Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmer - opinie [Połączone]

343 odpowiedzi na ten temat

#261 Share damianfarmer

damianfarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 10 sierpień 2012 - 18:26

Farmer - opinie [Połączone] Co prawda farmer mi się wydaje że farmer ma lepszą siłę uciągu jak farmtrac u nas całkiem sporo osób ma farmera i nie narzeka one są bardzo dobre do tura.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmer - opinie [Połączone] Dzisiaj, 04:56
  •  

#262 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 10 sierpień 2012 - 21:01

nie bierz tego do ręki to wielkie g...wno. <_<

Widzę, że kolega super znawca Farmerów - rozpisał się, uzasadnił swoją wypowiedź - ciekawe do której klasy zdał (lub nie)...
Mam nadzieję, że moderator nagrodzi Cię % za rozbudowaną wypowiedź...

Do złożyciela tematu - nie słuchaj opinii pseudoznawców tylko pisz bezpośrednio do ludzi którzy mają te ciągniki, a z całą pewnością otrzymasz wiarygodną opinię.

Ja ze swojej strony mogę mogę Ci polecić ten ciągnik - oczywiście pamiętaj, ze to nie jest Fendt czy JD.

#263 Share juka

juka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 11 sierpień 2012 - 06:56

Farmer - opinie [Połączone] mój kolega miałem doczynienie z tym ciągnikem i nie mam miłych wrażeń co do tego ciągnika. <_<
p.s. jęśli kogoś obraziłem bardzo przepraszam. :(

Edytowany przez juka, 11 sierpień 2012 - 07:07.

#264 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 11 sierpień 2012 - 08:12

Farmer - opinie [Połączone] Kolega ma takiego Klnie jak nie wiem na niego.
Z rok był dość zadowolony. Potem jak się zaczął sypać to koniec. Co z tego że ma carraro jak łożyska chińskie. Serwis wymieniał mu łożyska tylko te które poszły, a następnych nie chcieli. Potem przyjeżdżali drugi raz i z powrotem rozbierali skrzynię i znowu zmieniali.
Tylko silnik dobry bo Ruski. Po za tym to g..no.
Jest na forum temat o pękającym Farmerze po założeniu tura.
Lepiej jak najdalej od tego.

Edytowany przez tomek73, 11 sierpień 2012 - 20:02.

#265 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 11 sierpień 2012 - 17:18

Farmer - opinie [Połączone] znajomy z wioski mieszkający o dwa domy ode mnie ma Farmera z silnikiem JD, jeździ nim juz z 3 lata, jest zadowolony, siły ma wystarczająco
Co do usterek to pękła mu obudowa sprężarki-zrobili na gwarancji

#266 Share braciszek

braciszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:obecnie zawodowo zajmuje sie cieciem betonu
    www.sciage-forage-beton.ch
    http://www.youtube.com/watch?v=2gukg-feEbc

Napisany 11 sierpień 2012 - 20:36

Farmer - opinie [Połączone] Siemanko , brat ma Farmerka drugi rok , silnik JD 61 kucy , sa, dni ze sie silnika niewyla,cza przez 18 godzin , pracuje w transporcie z turem Metal Fach i w presie , jak do dzis na gwarancji wymieniono rozrusznik i wieniec na kole zamachowym , dla zainteresowanych dodam tylko ze jest w planach kupno drugiego z mocniejszym silnikiem do duzej presy , pozdrawiam takich jak "juka" i dziekuje mu za wypowiedz na temat na poziomie goscia co cos gdzies slyszal ,
numer do brata po wiecej info dla zainteresowanych to 533 48 73 03 , michal

#267 Share nuszka007

nuszka007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 15:34

Farmer - opinie [Połączone] Mógłbyś powiedzieć coś jeszcze o tym maluszku z JD? Jak ze spalaniem głównie i ze zwrotnością? Na skrzyni ma 2 czy 3 zakresy? Ma półbiegi? Pytam tyle, bo w planach jest zakup ciągnika pomocniczego i tą popierdówę mam na oku ;)

#268 Share braciszek

braciszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 15:53

Farmer - opinie [Połączone] nuszka007 dryndnij na podany wczesniej numer , do mego brata i zawal go pytaniami ,
dodam tylko ze w turze przewody hydrauliczne od krokodyla oryginalne sa za slabe-pekaja , zalozylismy trzyplota i niema problemu
P.S. jak masz slome na sprzedaz to moze sie dogadacie , brat ma brykieciarnie , tygodniowo przerabia okolo 150 ton slomy a surowiec potrzebny , pozdrawiam

#269 Share juka

juka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 17:38

Farmer - opinie [Połączone] z silnikem jd jest nie do zdarcia ale kolega miał silnik ruski. <_<

p.s. dla wiadomości użytkownika ,,zbych" ten ciągnik wydaje mi sie reklamówka.

#270 Share braciszek

braciszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 18:15

Farmer - opinie [Połączone] Wiec sie troche musze rozpisac ,
1.Nie jestem kims kto cos slyszal pod budka z piwem , jak co niektorzy na tym forum
2.Na wszystko co pisze posiadam potwierdzenie w praktyce i tu "juka" zle trafiles - juz pisze dlaczego
na 30h pracuje mtz 820 rocznik 2008 jako jedyny ciagnik i nie ma tego ze niemoze , nie potrafi , czy ma za ciezko , jak do ta,d wymianie poddane zostaly rozrusznik , akumulator i przeprowadzany jest UCZCIWY SERWIS , Cia.gnik ten w pierwszym tylko roku zrobil ponad 3tys. bel sianokiszonki , siana i slomy ,nie liczac pracy tym ze diablem dla innych rolnikow-orka , agregat siew, od dwoch lat podczepiany jest agregat uprawowo-siewny z poznaniakiem 2,7m i wszystko jest OK. Poprostu jak dbasz tak masz
3.Farmer z silnikiem JD czy z silnikiem MTZ to tak samo sprawne i niezawodne maszyny przeznaczone do pracy takiej a nie innej i do pracy pod ludzmi z odpowiednia wiedza , a nie pod kims co sie filmow na YT naogladal , pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszlych uzytkownikow tych ze maszynek

Edytowany przez razor275, 12 sierpień 2012 - 18:26.
Cytowanie poprzedniego posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 12 sierpień 2012 - 18:25

z silnikem jd jest nie do zdarcia ale kolega miał silnik ruski. <_<

p.s. dla wiadomości użytkownika ,,zbych" ten ciągnik wydaje mi sie reklamówka.

@juka - tym postem utwierdziłeś mnie, że nie masz pojęcia o tych maszynach - a wiesz czemu ? Bo silnik MMZ D243 jest jest bardzo dobrą i udaną jednostką napędową - silniki praktycznie są nie do zajechania, a przy okazji na tyle oszczędne, że te z silnikami JD mogą tylko pomarzyć o takim spalaniu jakie ma MMZ. Oczywiście kultura pracy nie jest najlepsza - no ale w końcu konstrukcja silnika jest z przed kilkudziesięciu lat...

#272 Share nuszka007

nuszka007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 19:45

Farmer - opinie [Połączone] No i ma chęć do współpracy. Nie jest wymagający zarówno do ilości paliwa jak i jego jakości. Przy dużym obciążeniu, fakt, potrafi go czasem sążnie zamulić, lecz rzadko kiedy przydusić.

#273 Share juka

juka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 06:56

Farmer - opinie [Połączone] mojemu koledze zaczęły się dziać problemy z skrzynią (biegi wyskakiwały jak miał ciężej), rozrusznik się rozwalił, ciągnik był z turem i gdzie niegdzie zaczął pękać

#274 Share tractor29

tractor29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 08:05

Farmer - opinie [Połączone] Farmer jest traktorem dosyć młodym w produkcji i ma niewielkie wady które są usuwane na bierzonco to widac co roku po nowych modelach co powstają i mocach ciągnika którymi dysponuje .Duzo żeczy udziela pomocnych dział firmy zajmująncy sie Serwisem tej marki ciągnika ....

#275 Share braciszek

braciszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 21:19

Farmer - opinie [Połączone] To napisal juka-

mojemu koledze zaczęły się dziać problemy z skrzynią (biegi wyskakiwały jak miał ciężej), rozrusznik się rozwalił, ciągnik był z turem i gdzie niegdzie zaczął pękać
A ja pisze ze jak dbasz tak masz , u nas jakos biegi niewyskakuja , tur pieknie pracuje i nic nigdzie nie peka ,
Juka skoncz szkole , kup sobie sam maszynke , albo wez od taty , popracuj troche , wykaz sie tu i tam i wtedy pogadamy , wiecej nic nie pisze na ten temat bo klawiatury szkoda na pisanie z dwunastolatkiem -tyle masz w profilu i bukhmacherzy przyjmuja zaklady ze wiecej nie masz
P.S. Kto chetny-ale PELNOLETNI i pracujacy na roli zapraszam na pokaz pracy tej maszyny w drugiej polowie pazdziernika , bo tak przypada moj urlop , max 10 ludkow i info zgloszeniowe na priwa , miejsce proby-pokazu to kuj-pom. powiat sepolno krajenskie. Spasiba

Edytowany przez braciszek, 13 sierpień 2012 - 21:22.

#276 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 21:49

Farmer - opinie [Połączone] @zbych wytłumacz to : http://allegro.pl/fa...2557193739.html - To twój ciągnik na zdjęciu ?
http://www.agrofoto....farmer-8244-c2/

#277 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 14 sierpień 2012 - 06:41

Farmer - opinie [Połączone] Ja pier.... jakiś pajac zamieścił zdjęcie mojego Farmera na allegro... Właśnie dzwoniłem do niego i ma czas do południa z usunieciem...

Dzięki Ursusc385 za info i spostrzegawczość - jednak koledzy z Agrofoto się przydają...

I jeszcze dla zainteresowanych - nie zamierzam sprzedawać Farmera :)

#278 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 14 sierpień 2012 - 08:22

Farmer - opinie [Połączone] Tak mi coś było podejrzane. Najpierw piszesz, że jesteś bardzo zadowolony z Farmera a później jest on na allegro ;)

#279 Share nuszka007

nuszka007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 10:30

Farmer - opinie [Połączone] @braciszek, mógłbyś wstawić trochę zdjęć tego farmerka?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share braciszek

braciszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 19:04

Farmer - opinie [Połączone] nuszka007 fotek nie mam , i zrobienie ich dla mnie to kosmos(nie ma mnie w pl) na gospodarce sa, moi bracia , ja mam swoje zycie , ale jak bedziesz w kuj-pom. to zapraszam do nich , adres masz na priva , pozderki
P.S. wszystko co pisalem w poprzednich postach to 100% prawda , a nie cos wyssane z palca