Skocz do zawartości

Zdjęcie

MTZ 82

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DominikPocisk

DominikPocisk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 22:37

MTZ 82 Witam!!! zwracam sie do posiadaczy MTZ 82 z pytaniem, ile mniej więcej mtg wytrzymują opony przy takiej średniej eksploatacji...(wiadomo nie w transporcie po szosie). Pytam ponieważ jak kupiłem MTZ to licznik wskazywał na 2400mtg a jak sie później okazało, obroty pokazywał, ale mtg nie przybywało. Chciałbym po oponach dojść może ile już przepracował.

>MF 6280 >< MTZ 82 >< Ursus C360 >< Ursus C330 >< Bizon Z056

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MTZ 82 Dzisiaj, 20:11
  •  

#2 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 22:41

MTZ 82 U mnie 3000 mtg i przód wymieniony a tył jeszcze ze 25 %
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#3 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 07 grudzień 2009 - 22:43

MTZ 82 No to z oponami i ich żywotnością jest różnie ponieważ ja z tyłu mialem GOOD YEAR i wytrzymały 11 lat i około 8-10 tys mth a mam na przodzie i wymieniam co 2 lata więc to zależy od firmy no i jak w przodzie to czy zbieżność była dobra.. Ale gdy kupiłem ciągnik przy stanie 2500mth to opony z tyłu były 90% zużyte ciągnik został sprowadzony z węgier.

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#4 Share DominikPocisk

DominikPocisk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 22:49

MTZ 82 no mój w tej chwili ma te 2400 co miał wcześniej i 1000 ja zrobiłem czyli razem 3400, przednie oponki już 2 komplet się kończy, a tylne już też powoli wołają o zmianę, ale są jeszcze oryginalne ruskie.
Więc sądzę ze przepracowanie ma znacznie więcej, sądzę że jakieś 5 tys. jak nie więcej, ponadto, w wielu miejscach poprzedni właściciel już przy nim zaglądał... :/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:piękne kobiety

Napisany 07 grudzień 2009 - 23:30

MTZ 82 witam ja mam pronarka 3000mth od nowosci przod porzadnie wydarty a tyl prawie jak nowki ale po oponach nie dojdziesz ile ma mth bo mogł w transporcie chodzic i szybko sie zdzieraja a zreszto kto by w mtzcie cofal zegary za bardzo sa skomplikowane nie wspomne o dobraniu sie do nich pozdrawiam

#6 Share DominikPocisk

DominikPocisk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 23:37

MTZ 82 ja nie mówię że cofną, ale nie wiadomo od kiedy nie bił mtg... jak go kupiłem to licznik stał.

#7 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 11:56

MTZ 82 z tego co opisujesz to ja bym sie nie martwił, przebieg może być nieznacznie zaniżony
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 07 luty 2010 - 00:52

MTZ 82 Mój z 1997 (1998) roku ma opony radialki od nowości. Tylne mało co zużyte, a przednie trochę zbieżność mi się przestawiła i się zdarły (obecnie ich stan to ok. 60%). Jeździł również w transporcie. Przednie kapcie chciałbym niedługo zamienić na nowe ale jeszcze nigdzie nie widziałem takich do sprzedaży (specyficzny bieżnik). Sąsiad kupił MTZ 82 w tym samym czasie co ja jednak na radialkach to szybko kupił inne, a przednie wymieniał chyba 2 razy tyle że o bieżniku tzw. choinkowym. :unsure:
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Dodaj odpowiedź