Skocz do zawartości

Zdjęcie

grimme maxtron vs holmer terra dos

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share domi68s

domi68s

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 21:25

grimme maxtron vs holmer terra dos jak byście wybrali spośród tych dwóch kombajnów :lol:
kopał by 500 ha
i czy warto inwestować w taki kombajn z 2003-2004r.(chodzi mi awaryjność) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
grimme maxtron vs holmer terra dos Dzisiaj, 01:29
  •  

#2 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 22:44

grimme maxtron vs holmer terra dos Ja wybrałbym Holmera i takie są , z tego rocznika zależy ile kasy i ile mają przepracowane i czy przed remontem czy po i czy wersja T2 czy T3. A chcesz sobie taki kupić?? Holmer będzie tańszy na pewno
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#3 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 08 grudzień 2009 - 23:27

grimme maxtron vs holmer terra dos jak dla mnie holmer jest bardziej znana marka i cześć dostanie prędzej wszystko zależy ile chcesz wydać na kombajny kasy

#4 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 00:54

grimme maxtron vs holmer terra dos powiem tak jesli bylbym uslugobiorca to wybralbym maxtrona :lol:
jesli chcesz jezdzic nim na uslugi to zorientuj sie w swoim rejonie, jakie sa upodobania rolnikow, wtedy bedziesz mial wieksze szanse na robote.
teraz cukrownia/panstwo (nie wiem jak to jest dokladnie) finansuje sprzet, wiec sam bym sie zastanowil, gdyby nie fakt iz u nas kombajnow jak mrowkow i w tym roku wykonywali uslugi juz od 650 zl/ha, wiec dziekuje za taki interes :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#5 Share domi68s

domi68s

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 19:55

grimme maxtron vs holmer terra dos a tych
byćie któryś wybrali? :D
1 traktorpool.pl - używane maszyny rolnicze
2 Maszyna zniwna do buraków: Uzywany ROPA RÜBENVOLLERNTER - AGCO-Trader
3 Holmer Terrados Kombajn Buraczany Lechpol Import Export Masyzny Rolnicze i Budowlane - Lechpol Import Export - Maszyny Rolnicze i Budowlane
;)

#6 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 10:50

grimme maxtron vs holmer terra dos Ja bym wybrał Holmera bo najmniej ha ma wykopane,wyorywacz PV5 jak dobrze widzę ,może być i cena średnia choć wygląda jak jakiś malowany z boku(może po wywrotce),nastepnie wybrałbym ropę a co do Maxtrona nic nie powiem bo nie znam jego budowy, trzeba by pytać mojego znajomego z okolic Hrubieszowa on ma Maxtrona ale do marchwi jak dobrze pamiętam

#7 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 17:09

grimme maxtron vs holmer terra dos jeżeli na usługi to w naszym terenie są wszystkie marki a rolnicy najchętniej wynajmują Grimme. Jak kopali u nas buraki we wrześniu i strasznie sucho było to w firmie Nowak Ropa stała bo nie szło nią kopać bo lemiesze nie chciały się wbijać a w Maxtronie koła w miarę kopały.

#8 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 19:38

grimme maxtron vs holmer terra dos Hmm Ropą nie mogli kopać niemożliwe??Dodany obrazek , przecież wyorywacz ma podobny do Holmera i tam można dociążyć ogławiacz i wyorywacz i ustawic jego głębokość; u nas jak jest sucho to 7 km/godz da rade pojechać, dobrze ,że w naszej okolicy nie ma takich kombajnów to mamy co kopać

#9 Share Pronrar1025aII

Pronrar1025aII

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo tak ogólnie

Napisany 27 styczeń 2010 - 19:00

grimme maxtron vs holmer terra dos bo holmery mają zwykłe lemiesze do wyorywania a grimme mają takie tależe wiem bo mój wója ma 4 holmery i 1 grime ale jednak wole holmera bo jest zwrotniejszy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share ricky

ricky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 12 luty 2010 - 13:09

grimme maxtron vs holmer terra dos Ja bym wybrał Holmera. Mniejsza awaryjność, dobra wydajność ;]

pzdr.

#11 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 13 luty 2010 - 21:39

grimme maxtron vs holmer terra dos Skąd wiesz, że mniejsza awaryjność, posiadasz takowe. Ja mam kombajn do ziemniaków Grimme SE i jestem pod wrażeniem jego niezawodności.

Edytowany przez Lukasz1987, 30 kwiecień 2011 - 16:00.

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#12 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 21 luty 2010 - 20:22

grimme maxtron vs holmer terra dos

bo holmery mają zwykłe lemiesze do wyorywania a grimme mają takie tależe wiem bo mój wója ma 4 holmery i 1 grime ale jednak wole holmera bo jest zwrotniejszy

??? Czy wiesz co piszesz??? holmer ma ponad 7m wewnętrznej średnicy zawracania a maxtron 1m

#13 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 22 luty 2010 - 17:46

grimme maxtron vs holmer terra dos No holmer nie jest tak zwrotny, w sumie zawraca się na trzy czy coś takiego, jak małe pole to trzeba pokręcić kierownicą i joystickiem... ale kamera na tyle jest pomocna

#14 Share Binladen

Binladen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Zainteresowania:na wsi podstawa jest znaleźć wybrankę płci pieknej,którą interesuje rolnictwo i bedzie kochała męża a nie jego pieniądze, bo w innym przypadku potem są tylko opłakane skutki takiego materializmu i bezczelności

Napisany 22 luty 2010 - 18:06

grimme maxtron vs holmer terra dos Dawniejszy temat nawet ciekawy ale nie ten dział :P
Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

#15 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 luty 2010 - 18:20

grimme maxtron vs holmer terra dos Przeniesiony
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#16 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 luty 2010 - 07:24

grimme maxtron vs holmer terra dos Średnica zawracania 1 metr mierzoną przy wewnętrznym kole/gąsiennicy. Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 17 październik 2010 - 15:52

grimme maxtron vs holmer terra dos Minimalny czas nawrotu maxtrona to 8sekund a holmera 15 sekund od podniesienia wyorywacza do opuszczenia więc różnica dwukrotna..
przy prędkości 7km/h to maxtron po każdym nawrocie jest jakieś 14 metrów dalej..