Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmer - opinie [Połączone]

343 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemas8595

przemas8595

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 20:37

Farmer - opinie [Połączone] Witam Wszystkich Co sądzicie o ciągnikach firmy Farmer najbardziej interesuje mnie wersja 105 km

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmer - opinie [Połączone] Dzisiaj, 08:13
  •  

#2 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 11 grudzień 2009 - 21:01

Farmer - opinie [Połączone] Hmm... ja produktów tej firmy nie polecam. W 105 konnym "Sokole" jest zły komfort, stosunkowo duża cena do jakości i sama firma ma wiele zastrzeżeń...
KPK - Ochrona

#3 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 21:15

Farmer - opinie [Połączone] Są już tematy o Farmerach polecam skorzystać z wyszukiwarki.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#4 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 21:19

Farmer - opinie [Połączone] chcesz kupić ?? przejżyj galerię z Farmerami mało ich jest poznasz wszystkie wady i zalety (pod zdjęciami są przeważnie opisy)

#5 Share pat6630

pat6630

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 10:59

Farmer - opinie [Połączone] Ja nie radziłbym farmera ponieważ ma niski komfort jazdy a cena nie jest wcale taka mała

#6 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 14 grudzień 2009 - 19:30

Farmer - opinie [Połączone] A co kolego byś polecił w tej cenie i z lepszym komfortem - ja nie widzę zbyt dużego wyboru. Rozumiem, że kolego @pat6630 masz Farmera i na podstawie tego się wypowiadasz... ?

#7 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 20:36

Farmer - opinie [Połączone] Ja miałem podobne rozterki nad wyborem ciągnika pod względem wyposażenia nie odbiega od innych prostych mechanicznych ciągników nieco tańszy jest farmtrac i on mi się bardziej podobał, ale w obu tych ciągnikch bałem się o awaryjność. Na forum doszedłem do wniosku że farmtrac jest mniej awaryjny. Plusem dla farmera był ładowacz za 2tyś. Ale wyszło tak że za trzy dni na podwórku ma stać NH TD5030.

#8 Share awe

awe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 22:39

Farmer - opinie [Połączone] Witam
Mam takie pytanie do pat6630 czy wogule miałeś styczność z ciągnikami FARMER
czekam na odpowiedz
www.youtube.com/watch?v=f5ojo9f-pHY
www.youtube.com/watch?v=N9Z6IrAfcgU
www.youtube.com/watch?v=caaikt5pbk4
www.youtube.com/watch?v=dSIVV5Pus5w

#9 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 17 grudzień 2009 - 22:09

Farmer - opinie [Połączone] Jak widzisz kolego @awe nasz pseudo użytkownik farmera @pat 6630 zakończył swoje mądre wypowiedzi. To jest właśnie najgorsze, że wpadnie taki na forum, sprzętu pewnie na oczy nie widział, lub zazdrości sąsiadowi i zaczyna pisać "mądrości"
Co do komfortu to powiem tak (już to gdzieś pisałem) w 2006 roku porównywałem (przejechałem się po placu) NH TD80 i właśnie Farmera - Farmer moim zdaniem wypadł lepiej (rozmieszczenie wszystkiego, większa kabina i wbrew pozorom było jakoś ciszej, nie wspomnę, że NH o 1/4 mniejszy - wygląda jak 65 konny brat farmera). Możliwe, że będą zaraz jakieś głosy, że to niemożliwe, ale naprawdę miałem takie odczucie. Pozdr

#10 Share awe

awe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 20:09

Farmer - opinie [Połączone] Witam
Mam pytanie jak zapalają wasze Farmerki
Mój w granicach -10 pali dobrze ale jak było -20 to musiałem mu pomóż prostownikiem z rozruchem z tym że jest na płynie
Ale skręt to dopiero zaczął lekko działać za pół godziny
www.youtube.com/watch?v=f5ojo9f-pHY
www.youtube.com/watch?v=N9Z6IrAfcgU
www.youtube.com/watch?v=caaikt5pbk4
www.youtube.com/watch?v=dSIVV5Pus5w

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 22:09

Farmer - opinie [Połączone] U mnie z tym narazie nie ma problemu - z tym, że mój jest garażowany - świeca płomieniowa w ruch i do przodu ;) (oczywiście też zalany płynem - w zimie główny ciągnik bo c330 i c360 nie chce się zalewać wodą) Wiadomo, że oleje przy mrozie -20 robią się już bardzo gęste, więc zawsze wskazane jest w takich przypadkach, aby ciągniczek popracował z kilkanaście minut. W nowszych maszynach budowlanych, gdzie takich spraw pilnuje komputer, też można ruszyć dopiero po ok. pół godz. - dopóki oleje się nie rozgrzeją komp. nie pozwoli ruszyć.

#12 Share andmar18

andmar18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 18:43

Farmer - opinie [Połączone] Mam pytanie do farnera wersij 81 Konny z silnikiem MMZ. Co możecie sie wypowiedzieć na temat tych silników jak u nich z awaryjnąścią. Czy silnik nie ma przecieków , czy olej nie wycieka i jak ogólnie sprawują się te ciągniki??? I który lepszy ten farmer 81 konny czy ursus 5714 79 KM. Prosze o szybką odpowiedź
ursus C330
ursus 3512
farmer F7258 TE
kombajn IHC 321

#13 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 styczeń 2010 - 18:56

Farmer - opinie [Połączone] .

Edytowany przez SOKOL, 23 styczeń 2010 - 15:59.

#14 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 19:08

Farmer - opinie [Połączone] Kolego andmar18 nie słuchaj sokola - czytając jego posta odrazu widać, że nie ma pojęcia o tych ciągnikach, nawet nie wie co pisze i jakie są modele Farmera. Mój Farmer na silniku MMZ w tegoroczne mrozy poniżej -20 odpalał bez najmniejszego problemu i ciągał MF-y i NH więc jak widzisz nie jest tak źle, a przecieki miałem z pod szpilek kolektora wydechowego, ale przyjechał serwis i na gwarancji wszystko załatwił.

#15 Share marti565

marti565

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Zainteresowania:muzyka film no i rolnictwo

Napisany 19 styczeń 2010 - 19:54

Farmer - opinie [Połączone] posiadam ciągnik farmer i jak czytam niektóre posty to śmiać się chce że do kompa dorywają się dzieci i wypisują bzdury. Najlepszy tekst to ,,są nienaprawialne,,. Latem miałem serwisowany ciągnik farmer 8258 po zrobieniu 100 motogodzin i jak powiedział mechanik należy przede wszystkim dbać o sprzęgło przy pracy z turem żeby go nie posadzić. Wspomniał tez że ostatnio serwisował ciągnik u rolnika na ukrainie w którym nie można ustalić przebiegu bo przy 5000 motogodzin spalił się licznik. Dodał że owy ciągnik pracuje non stop z kilku godzinnymi przerwami i nie miał do tej pory większych awarii. Co do mrozów to F8258 pali elegancko wystarczy podgrzać i ok a przy wiekszych to do stodoły i spokój.

#16 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 styczeń 2010 - 23:19

#17 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Lokalizacja:Podlaskie pow Wyskie Mazowieckie gmina Ciechanowiec Koce Piskuły
  • Zainteresowania:motoryzacja nowości rolnicze wszystko co związane z mechanizacja Książki ludzie:) piękne kobiety

Napisany 20 styczeń 2010 - 08:18

Farmer - opinie [Połączone] @sokol ale pie.... wiesz sa ciagniki i ciagnikia nie znaczy ze jak Twoj nie chce odpalic w -20 to komus innemu nie odpali. a co do temperatury to tzez jest roznica np miedzy -20 bez wiatru a - 20 z wiatrem nie??
no i moze kolega eksploatuje go co dziennie przez dluzszy czas i co nie odpali wtedy Ci??
pozdr

#18 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 styczeń 2010 - 09:25

Edytowany przez SOKOL, 23 styczeń 2010 - 16:00.

#19 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Lokalizacja:Podlaskie pow Wyskie Mazowieckie gmina Ciechanowiec Koce Piskuły
  • Zainteresowania:motoryzacja nowości rolnicze wszystko co związane z mechanizacja Książki ludzie:) piękne kobiety

Napisany 20 styczeń 2010 - 09:33

Farmer - opinie [Połączone] stary co Ty z takim dowcipem na roli jeszcze robisz :D
dawno juz powinienes ludzi zawstydzac tak jak Kuba :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 22:05

Farmer - opinie [Połączone] Sokół jesteś żałosny i nie bardzo wiesz o czym piszesz bo nawet marki ciągnika Ci się mylą. Szczęście jest takie, że nie wszyscy patrzą na to co komuś się przyśniło i przed dobranocką napiszą w temacie. Prawdopodobnie zżera Cię zazdrość, że któryś z sąsiadów kupił sobie nowego Farmerka. Zapraszam do mnie przy -20 stopniach to Ci udowodnię, że bez jakichkolwiek wynalazków odpalę Farmerka. Naprawdę człowieczku niewiele wiesz o tych sprzętach. Pozdr