Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmer - opinie [Połączone]

343 odpowiedzi na ten temat

#321 Share gacek123

gacek123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 kwiecień 2013 - 11:18

Farmer - opinie [Połączone] Widze, że nie tylko ja w firmie Master Płodowscy i wspólnicy...

Edytowany przez gacek123, 16 maj 2013 - 21:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmer - opinie [Połączone] Dzisiaj, 06:25
  •  

#322 Share Mateusz6340

Mateusz6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo, mechanika, sport

Napisany 29 kwiecień 2013 - 18:22

Farmer - opinie [Połączone] Witam mam problem z farmerem a dokładnie z pompką sprzęgła. Po po założeniu nowej pompki strasznie dużo pobiera ona płynu i nie wiem dlaczego (układ był odpowietrzany). Czy wy też mieliście taki problem?

#323 Share PolishLandwirt

PolishLandwirt

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 03 maj 2013 - 13:18

Farmer - opinie [Połączone] Już jestem po pierwszej wizycie serwisu . Równy gość serwisuje doradzi, podpowie ogólnie OK !
I przestrzegam wszystkich przed firmą AgroMax z Będzimina k. Żuromina . Od ładowacza (AgroMax) same pękają węże i olej zalewa mi traktor . K... mać A o naprawę AgroMaxu nie mogę się doprosić . Szczerze odradzam produkty z AgroMax , Agromot z Lubawy jest ok

#324 Share Lnd15

Lnd15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 10:32

Farmer - opinie [Połączone] Chodzi Ci o to że z niej kapie czy z całego systemu płyn ucieka?
Ja zmieniam pompkę i wysprzęglik i to 2 razy w sezonie-farmer robi pod turem-

#325 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 29 październik 2013 - 19:20

ładnie idzie ten farmer :) chciał bym miec takiego :P

#326 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:07

Farmer - opinie [Połączone] Szedłby lepiej jakby mu pług dobrze ustawili.

#327 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:20

tu gość opowiada o nim szkoda że ten wiatr jest bo słabo słychać ;/

#328 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:21

Farmer - opinie [Połączone] Jeszcze mogli dołożyć na przód większy obciążnik i energicznie przejechać przez bruzdę. Taki mały test na przełamanie.

#329 Share karrol

karrol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 24 listopad 2013 - 11:27

Farmer - opinie [Połączone] witam ja posiadam ciągnik farmer f2 8248 z ladowaczem czołowym frmy moskit sprzet z marca 2011roku posiadam 20 ha ziemi od 3do 5 klasy nikomu tego badziewia nie polecam najpierw już kilka krotnie rozwalil się krzyzak na wale napedowym w lipcu tego roku podczas podorywki rozwalily się tryby w skrzyni biegow a na liczniku miał 800 mtg części w Polsce nie ma diler zamawial z wloch trwalo to 3 tygodnie ale został naprawiony teraz ma na liczniku 915 mtg i znow ta sama awaria podczas orki tur tez pozal się boze caly czas opuszcza i pekaja gorne mocowania ramy ciągnik pracuje z 4 skibowym plugiem zagonowym unia grudziac tzw atlas agregat uprawowy bierny szer 3.20 oraz rozrzutnik forsznit praca z ladowaczem tez do milych nie należy ciągnik po podniesieniu ladunku na wysokość ok 1 metra chce się wywrucic

#330 Share morius998

morius998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 26 luty 2014 - 20:12

Farmer - opinie [Połączone] Witam; czy ktoś z urzytkowników F 8244 c2 miał w nim taką przypadłość jak samoczynne rozłanczanie sie przedniego napędu ? Zauważyłem to na jesieni początkowo podczas orki wyglądało to ta jak by sie zaczepiło o kamien takie szarpnięcie wydawało się normalne ale podczas siewu z agregatem uprawowom siewnym gdy rola była dość miękka co jakiś czas znowu szarpnięcia i tak co jakis czas kilka razy, gdy sam rozłączyłem napęd efekt byłpodobny szarpnięcie coś tak jakby bieg na sekundę wyskoczył i znowu ciągnie i zachwile znowu szarpnięcie może ktoś z kolegów spotkał się z czymś takim

Edytowany przez morius998, 27 luty 2014 - 10:52.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 26 luty 2014 - 20:16

Farmer - opinie [Połączone] W przystawce dobrze się nie zazębia, i Ci wyskakuje.

#332 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 27 luty 2014 - 07:10

Farmer - opinie [Połączone] Przecież tam się nic nie zazębia - jeśli się nie mylę to załączanie i rozłączanie jest za pomocą sprzęgła mokrego (dlatego podczas załaczania nie usłyszysz zgrzytu). Podejrzewam, że problem twi w ciśnieniu oleju który jest podawany do tego sprzegła, zadzwoń po prostu do serwisu Farmera i z pewnościa podpowiedzą Ci co trzeba zrobić. Daj info co było przyczyną jak rozwiążesz problem.

#333 Share morius998

morius998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 27 luty 2014 - 12:25

Farmer - opinie [Połączone] Dzwoniłem jakiś czas temu do Farmera podejrzewają że może to być cewka od załączania napędu znajdująca się pod siedzeniem, włącznik napędu lub przekaźnik .
Włączni i przekażnik sprawdziłem niby wydają sie ddobre zostaje ta cewka nie jest to jakiś duży koszt więc zamówię i wymienię ale nie jestem tego pewienże to to, zobaczymy, zastanawia mnie jedna żecz mianowicie to że podczas pracy z turem nic się takiego nie dzieje , jak też podczas jazdy po twardym terenie, po żniwach pracował z agregatem ścierniskowym i nic takiego nie zauważyłem pierwszy raz podczas siewu rzepaku i wydawaje mi się że się zaczeło z czasem nasilać.Wiosna tuż tuż i dlatego chcę to zdiagnozować, usunąć i żeby jak mówią nie obudzić się zręką w nocniku gdy całkiem nawali jak to bywa zresztą gdy jest najbardziej potrzebny ,dletego tu napisałem myśląc że może ktoś się z tym już spotkał .

Dzwoniłem jakiś czas temu do Farmera podejrzewają że może to być cewka od załączania napędu znajdująca się pod siedzeniem, włącznik napędu lub przekaźnik .
Włącznik i przekaźnik sprawdziłem niby wydają się dobre zostaje ta cewka nie jest to jakiś duży koszt więc zamówię i wymienię ale nie jestem tego pewien to to, zobaczymy, zastanawia mnie jedna rzecz mianowicie to że podczas pracy z turem nic się takiego nie dzieje , jak też podczas jazdy po twardym terenie, po żniwach pracował z agregatem ścierniskowym i nic takiego nie zauważyłem pierwszy raz podczas siewu rzepaku i wydaje mi się że się zaczęło z czasem nasilać. Wiosna tuż tuż i dlatego chcę to zdiagnozować, usunąć i żeby jak mówią nie obudzić się z ręką w nocniku gdy całkiem nawali jak to bywa zresztą gdy jest najbardziej potrzebny ,dlatego tu napisałem myśląc że może ktoś się z tym już spotkał

#334 Share Dinek94

Dinek94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 20:31

Farmer - opinie [Połączone] I jak tam wam chodzą Farmery . Bo ja Mieszkam kolko Lubawy .
I serwisowałem je serwisant to Jozef D. .- mialem tam praktyki

Edytowany przez Dinek94, 09 marzec 2014 - 22:32.

#335 Share iktornR

iktornR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 05 listopad 2014 - 19:02

Farmer - opinie [Połączone] Ja jestem Użytkownikiem C1 6 lat. nie będę narzekał ale silnik to rewelacja. Sprzęgło jest tandetne i przydał by się rewers to byłoby ok. przeleciał z 3000 Mtg i jak najbardziej tani ekonomiczny ciągnik

#336 Share franciszek12

franciszek12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 grudzień 2014 - 12:19

Witam 

Zarejestrowałem się na forum żeby trochę oświecić chętnych na zakup ciągników farmer. Posiadam model 8248

W ciągniku jest wiele solidnych elementów ale skrzynia biegów to rozpacz i tragedia.

W ciągu 3 lat było 3 poważne awarie skrzyni biegów. Pierwsza z łaską naprawiana w ramach gwarancji, druga tak samo, teraz ciągnik stoi juz 4 miesiąc bo producent odmawia naprawy w ramach gwarancji. 

Łącznie na 3 lata posiadania ciągnika prawie 9 miesięcy stał unieruchomiony przez awarię samej tylko skrzyni biegów. 

Producent ma w nosie nasze argumentu prawnicy radzą żeby składać pozew a ja mam już dosyć tych przepychanek.

Ogólnie przemyślcie zakup zanim producent nie zmieni dostawcy skrzyń biegów.

#337 Share szybkigrzes

szybkigrzes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 08 luty 2015 - 20:14

ten ciągnik to pomyłka,sąsiad skrzynię 2 razy robił(ciągnik 1,5 roku) o rozłączaniu przedniego mostu nie wspomnę...bez komentarza

#338 Share Brounter

Brounter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 08 luty 2015 - 20:47

Ja użytkuję ciągnik już 3 rok i wszystko idzie bez awarii, jakieś fatum widze nad innymi chyba ciąży

#339 Share farmer8244

farmer8244

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 01 marzec 2015 - 01:57

Moim zdaniem jakaś cześć winy leży też w właścicielach bo jest tu paru posiadaczy i nie narzekają a jest i cześć ludzi choć by im czołgi dali to by wszystko zjeba** wiec panowie mnie mamy o czym mówić i bardzo bym prosił tych panów co nie posiadają tych ciągników żeby nie brali udziału w tej rozmowie bo takie mówienie tam widziałem tam słyszałem to możecie sobie wsadzić głęboko. Dziękuje pozdrawiam . :) 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 20 lipiec 2016 - 08:05

Jakieś zawirowania w sokólskim Farmerze http://www.pb.pl/459...-farmer-traktor

Postanowieniem z dnia 18 marca 2016 r., Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, sygn. akt X GU 1308/15, ogłosił upadłość likwidacyjną Farmer Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce której prezesem jest Żukiewicz Zdzisław.

http://www.krs-onlin...krs-151355.html

Co ciekawe dnia 26.11.2014 dokonano wpisu do rejestru KRS spółki Farmer Traktor Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce której prezesem jest Žukievič Lucija.

http://www.krs-onlin...rs-1503756.html