Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pudzianowski vs Najman

182 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 grudzień 2009 - 08:12

Pudzianowski vs Najman [url=http://www.youtube.com/watch?v=C6zKbHtIb30][/url]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pudzianowski vs Najman Dzisiaj, 10:04
  •  

#62 Share wolf19 wolf19

wolf19
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 grudzień 2009 - 09:04

Pudzianowski vs Najman Jak mu pierdoln@ł...

PudziaN pokazał, że potrafi nakopac(dosłownie) do dupsk@, ale co będzie jak dojdzie do walk, ż lepszymi zawodnikami? :D

Te jego low-kicks'y były naprawde mocne... Ciekawe jakiego Najman ma siniaka?? ;)

I te słowa Dominatora po walce:"-... spodziewałem sie, że będzie dużo ganiania.." :D

Pzdr

#63 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 09:28

Pudzianowski vs Najman Stawiałem na Pudziana i dobrze. Najman był zbyt pewny siebie i cwaniakował przed walką. A praktyka co innego... ;)

#64 Share Alex16

Alex16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:-gry
    -piłka nożna
    -napoje%:)

Napisany 12 grudzień 2009 - 10:32

Pudzianowski vs Najman jeszcze minuta i Pudzian by go zabił ;)

#65 Share farmer25

farmer25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 12 grudzień 2009 - 10:42

Pudzianowski vs Najman pięknie go rozwalił ;)

#66 Share Fendt515

Fendt515

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 10:52

Pudzianowski vs Najman Pudzian miał buty ponieważ w MMA jest dozwolone noszenie butów zapaśniczych. I tak w walce nie ma to znaczenia czy ma buty czy też nie bo low kicki kopie się piszczelem a nie stopą. Pudzian musi jeszcze troszkę popracować nad techniką ;)
Ale walka była piękna choć krótka :D

#67 Share Maciej93

Maciej93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się piłką nożną , trenuje w lokalnym "klubie sportowym", starymi samochodami i rolnictwem...

Napisany 12 grudzień 2009 - 11:15

Pudzianowski vs Najman No dobra pomyliłem się... 44 sek. i po Nejmanie ale komentataor przesadził że to będzie polska gwiazda MMA...

#68 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2367 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 12 grudzień 2009 - 11:26

Pudzianowski vs Najman Jak zobaczyłem kopy w wykonaniu Pudziana i reakcje Najmana to myślałem ze sie zleje ze smiechu ;) Jak sp***rzał po tym ringu - bezcenne :D Jak zobaczyłem 1 low -Kicka to byłem ostro zaskoczony :D

#69 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 grudzień 2009 - 11:29

Pudzianowski vs Najman Technicznie Pudzian jest słaby, ale przecież dopiero raczkuje w MMA. To była walka o honor, chodziło o wygraną i pokazanie, kto z nich jest lepszy. Uważam, że Najman długo nie pokaże się na ringu, zwłaszcza, że jego wypowiedzi przed walką były nazbyt lekceważące. Z nich dwóch, to Najman nie szanował przeciwnika, Dominator był wyraźnie mniej wylewny i przynajmniej nie mówił wprost, że nie szanuje drugiego.

#70 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 12 grudzień 2009 - 11:49

Pudzianowski vs Najman Pierwsza walka Mariusza efektownie wygrana. Czekamy na inne i na ich rezultat. Niech trenuje to może będzie o nim głośno...
ArturKowalewo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2367 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 11:50

Pudzianowski vs Najman Nie ważne jak ważne zeby wygrać ;)

#72 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 13:13

Pudzianowski vs Najman Hm... wyszło tak jak mówiłem Najman to celebrytka, o niewielkich umiejętnościach, a ostatnie jego walki to pokazały. Tyle, że nie boi się wyjść do ringu, ale jak jest już w nim to aby tylko wytrzymać ile się da i co nie co zarobić. Ale po tej walce to już chyba nikt mu nie da zarobić....A Pudzian pośmiałem się trochę walczył ja na wiejskiej zabawie, zero techniki tylko łupiemy ile wlizie, może któryś cep trafi... Ale ma charakter silę i motorykę (no i niezłe kopnięcia, może się z koniem kopać ;) ), jeśli będzie dalej chciał walczyć i będzie miał dobry sztab szkoleniowy to zajdzie całkiem całkiem. Powinien zainwestować w dobrego trenera i widział bym go najlepiej w K1 gdzie jest wielka sława i pieniądze... Heh chciałbym go zobaczyć w starciach z takimi gośćmi jak Bob Sapp, Ernesto Hoost, Jérôme'a Le Banner, Semmy Schilt, Fedor Emelianenko.... Heh to były by dopiero walki, kto wie może doczekamy się naszego wielkiego fightera.... rozmarzyłem się ??? :D

#73 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 13:23

Pudzianowski vs Najman Ale cały mecz i tak wygrał sędzia ;) założył dźwignie na Pudziana i po zabawie :D Ale podobało mi się pierwsza chwila jak sędzia złapał rękę Pudziana a ten nim jebut jak gdyby nic :D

Honda - The Power of Dreams :)

#74 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2367 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 13:32

Pudzianowski vs Najman Sedzia mógł jeszcze puścić walkę w sumie ;) Obaj na srodek i replay :D

#75 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1785 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 13:41

Pudzianowski vs Najman Najman trochę się ośmieszył moim zdaniem przez tą wypowiedz przed pojedynkiem ;) Komentując sam pojedynek to nie ma co dużo pisać Pudzian walnął dwa razy Najmana Ten zaczął uciekać wywalił na parter i Pudzianowski dokończył dzieła.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#76 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 grudzień 2009 - 14:05

Pudzianowski vs Najman Dla mnie jak najbardziej realne są walki z tymi zawodnikami, których wymienił @wlodiw. Nie mnie jednak, Sapp jest spokojnym zawodnikiem i czasem brakuje mu agresji. Semmy Schilt też różnie wypadał, raz on linczował, raz je linczowali, także ma różna formę. Walka Pudzian vs. Hoost to może być ciekawe. Ernesto ma siłę, agresje i skuteczność. Ma fajną technikę kilka ciosów na korpus i lowkick. Podobnie La Benner, wszak opinia, że maszyną do walk z niczego się nie bierze. Emelianenko jest dobry w parterze i często wykańczał znacznie postawniejszych os siebie. Z tymi trzema Pudzian miałby na prawdę robić.

#77 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9444 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 14:33

Pudzianowski vs Najman Koleżanka mi dziś pisała ze następny dla Pudziana to Nastula. Prawda to??

Jeśli tak to tylko chodzi o show a nie walkę...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#78 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 14:38

Pudzianowski vs Najman Wszyscy mówili że Najman jest lżejszy, a zarazem szybszy i tak było, nim podzian się ruszył z miejsca najman już zrobił dwa kółeczka wokół niego

#79 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 14:44

Pudzianowski vs Najman Pudzian Fight
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 14:54

Pudzianowski vs Najman To było starcie jak 360 z 1224 ;) i wszystko w tym temacie...... Jak dla mnie walka była za krótka, ponieważ miałem posiadówkę z kumplami a już po niepełnej minucie wszytko się wyjaśniło :D