Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pudzianowski vs Najman

182 odpowiedzi na ten temat

#161 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 24 maj 2010 - 21:21

Pudzianowski vs Najman moim zdaniem mozna to podsumowac:
"trzeba wiedziec, kiedy ze sceny zejsc niepokonanym".
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pudzianowski vs Najman Dzisiaj, 19:41
  •  

#162 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 24 maj 2010 - 21:24

Pudzianowski vs Najman Przede wszystkim, to się odnosi do Pudziana, jeśli nie potrafisz walczyc i nie masz nawyków walki tym bardziej z cięższym i doświadczonym przeciwnikiem w parterze... trzeba było walczyc do końca w stójce ile się dało i lac typa czym ci Pan Bóg przykazał czyli szybkie proste i low kicki, bo to jest najprostszy sposób dla każdego i pod żadnym pozorem nie dac sprowadzac się do parteru bo w parterze niestety trzeba miec już nie byle jaki jad i umiejętności żeby odnieść sukces... Totalnie źle rozegrana walka, po mojemu Pudzian spalił się już na starcie, nie było w nim widac woli zwycięscy, szkoda, ale braków w technice(nawet tej najprostszej) już nie nadrobi, po prostu jest za późno, i co... Ci co wiedzą o co chodzi przyznają mi rację, szkoda... ale niestety mata weryfikuje wszystko....

#163 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 maj 2010 - 17:25

Pudzianowski vs Najman

tak szczerze mowiac nigdy nie bylem patriota, ale czy to oznacza, ze nie moge zyc w tym kraju??

A czy ktoś tak powiedział? Napisałem, że wku...rwia mnie takie zachowanie jak Twoje i przedmówców. Nie chwaliłem ani nie potępiałem Mariusza za to, że pcha się do MMA.

#164 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 maj 2010 - 21:55

Pudzianowski vs Najman wk***ia cie prawda?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#165 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 maj 2010 - 05:07

Pudzianowski vs Najman Hubert jak taki patriota jesteś, to czemu zamiast 6830 nie kupiłeś 1674. ;)

#166 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 26 maj 2010 - 05:17

Pudzianowski vs Najman Ja jestem patriotą, co wcale nie przeszkadza mi w RACJONALNYM odbieraniu i ocenianiu tego, co widzę.

#167 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 maj 2010 - 05:42

Pudzianowski vs Najman @lordhagen w 100% się z Tobą zgadzam. ;)

#168 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 26 maj 2010 - 15:23

Pudzianowski vs Najman Polacy tak to już mają jak ktoś wygrywa to super i w ogóle, a jak ktoś przegra albo coś to od razu od ch*ji go wyzywają ;)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#169 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 26 maj 2010 - 15:49

Pudzianowski vs Najman panowie prawda jest taka że Pudzian ma siłe ale przez pierwsze 2 minuty walki, później zaczyna ją szybko tracic i wszystko sie konczy, poza tym technika jest bardzo kiepska, praktycznie zerowa tak samo w stójce jak i parterze
Moim zdaniem Pudzianowski ma szanse w MMA ale nie z najlepszymi zawodnikami-skoro Silva pokonał Pudziana a z kolei Emalienko Silve załatwił w kila sekund to co ten Rosyjski niszczyciel zrobił by z Polakiem?

#170 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 26 maj 2010 - 16:47

Pudzianowski vs Najman co ma sila do sportow mma?
@mirasek wylozyl wszystko jak na tacy, a rzeczywistosc to potwierdzila, wiec po co pisac kolejny raz te glupoty?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 maj 2010 - 16:58

Pudzianowski vs Najman to samo co patriotyzm do bycia kibicem Dodany obrazek

#172 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 26 maj 2010 - 17:06

Pudzianowski vs Najman Panowie darujcie sobie... ;) , Pudzian ma inną motorykę mięśni i pamięc mieśniową niż wojownicy z MMA czy innych sportów walki. Co z tego, że jest niesamowicie silny, kiedy, nie potrafi tego przełożyc na czyste, silne cisy z długim wypadem reki, za którym idzie bark do tego ze skrętem ciała, obserwowałem jego uderzenia, nawet jak trafiał były to uderzenia krótkie, w których nie była skumulowana energia którą posiada. Do tego potrzeba miec niesamowitą kondycję, bo ci co mieli okazję z kimś się okładac przez dłuższy czas doskonale wiedza jak szybko zaczyna brakowac oddechu i zaczynają migac płatki przed oczyma, walka to nie bieg, czy cwiczenia. Życzę mu jak najlepiej bo to świetny facet z charakterem, ale po tych dwoch walkach widzę ze brak mu umiejętności, których już nie nadrobi, bo nawet jak będzie wiedział o co chodzi to już nie nauczy mięśni i ciała do walki, bo te nawyki trzeba cwiczyc od młodego, a nie w wieku 30lat, a do tego brak mu duszy zabójcy, a w sportach walki bez tego ani rusz....

#173 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 maj 2010 - 19:00

Pudzianowski vs Najman

wk***ia cie prawda?

wk***ia mnie jechanie po Polakach którzy odnoszą porażki.

#174 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 26 maj 2010 - 21:22

Pudzianowski vs Najman w takim razie, niezmiernie ciesze sie, ze udalo mi sie ciebie wk***ic ;)

#175 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 maj 2010 - 21:42

Pudzianowski vs Najman Jak dzieci. ;)

#176 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 maj 2010 - 07:00

Pudzianowski vs Najman W takim razie @Brzozak znasz już mój słaby punkt :( hehe Jeśli chcesz mnie naprawdę wk***ić to napisz coś niedorzecznego o miejscach zajmowanych przez Kubicę (uwzględniając, że np.4 miejsce to porażka) ;) lub o klubie ,, KS Berezowo'' :)

#177 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 27 maj 2010 - 07:49

Pudzianowski vs Najman ty nic nie kumasz, czy nie chcesz skumac?

#178 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 maj 2010 - 08:20

Pudzianowski vs Najman Ogólny wątek Twoich wypowiedzi kumam lecz mam je gdzies, swoje zdanie wyraziłem...

#179 Share Piotrax12

Piotrax12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, sport,rolnictwo

Napisany 27 maj 2010 - 12:55

Pudzianowski vs Najman Moim zdaniem Pudzian nie ma techniki i to jego wielki minus ;)
A co do Kubicy... niczego jeszcze nie osiągnął , a już został sportowcem roku <żenada> :(
Sportowcem roku może zostać ten kto coś pokazal , np. Małysz , Kowalczyk ,Korzeniowski, a nie Kubica :)
U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 maj 2010 - 14:06

Pudzianowski vs Najman Bycie w elicie 24 najszybszych kierowców świata to już jest osiągniecie. Dodaj kilka jego dobrych wyników osiąganych w teoretycznie słabych zespołach i też masz już jakieś osiągniecie. Poza tym zgadzam się z Tobą, że nieslusznie dostał nagrodę dla najlepszego sportowca. Pomylili plebiscyt z najbardziej sławnym sportowcem