Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pudzianowski vs Najman

182 odpowiedzi na ten temat

#121 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 22:12

Pudzianowski vs Najman kumpel to nawet wymyślił nową jednostkę czasu 1 najman = 44 sekundy :unsure:
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pudzianowski vs Najman Dzisiaj, 17:39
  •  

#122 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 15:59

Pudzianowski vs Najman Nius :unsure:
Rewanż Pudzianowski - Najman już wkrótce? - Onet.pl Sport - 18.12.2009

#123 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 16:25

Pudzianowski vs Najman Krzysztof Oliwa chce walczyć z "Pudzianem"! - Boks - Sport w INTERIA.PL

news:))

#124 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 16:58

Pudzianowski vs Najman to moze i ja wyjde na ring z Pudzianowskim a co mi tak dostać w morde za taką kasę :unsure: ciągnik sobie kupie.

#125 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 19 grudzień 2009 - 18:02

Pudzianowski vs Najman Krzysztof Oliwa to jest fighter z nhl :unsure: 400 bójek tam zrobił z czego 70% wygrał. Ale on dopiera raczkuje w MMA. Najchętniej widział bym walkę: Pudzian vs Popek
ArturKowalewo

#126 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 18:05

Pudzianowski vs Najman Popek nie miałby szans z Pudzianem, niech lepiej dalej udziela sie w FIRMIE i krzyczy JP a nie wychdozi na ring z Pudzianowskim :unsure:

#127 Share jabcun

jabcun

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 06 luty 2010 - 09:53

Pudzianowski vs Najman To było jak starcie ursusa c330 z nh tm190. Ja bym mógł nawet wyjść na walkę z Kosteckim jak by się walka zaczęła to bym się położył na podłogę i bym krzyczał nokaut a kasę bym dostał

#128 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 maj 2010 - 17:19

Pudzianowski vs Najman http://www.dailymoti...ial-video_sport

Dziw bierze, że tak cicho o tej walce. Ciekawe czy znów Polska, będzie górą. :)

Sam Pudzian przyznaje, że nie będzie tak łatwo, jak Najmanem.:) Wszak Yusuke Kawaguchi to nie byle jaki zawodnik. Liczę również na Mameda, aczkolwiek te wschodnie narody bywają bardzo nieobliczalne. :)

#129 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 10 maj 2010 - 11:48

Pudzianowski vs Najman Nom.... i po walce, Pudzian na mój gust wygrał te walkę tylko dlatego ze nie było trzeciej rundy... I moja konkluzja jest taka, ze widac u niego zdecydowany brak techniki, nawet nie potrafi wykorzystac swojej przewagi fizycznej ponieważ nie zadaje cisów czystych technicznie, ciosów ze skrętem tułowia, gdzie przy jego masie mięśniowej miały by olbrzymia moc nokautującą, a wali rękami dośc chaotycznie... Nogi... dlaczego nie zastosował niskich kopnięc, tak jak z Nejmanem, które w jego wykonaniu są niesamowicie destrukcyjne i mogę śmiało powiedziec ze mają siłę kopnięc konia.... :lol: A wyglądało tak że jeszcze trochę, a Japończyk wykończył by go kopnięciami... No i brak umiejętności wykończenia walki w parterze...Wiem, ze zwycięzców się nie sądzi, ale Pudzian pokazał bardzo duże braki.... i powiem szczerze z niepokojem patrzę na jego następną walkę... Ponieważ, te braki wymagają dużo pracy, a czasu katastrofalnie mało...

#130 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 10 maj 2010 - 19:18

Pudzianowski vs Najman ale nie ma co się dziwić :lol: w koncu do tej pory Pudzian nosił "tylko" ciężary (osiągnął taki wiek że już koniec z tym sportem więc szuka innego) a tu niestety braku techniki nie zastąpi się siłą nawet taka :lol: ale jak się upsze to za jakiś czas się wyćwiczy . No i jest jeszcze jedno do tej pory nie mial problemów bo to tylko ciężary które były ciężkie nie tak jak człowiek ktory nie dość żę się wyrywa to jeszcze atakuje i stąd tylko starczyło mu kondycji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 maj 2010 - 20:50

Pudzianowski vs Najman jak to mowil slynny bruce "deska nie oddaje ciosów", idealnie ten cytat pasuje do pudziana i jego obecnosci w sportach walki.

nie wiem w jaki sposob chcial nadrobic 20 lat i wiecej intesywnego treningu wiekszosci zawodnikow :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#132 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 10 maj 2010 - 21:11

Pudzianowski vs Najman cos mi sie widzi ze za 2 tyg pudzian bedzie mial ciezko przeprawe :lol:

#133 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 maj 2010 - 06:10

Pudzianowski vs Najman no i pudzian dostał w morde w koncuDodany obrazek

#134 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 22 maj 2010 - 19:15

Pudzianowski vs Najman to było pewne, od razu wiedzialem jak powiedzieli ze bedzie walczył z tą "Sylwią". To byly za wysokie progi ciekawo co teraz zrobi Pudzianowski :rolleyes:

#135 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 maj 2010 - 19:28

Pudzianowski vs Najman jak wyjdzie ze szpitala to pewnie wróci do polski i skoczy z karierą w MMADodany obrazek

#136 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 maj 2010 - 20:48

Pudzianowski vs Najman Z tego co poczytałem to deklarował że nie skończy, także na pewno jeszcze usłyszymy że tanio skóry nie sprzeda :D

Przegrać się zdarza, no ale żeby w takim stylu? :) Nieco żenujące to było, tym bardziej po tym całym napinaniu się gawiedzi jakim to mistrzem MMA jest Pudzian po "popisowej" wygranej z Najmanem i w sumie nielekkiej ze skośnookim, po której dla części ludzików otworzyły się już oczy. Ciekaw jestem komentarza pewnej koleżanki (miłośniczka łysych koksów) która twierdzi że siłą to można wszystko i taki Pudzian to rozniesie każdego.... narazie gg milczy B) Okazuje sie że pałer i pełna pyta przez pół minuty to nie wszystko, wręcz bardzo mało i raptem przeciętny zawodnik MMA gania po ringu najsilniejszego chłopa na świecie, po czym ten sam się kładzie i odklepuje po małym obijaniu... :rolleyes:

#137 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2010 - 05:32

Pudzianowski vs Najman Klikał wilka razy... kliknęli i wilka... :D

Cytat z YT: "tak właśnie kończy pies który za dużo szczeka. Pudzian mistrz ziemniaków i cementu ". :rolleyes:

#138 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 23 maj 2010 - 05:47

Pudzianowski vs Najman Ale dobrze że dostał lanie ,to może mu ocalić zdrowie bo będzie teraz podchodził z respektem do następnego rywala (o ile nie zakończy kariery )bo jeśli teraz zlał jakimś cudem sylvie to następny mocniejszy rywal mógł by mu skręcić kark.

#139 Share nickfrey

nickfrey

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe

Napisany 23 maj 2010 - 06:20

Pudzianowski vs Najman okazało się, że pudzian jest mocny ale walcząc z kelnerami typu "el testosteron" :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share NHTD5030

NHTD5030

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 23 maj 2010 - 07:57

Pudzianowski vs Najman Pudzian był za bardzo pewny siebie i chciał dość d mistrzostwa doszedł by do Fedora Emilnenko to by go na pęka powiązał, niech wraca tam skąd przyszedł :rolleyes: