robertbara

Ceny nowych rozrzutników obornika

Polecane posty

johnylukas    0

Nie mam cen dodatkowego wyposażenia, ale w standardzie masz dwuobwodowy układ hamulcowy, amortyzowane podwozie i dyszel poprzez resory paraboliczne, czterowalcowy adapter pionowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytan 8 plus

ładowność 6500kg

adapter pionowy 4-walcowy

szerokość robocza 6-8m

zapotrzebowanie mocy 70-80km

masa 2850kg

poj. skrzyni 700dm3

zasuwa skrzyni ładunkowej

cena netto: 49,000

cena brutto: 59,780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Ha ha ha ale bajki piszesz ,jak kupowałem swojego w listopadzie to tytan 8plus był za 48000 brutto a 10plus 8 ton za 58000 brutto :unsure: ;):D


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5080M    0

wie ktoś jaka jest cena na dzień dzisiejszy TYTANA 7 plus dwuosiowego z adapterem poziomym (ładowność 5T) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris19911    9

Czy kupował ktoś ostatnio rozrzutnik bez adaptera? Czy jest taka możliwość i jaka jest cena? Interesuje mnie Metal Fach lub Unia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Warfarma N-218/2/P

- pionowy adapter

- ład. 6t

- nadstawki 400mm

- wałek przegubowo-teleskopowy

 

51 tys brutto


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczko0    25

P.P.H.U. Zbych

 

6 tonowy z poziomym adapterem dwuwałkowym na tandemie 11,5/80-15,3

 

20900 netto

25707 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5

Dostałem ofertę na Apollo 11 w cenie 60 tys. netto z pionowym 2walcowym adapterem i na dole zakończonym talerzami.

Opcje dodatkowe które są wliczone w wyżej podanej cenie to :

- zasuwa skrzyni ładunkowej

- tylna osłona adaptera pionowego

- błotniki


moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5

Ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na zakup rozrzutnika? Do jakich prac ma służyć np. obornik, wapno, kukurydza, trawa, buraki, zboże? Jaka ma być ładowność rozrzutnika? Z jakim ciągnikiem ma pracować rozrzutnik?


moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bercikoo    0

na zkup rozrzutnika chce przeznaczyc do 90tys ma pracowac przy oborniku i kukurydzy ładownosc 8-9 ton bedzie pracował z 90 konym ciagnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5

@Stas25 ja Tobie polecam rozrzutnik Apollo 11 o ładowności 9t, twój ciągnik poradzi sobie z tym rozrzutnikiem. Zalety tego Apollo to duże koła na jednej osi, które zmniejszają opór toczenia i umożliwiające łatwiejsze przemieszczanie w trudnym, wilgotnym terenie. Dostałem ofertę na Apollo 11 w cenie 73800 zł brutto w wyposażeniu takim jak w poście wyżej podałem

Edytowano przez gryfel

moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas25    1

a co sądzicie o warfarmie 265-A nigdzie nie moge znaleść jego standardowego wyposażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas25    1

ale nie ma tam jakie wyposarzenie posiada w standardzie czy dyszel resorowany czy ma zasuwę z tyłu i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figo    0

ja mam apollo i nadje się do kuku. i wcale tak mało nie wejdzie mam w nim nawet nadstawki oryginalne, a jego praca super sprawa zero kupek itd, i jak kolega powiedział duże szerokie koła robią swoje wjazd na pryzmę bez problemu. fajną sprawą jest w nim też resorowany dyszel rok temu dałem za niego coś ok. 57 tys. netto. Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj