Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmer - opinie [Połączone]

343 odpowiedzi na ten temat

#201 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 12 czerwiec 2011 - 20:53

Farmer - opinie [Połączone] Dzięki kolego to się podmieni te zaworki, ale za szybę to im nie zapłacę była po prostu kiepsko przykręcona. No i te szybkozłącza ile powinno kosztować żeby było dobre nie ciekło albo jakiej firmy.??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmer - opinie [Połączone] Dzisiaj, 15:34
  •  

#202 Share Janek102

Janek102

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 14:20

Do Janek102 to jest dobry czy wiesz czy można zamontować opony na tył 12.4-32 a przód ..... taki żeby układu przedniego napędu nie uszkodzić jak i skrzyni biegów ?ogólnie jak najwąsze opony do Farmer f4 6258 około 30 cm szerokości tylna.

Tylna to tylko 34 cm , a przód 28 cm, i tak nie ma prawa nic sie stac, ale bedziesz musiał felgi zmienic tez na węższe.

#203 Share anglik

anglik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 20:32

Farmer - opinie [Połączone] Ostatnio oglądałem ten ciągnik F4.
Zastanawiam się, ile fabryka "wypuściła" już tych ciągników.
Ten, który oglądałem miał bodajże trzycyfrową liczbę seryjną.
Kolego Janek 102, jesteś drugim użytkownikiem ciągnika F4 na forum (tak mi się wydaje). Możesz napisać, który Ty masz numer seryjny? Coś mi się zdaje, że liczba koło 500 jest lekko przesadzona-a jak pamiętam to właśnie coś koło tego miał ciągnik, który oglądałem. Jakie masz opony u siebie?

#204 Share Pawel26

Pawel26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 20:51

Farmer - opinie [Połączone] Do Janek102 to jaki numer ogumienia dokładnie?a tak za opony i za felgi ile bede musiał dopłacić? farmer seria F4 bardzo dużo tej serii idzie zagranicze.

#205 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 18 czerwiec 2011 - 12:14

Farmer - opinie [Połączone] jedno mnie zastanawia jaki najwiekszy przebieg posiada ciagnik farmer?
Bo to moze swiadczyc o marce
Inna sprawa to czy wyeliminowano juz wiekszosc problemow zwiazanych z np łamanie sie tego ciagnika problemy ze sprzeglem itp?
Po prostu jakie teraz po kilku latach produkcji sa niedomagania tych maszyn?

#206 Share Janek102

Janek102

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 21 czerwiec 2011 - 13:21

Do Janek102 to jaki numer ogumienia dokładnie?a tak za opony i za felgi ile bede musiał dopłacić? farmer seria F4 bardzo dużo tej serii idzie zagranicze.

Powinny pasować 340/70 R28 Tył 280/85 R20 przód, Będzie jezdzić ale bez szaleństw no i może śmiesznie wyglądać. A cen nie znam każdy kupuje tam gdzie ma najbliżej.

jedno mnie zastanawia jaki najwiekszy przebieg posiada ciagnik farmer?
Bo to moze swiadczyc o marce
Inna sprawa to czy wyeliminowano juz wiekszosc problemow zwiazanych z np łamanie sie tego ciagnika problemy ze sprzeglem itp?
Po prostu jakie teraz po kilku latach produkcji sa niedomagania tych maszyn?

Firma ma ok 10 lat, podejżewam że choroby wieku dziecięcego już za nią, konstrukcja wsporcza ładowacza juz poprawiona została lata temu, sprzęgło dawno zostało zmodernizowane, a reszta to już jak kto jeżdzi i z czym.

#207 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 21 czerwiec 2011 - 16:46

Farmer - opinie [Połączone] A co w sprzęgle zmodernizowali ?

#208 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 21 czerwiec 2011 - 18:13

Farmer - opinie [Połączone] wczesniej chyba bylo sterowane linka a teraz jest hydraulicznie

#209 Share Pawel26

Pawel26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 25 czerwiec 2011 - 21:00

Farmer - opinie [Połączone] Do Janek102 dzięki za wymiary ogumienia a twój F4 niech się sprawuje a serwis nie przyjedza tylko na wymiane oleju i filtrów!!!

#210 Share Dinek94

Dinek94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 30 lipiec 2011 - 16:26

Farmer - opinie [Połączone] Witam. Kto zna firmę AgroMot w Lubawie diler Farmera,Belarus,Zetor. A mianowicie moje pytanie polega na co sądzicie o serwisantach AGROMOTU.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 30 lipiec 2011 - 17:08

Farmer - opinie [Połączone] w lubawie Warm. mazurskie ? Powiat lubawski? Niedaleko iławy?

#212 Share Dinek94

Dinek94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 31 lipiec 2011 - 02:41

Farmer - opinie [Połączone] No blisko Iławy z 10-14 km

#213 Share lukasz225

lukasz225

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 08 sierpień 2011 - 20:58

Farmer - opinie [Połączone] co sadzicie a ciągniku farmer i czy polecacie jego kupno??

#214 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 08 sierpień 2011 - 21:24

Farmer - opinie [Połączone] Lukasz szczerze to nie ;p Sąsiad ma pękł mu ;) Składak jak *** wszystkie kraje świata znajdziesz w nim ;) Chyba że się poprawili ale ja bym nie ryzykował ;)
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#215 Share SLAWEK1987

SLAWEK1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, jazda, różne przeróbki

Napisany 09 sierpień 2011 - 06:01

Farmer - opinie [Połączone] no właśnie. ciekawe z którego roku był. jakoś wożę po całej palecie cementu, nawozów i nic mi nie pęka.
a co do składaków... to większość do składaki. nawet zetor ma most carraro więc też składak :lol:
nawet john deere w mikro ciągnikach montuje silniki yanmar, czy tam iseki.
wystarczy poczytać forum że w każdej marce są awarie. ja ci polecam.
KPK Komurun Team

#216 Share Janek102

Janek102

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 04 październik 2011 - 15:20

Farmer - opinie [Połączone] Serwis jest w porzadku znajomy kupił F2 8248 W Agromocie i nie narzeka. ciagnik ma sporo mocy i niedużo pali jak na 80 tke z turbiną

#217 Share sebekroger

sebekroger

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 13:15

Farmer - opinie [Połączone] Witam wszystkich jestem posiadaczem ciągnika rolniczego Farmer F-10244 C1. W/w ciągniku rozsypała się skrzynia biegów. Już od kilku miesięcy farmerek stoi rozkręcony. Powodów jest kilka, mianowicie ciężko są dostępne części to skrzyni biegów typu Carraro, a do uzyskania ich jest potrzebna tabliczka znamionowa skrzyni biegów, która ma znajdować za tylnim prawym kołem na tylnim moście, jednak u mnie jej nie ma. Nawet pofatygowałem się zawieść skrzynie do producenta ciągnika, lecz za dwa łożyska i jeden trybik, producent tak mnie podliczył, iż stwierdziłem że lepiej wyjdzie kupić nową skrzynie. Szukając różnych rozwiązań trafiłem na te forum w którym widzę,że nie tylko ja mam takie problemy z tym ciągnikiem. W związku z powyższym zwracam się z prośbą do osób, które miały podobny problem i udało im się naprawić swoją maszynę, bądź mają kontakt z ludźmi którzy zajmują się tego typu naprawami, proszę o kontakt na email: sebekroger@wp.pl lub gg , bądź tel. 723715248 Z góry dziękuję i pozdrawiam.

#218 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 11 styczeń 2012 - 18:56

Farmer - opinie [Połączone] Kolego - wrzuć jakieś zdjęcia tej skrzyni do galerii.

#219 Share krzych0

krzych0

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 22:43

Farmer - opinie [Połączone] sebekroger - numery skrzyni i mostu znajdują się za zbiornikiem paliwa-jakby odlane na obudowie.Tabliczki brak ,bo to nie Carraro a Deutz-tak mi się wydaje..
Czy robierałeś też tylny most?Jak wygląda mechanizm różnicowy?Cztery satelity na krzyżaku ,czy wersja "pro" - dwie satelity na ośce.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 02 luty 2012 - 21:43

Farmer - opinie [Połączone] Nie wiem czy był już taki link na forum ale jak wynika z tej strony Farmer jest ukraińską konstrukcją http://www.agromash....Lng&ln_code=eng