Skocz do zawartości

Zdjęcie

Monitory CAN IntelliView II w maszynach New Holland

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adi16l

Adi16l

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 18:31

Monitory CAN IntelliView II w maszynach New Holland Szukałem po roznych forach lecz nic nie znalazlem na temat monitorow IntelliView II New Hollanda. Chciałbym sie dokladnie dowiedziec od uzytkownikow czy spelnia swoja role w ciagnikach?? Czy złącze daje nam tylko odczyt wielu informacji z pracy ciagnika, czy wykorzystujemy go do wielu ustawien ciagnika? Tak jak np CommandCenter czy CEBIS? Słyszalem ze nie wspólgra to z ciagnikiem ale konkretnych informacji sie nie dowiedzialem dlatego najlepiej odpowiedz prosze uzytkownikow i w jakim modelu z jakim wyposazeniem go uzytkuja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Monitory CAN IntelliView II w maszynach New Holland Dzisiaj, 07:39
  •  

#2 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 22:00

Monitory CAN IntelliView II w maszynach New Holland wiem, ze z IntelliView I (w ciagnikach) nie trybilo tak jak potrzeba i ze sluzyl praktycznie do odczytu zuzycia paliwa. teraz wprowadzaja nowy system, wiec pewnie beda sie starali poprawic wady poprzednika. w serii t7000 chyba jest dostepny juz jakis czas, do t6000 beda niedlugo wprowadzac.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share Adi16l

Adi16l

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 10 grudzień 2009 - 11:45

Monitory CAN IntelliView II w maszynach New Holland Widze ze jednak malo ludzi wie cos wiecej na ten temat;/

#4 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 grudzień 2009 - 12:58

Monitory CAN IntelliView II w maszynach New Holland napisz PW do @jaceknh jak bedzie mial dobry humor to pewnie cos napisze ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 22:41

Monitory CAN IntelliView II w maszynach New Holland system ten działa prawdopodobnie jak do taj pory z maszynami wyposażonymi w isobus czy jakoś tak. korciło mnie by to wziąc kosztowało to w maju ok 7tys chyba brutto i tak jak powiedział brzozak praktycznie słuzy do odczytów zużycia paliwa +(dubluje wskaźniki z deski) trochę pomocny przy rozbudowanej hydraulice zewnętrznej. ogólnie lepiej za tą kase wziąc cosik innego. nowe maszyny z tym systemem np amazone maja własne kompy i monitory takze będzie tylko to dublował.
kujawy to jes to!!!!!

#6 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 06:01

Monitory CAN IntelliView II w maszynach New Holland Np. sterownik Focus oparty na isobus w maszynach kvernelanda kosztuje ok.9k brutto także warto mieć w ciągniku taki isobus terminal aby nie przepłacać przy zakupie maszyn ;)

#7 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 22:28

Monitory CAN IntelliView II w maszynach New Holland tez tak myslalem, tylko problem lezy w samym isobusie (choc podobno teraz ma wreszcie dzialac nalezycie), poniewaz tylko kilku producentow ma zamiar go stosowac (fakt ze dosc kluczowych), tzn ich maszyny maja byc kompatybilne, a na razie to wg mnie za malo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share yage

yage

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 16 luty 2012 - 19:10

Monitory CAN IntelliView II w maszynach New Holland Czas odświeżyć temat. Może teraz ktoś coś więcej napisze o IntelliView II