Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pudzianowski vs Najman

182 odpowiedzi na ten temat

#101 Share RfOalrNmIeKr

RfOalrNmIeKr

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 20:10

Pudzianowski vs Najman oglądaliście ;) :D niman pom 44 s. poległ :D
HWDP!!!
nienawisc do policji tak zostalem wychowany,ten kto z nimi trzyma na zawsze jest stracony!!! HWDP ;[ ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pudzianowski vs Najman Dzisiaj, 23:43
  •  

#102 Share Macius

Macius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Zainteresowania:WINO KOBIETY I ŚPIEW

Napisany 12 grudzień 2009 - 20:11

Pudzianowski vs Najman Pudzian nie ściągał butów bo mu się nie opłacało na 44sekundy;p Dłużej mu by zakładanie i ściąganie czasu pochłoneło niż ta "walka"

#103 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 21:27

Pudzianowski vs Najman Oby takich walk więcej:)
Chciałbym widzieć Pudziana w wolnej amerykance ;)

#104 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 22:56

Pudzianowski vs Najman

Oby takich walk więcej:)

;) :D :D idz na pierwsza lepsza wiejska impreze to zobaczysz wiecej fantazji w walce niz w tym czyms w TV.
przez to ze mamy takie gusta musimy takie gowno ogladac w telewizji...
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#105 Share Lechu

Lechu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 23:12

Pudzianowski vs Najman A mi się nie podobało.Sam Pudzian jest OK ale walka kiepska .Wyglądało to jak by bandzior dorwał na ulicy przechodnia i go stłukł.Dorwał się do przeciwnika jak szczerbaty do sucharów.Zero techniki i poezji w walce.Przyjrzyjcie się jego uderzeniom jak Nejman leżał już na macie.Może to były i silne uderzenia ale bił jak baba-nie obrażając kobiet oczywiście.Jakoś nie widzę go na szczycie w walkach.

#106 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 21:57

Pudzianowski vs Najman

;) :D :D idz na pierwsza lepsza wiejska impreze to zobaczysz wiecej fantazji w walce niz w tym czyms w TV.
przez to ze mamy takie gusta musimy takie gowno ogladac w telewizji...

Miałem na myśli czas trwania :( nie ukrywam że boks bardzo mnie nudzi i cała reszta jak skaczą i ciągnie się to g..no, a tak kilkadziesiąt sekund i po zabawie :(

#107 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 23:11

Pudzianowski vs Najman chyba, ze tak ;)
z drugiej strony caly wieczor czekania i po kilku chwilach koniec :D ale nie moge powiedziec by byl to wieczor stracony :D
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#108 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 23:17

Pudzianowski vs Najman przeciez najman sie madrzyl i pyskowal przed walka co on to nie jest,dobrze mu pudzian wpier**** podszkoli technike i bedzie wymiatal

#109 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 11:48

Pudzianowski vs Najman Co jak co ale ciekawiej oglądało sie wcześniejsze walki, na koniec tylko sie nieźle uśmiałem ;)

Sukcesem samej gali było to że Kasta zastąpił Ibisza, choć naturalnie nie dało sie uniknąć pokazywania Mroczków, wywiadu z Herbuś i innych bardzo istotnych rzeczy, które tak fajnie zmiękczały atmosferę transmisji :D

#110 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 12:25

Pudzianowski vs Najman Ciekawe jak by kogoś z Nas tam postawił co by robił.Czy by czekał do końca całej walki i nie prał goscia bo ludzie patrzą?Pudzian sie wkurzył po wyprowadzonym ciosie Najmana i porządek zrobił,nie było nic poza zasadami MMA,Jest okazja to się wali tak żeby wygrać a nie czekac aż przeciwnik to zrobi.Poza tym pierwsza walka więc można mu wybaczyć błędy i brak techniki.Nie odrazu Kraków zbudowano,nie da sie wpoić wszystkiego przez 2 miesiące.
@Lechu-wyjdź do takiego niech Cię uderzy tym jak to Ty napisałeś "biciem jak baba"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 12:43

Pudzianowski vs Najman Dużo osób zarzuca Pudzianowi brak techniki i finezji walki. Ale to nie balet lub jazda figurowa na łyżwach, że trzeba wszystko wykonywać precyzyjne, równo i pięknie. Tu się liczy efekt końcowy czyli zwycięstwo a nie sposób wyprowadzania ciosów. Fakt walka była podobna do Walek ulicznych proste kopnięcia i seria ciosów ze strony Pudzianowskiego. Ale jeśli to miał być klucz do sukcesu to czemu nie.
Z niecierpliwością czekam na kolejne walki Mariusza z bardziej wymagającymi przeciwnikami.
Ps Widziałem kilka razy Pudziana na żywo jego wygląd naprawdę robi niezłe wrażenie. Telewizja i zdjęcia nieodzwierciedlaną jego warunków fizycznych.

#112 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 16:24

Pudzianowski vs Najman Technika może być siłowa i taka była, w tym przypadku sprawdziła sie bardzo dobrze ;) co nie znaczy że w MMA sprawdzi sie zawsze.

#113 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 17:08

Pudzianowski vs Najman Siła to nie wszystko ;) Spójrz na mistrzów (wschodnich sztuk walki)wysportowane,lekkie chłopy po 60-70 kg,którzy siłę mają średnia,a jak by z*****ł to byś się nie podniósł :D

#114 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 19:59

Pudzianowski vs Najman Pudzian wiedział że walczy z bokserem dlatego pierwsze zaatakował nogi przeciwnika , nie dopuścił do walki w dystansie.

#115 Share ursus914

ursus914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Muzyka Rockowa, klasyczne samochody :)

Napisany 14 grudzień 2009 - 20:27

Pudzianowski vs Najman Najman się chwalił jak go skopie , ale przecież to najsilniejszy człowiek świata , który miał wyrok za pobicie... ;) To było do przewidzenia , ale że tak szybko to się nie spodziewałem , z tatą taką polewe mieliśmy z nich że na podłodze leżeliśmy :D ( kop jeden ,drugi , Najman zaczął zwiewać to ten go jeszcze i na glebe i razem z sędzią na ręce dokończył ) . Ale strach dopiero będzie jak pudzian technike poprawi :D
Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

#116 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 20:35

Pudzianowski vs Najman Pudzian poprostu nie miał przeciwnika. Do piątku wogóle nie wiedziałem kto to jest ten Najman, podobno jakiś pięściarz z big brothera, dobry materiał na debiut dla Pudzianowskiego w mma, nie podjął żadnej akcji, dostał kopniaka, przestraszył sie i zaczął uciekać, z kim tu walczyć?

Nie znam sie na sporcie, mma to dla mnie rozrywka przy piwie, ale myślę że ta pewność Pudziana po piątkowym sparingu wyjdzie mu ostro bokiem, choć życze mu jak najlepiej ;)

#117 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 20:45

Pudzianowski vs Najman

Co jak co ale ciekawiej oglądało sie wcześniejsze walki, na koniec tylko sie nieźle uśmiałem ;)

Sukcesem samej gali było to że Kasta zastąpił Ibisza, choć naturalnie nie dało sie uniknąć pokazywania Mroczków, wywiadu z Herbuś i innych bardzo istotnych rzeczy, które tak fajnie zmiękczały atmosferę transmisji :D

to było dla mnie zaskoczeniem, włączam TV na polsat a tutaj Wall'y na miejscu tej "gwiazdy" Ibisza :D
moze i nie mial przeciwnika ale i szybko go nie dostanie, mamy do czynienia z bardzo silnym facetem.

#118 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 20:47

Pudzianowski vs Najman Ale jaki ma charakter w big Brotherze chciał bić gości (skoda że tam Pudziana nie było)

#119 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 20:51

Pudzianowski vs Najman najlepszy był nie wyparzony pysk Najmana, gadac to on duzo potrafił na konferencje przyszedl na luzaku ubrany dawal Pudzianowskiemu paletki do badmintona zeby sie za to brał a nie za MMA no i Pudzian mu pokazał... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 22:28

Pudzianowski vs Najman Nejman tymi paletkami pewno ostro zmotywował Pudziana ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png