W prospekcie jesiennym pisze o nowych modelach 47,60,66km oraz dużych 159 i 173km. Może nie wprowadzają bo jakąś skrzynię wymyślają, tam pisało o 12/12! Śmiech na sali, gdyby takie wprowadzili. :)
KPK - Ochrona

#69 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 24 luty 2010 - 16:16

Farmer - opinie [Połączone] Tutaj macie zdjecia tego duzego farmera. http://www.agrofoto....image&img=67186 http://www.agrofoto....image&img=67180 http://www.agrofoto....image&img=67181 powiem wam ze te maski farmerów mi sie podobają:P Ps odp mi ktoś w końcu z tymi kominami jak to jest? Dlaczego niektórzy mają normalne z boku a niektorzy przy słupku od kabiny?

#70 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 24 luty 2010 - 18:36

Farmer - opinie [Połączone] Kolego, a co tu odpowiadać - po prostu model z silnikiem MMZ D-243 ma z boku (niestety), a wszystkie pozostałe modele mają przy słupku.

Może w Szepietowie będzie premiera... po raz 3. :P W prospekcie jesiennym pisze o nowych modelach 47,60,66km oraz dużych 159 i 173km. Może nie wprowadzają bo jakąś skrzynię wymyślają, tam pisało o 12/12! Śmiech na sali, gdyby takie wprowadzili. :)

I bardzo dobrze - niech najpierw sprawdzą porządnie sprzęty i dopiero wypuszczają ..., a skrzyni napewno nie wymyślają tylko wstawią jakąś gotową innego producenta :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 24 luty 2010 - 18:52

Farmer - opinie [Połączone] u mnie na wosce gosc kupil rok temu farmera i juz go zajechal . poszedl wal i wszystkie pierscienie dystansowe powpadaly do miski olejowej ale to chyba jego wina bo idiota nie docierał go i odrazu do roboty wzial . he he he

#72 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 24 luty 2010 - 19:03

Farmer - opinie [Połączone] A jest ktoś zorientowany jak cena się klaruje .Czy za 200 tyś można go wyłapać. :P

#73 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 26 luty 2010 - 21:00

Farmer - opinie [Połączone] Zbych tylko on i sprawdzają i coś się w ogóle nie udają. ;) Czyli miejmy nadzieję nie wprowadzą. :0
KPK - Ochrona

#74 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 26 luty 2010 - 21:57

Farmer - opinie [Połączone] Przesadzasz... ;)

#75 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 28 luty 2010 - 15:35

Farmer - opinie [Połączone] http://www.farmer.ne...olny/farmer.pdf tutaj też macie notke o nowych maszynach jakie planuje budować:P Niedługo powinny być w ofercie coś mi się wydaje ;)

#76 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 28 luty 2010 - 16:38

Farmer - opinie [Połączone] z tego co widać coraz więcej ludzi ma farmery , widać ze się firma rozrasta , tak samo jak farmtrace tak samo każdy teraz poluje na farmtraca ale nie zmieniając tematu to sądze farmery dobre sprzęty a to prawda ze sprzęgło zaraz siada czy linka mieliście jakieś poważniejsze awarie?
www.agromarchobrzany.pl.tl

#77 Share farmer25

farmer25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 28 luty 2010 - 17:44

Farmer - opinie [Połączone] Posiadam farmera od grudnia 09 ,niby nie dużo ,ale awarii na razie żadnych.I oby tak pozostało ;)

#78 Share awe

awe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 28 luty 2010 - 21:48

Farmer - opinie [Połączone] Uważam że nie ma co się bać nowości bo wszystko kiedyś było nowe i nie sprawdzone
www.youtube.com/watch?v=f5ojo9f-pHY
www.youtube.com/watch?v=N9Z6IrAfcgU
www.youtube.com/watch?v=caaikt5pbk4
www.youtube.com/watch?v=dSIVV5Pus5w

#79 Share bmw3164

bmw3164

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 21:11

Farmer - opinie [Połączone] MAM FARMERA 8258 Z TUREM 1600 Z 2007 ROKU PRZEPRACOWANE MA 2100 MTH I JAK NA RAZIE BEZ RZADNYCH AWARI

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 08:58

Farmer - opinie [Połączone] Nie krzycz(wyłącz caps locka) i fajnie że masz farmera ale przywitać byś się mógł.