przemas8595

Farmer - opinie [Połączone]

Polecane posty

ursus3502PL    2

z tego co widać coraz więcej ludzi ma farmery , widać ze się firma rozrasta , tak samo jak farmtrace tak samo każdy teraz poluje na farmtraca ale nie zmieniając tematu to sądze farmery dobre sprzęty a to prawda ze sprzęgło zaraz siada czy linka mieliście jakieś poważniejsze awarie?


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1

Posiadam farmera od grudnia 09 ,niby nie dużo ,ale awarii na razie żadnych.I oby tak pozostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe    0

Uważam że nie ma co się bać nowości bo wszystko kiedyś było nowe i nie sprawdzone


www.youtube.com/watch?v=f5ojo9f-pHY
www.youtube.com/watch?v=N9Z6IrAfcgU
www.youtube.com/watch?v=caaikt5pbk4
www.youtube.com/watch?v=dSIVV5Pus5w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmw3164    0

MAM FARMERA 8258 Z TUREM 1600 Z 2007 ROKU PRZEPRACOWANE MA 2100 MTH I JAK NA RAZIE BEZ RZADNYCH AWARI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Nie krzycz(wyłącz caps locka) i fajnie że masz farmera ale przywitać byś się mógł.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andmar18    0

kolego farmer25 jakego ty masz farmerka z silnikiem MMZ czy JD gdzie kupiłeś za ile I z jakim wyposażeniem prosze o odpowiedź


ursus C330
ursus 3512
farmer F7258 TE
kombajn IHC 321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekz1975    188

witam mam rocznego farmera c2 dałem 95 tysi bez dolnego zaczepu ale za to z szerszymi op[onami z przodu w lutym załozylem tura jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Jakiego tura wziołeś ? Z jakim osprzętem ? Ile dałeś jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1

kolego farmer25 jakego ty masz farmerka z silnikiem MMZ czy JD gdzie kupiłeś za ile I z jakim wyposażeniem prosze o odpowiedź

 

Posiadam Farmera F-7258TE z silnikiem JD 76KM.Kupowaliśmy go w Sokółce ,a co wyposażenia to szersze ogumienie ,zaczep rolniczy i ładowacz czołowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

metal fach 1600kg łyżka 2m kroko 1.5 chwytak bel niestety bez amorka 25tysi na prow oczywiście

 

I jak Ci się ten tur widzi ?? Gdzie go kupowałeś bo cena jest całkiem niezła (rozumiem że z montażem) - myślę o dokładnie takim samym - tylko oczywiście z amorkiem. Dużo jest roboty i chodzenia, aby wziąść na prow ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

Mielismy oferte handlową na Farmera TE 86km.Kosztował 126tyś. :huh: Cena troche przyduża więc wybraliśmy Zetora Proxime 85 za 116tyś. :D Widze że firma z Sokółki śrubuje coraz bardziej ceny,. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekz1975    188

tur masywny i mocny tylko muszę zrobić przeciwwagę bo przy ciezkich ładunkach tylnie koła się unoszą i można przewrócić ciągnik cena wytargowana bo brałem ciagnik i 6 klamotów u tego sprzedawcy mnie prow kosztuje dużo nerwów bo mam małą gospodarkę i wszystko musze uzasadniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andmar18    0

kolego farmer25 ile dałeś za te maszynę i jka ci sie sprawuje


ursus C330
ursus 3512
farmer F7258 TE
kombajn IHC 321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1

Ciągnik z turem i osprzętem (widły,szufla i chwytak do bel) wyniósł nas ok 133tyś z vat oczywiście.A co do tego jak się sprawuje to na razie dobrze żadnych problemów (odpukać w niemalowane :) ) ,zimą palił idealnie.Za dużo to na razie powiedzieć nie mogę bo ma dopiero 35mth.Zobaczymy jak będzie się w polu sprawował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

Witam

Mam pytanie do właścicieli ciągników Farmer. Jak się wam sprawują? Ile mają mtg? Czy mieliście jakieś awarie? Na ilu ha pracują? Z góry dzięki za odpowiedz.


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemas8595    0

Panowie ja ten temat założyłem i nie dlatego że ten ciągnik chce kupić (bo go kupiłem)tylko chciałem się dowiedzieć jak wam te ciągniki się sprawują bo ja użytkowałem ten ciągnik 3 lata i albo mam pecha albo żlę trafiłem na szczęście udało mi się go sprzedać szkoda że kuzynowi Prosze o opiie POZDRAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

To niezła z Ciebie rodzinaka skoro badziewiasty ciągnik sprzedałeś rodzince :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Napisał "szkoda"-więc zapewne żałuje  :D (pewnie zresztą poinformował Rodzinkę a Rodzinka z tych odważnych :D )-ale do rzeczy-Zbychu-u mojego znajomego właśnie w czteroletnim Farmerze (tym co mu siedem razy padało sprzęgło ) właśnie dogorywa rozrusznik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemas8595    0

Farmer chyba taki sam jak twój tylko końcówka była C2 dzisiaj byłem u kuzyna i po raz drugi robił sprzęgło które łączy pompę podnośnika bo mu się rozkręcił silnik z skrzynią, to był 105 KM ,Jaro,Zbych oni o wszystkich awariach wiedzieli nie chciałem im sprzedać ale się napalili to nie wypadało odmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter70
      Zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego tur 2b firmy wolmet do Zetora 5245 chodzi mi o to czy tur nie będzie haczył o przednie błotniki i jak sprawuje się ten tur czy jesteście zadowoleni?
    • Przez bramka127
      Posiadam:
      Model odlewu korpusu przedniego mostu do ciągnika Farmer F 10244 C1 
      korpus został wzmocniony w miejscu w którym zazwyczaj pękał.
      sam obecnie jestem po rocznym teście tego wzmocnionego projektu
      zapraszam do kontaktu posiadam wszelkie dane techniczne, rysunki jak i sam model który jest wielorazowego użytku, 
      Wiem jak ciężko taka cześć kupić właściwie jest to niemożliwe.
       
      nr tel do kontaktu 697159618
       


    • Przez ddaarr
      mam problem z kupnem docisku sprzęgła i obudowy do farmera c1 jakieś pomysły
    • Przez damian123141
      szukam sprzęgła do farmera c1 10224 czy ktoś wie gdzie to kupić? kompletne sprzęgło do ciągnika ma ktoś namiary . potrzebne na już bo się rozsypało
    • Przez bajno158
      Witam. Czy jest możliwość dostania tego rozdzielacza z pokretlem pod siedzeniem w Farmerze 8244 c2? czy mozna to jakos obejsc lub cos innego zamontowac? Bo raczej wstawienie zwyklego trojnika nie pomoze...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj