Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 5 tys

79 odpowiedzi na ten temat

#61 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 18:28

Jaki samochód do 5 tys Robert mercedesa poprostu nie chcę to nie auto dla mnie;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 5 tys Dzisiaj, 20:53
  •  

#62 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 08 grudzień 2009 - 21:05

Jaki samochód do 5 tys Jak to mawiał poeta "Z przodu gwiazda ch... nie jazda"
A jeśli lanosa nie chcesz to tu masz coś ciekawego Toyota Corolla super stan, 1991r., 1839cm3, 64KM - otoMoto parę lat temu mieliśmy takie cacko i bardzo mile je wspominamy

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#63 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 21:19

Jaki samochód do 5 tys a wlasnie ze powinno byc "bez gwiazdy nie ma jazdy" :lol:

#64 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 grudzień 2009 - 23:08

Jaki samochód do 5 tys Z tego co patrzyłem, to jak ma się 8 tysia to wtedy można trochę bardziej poszaleć, oczywiście jak ma się pietnastaka, to już sprawa jest znacznie prostsza sprawa.

#65 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 00:03

Jaki samochód do 5 tys i taki jest problem z zakupem używanego auta zawsze jest za mało kasy. Jak się ma 5tyś to człowiek myśli jak bym miał 8 to dużo lepsze auto można znaleźć, jak już się ma 8 wtedy, kurcze żebym miał tak z 12 to by była fura i tak bez końca.

#66 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2009 - 00:11

Jaki samochód do 5 tys Z nowym jest podobnie. :lol: Właściwie to z każdym autem... Ten ma to, to i to, ten za ciut więcej jeszcze ma klime, alu itp. Jednym słowem końca nie widać.

#67 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 00:48

Jaki samochód do 5 tys dlatego lepiej obrac sobie jedna droga i dazyc do niej poki uzyska sie srodki, wtedy nie ma sie takich dylematow :lol:
np. golfa :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#68 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2009 - 08:11

Jaki samochód do 5 tys Akurat jeżeli chodzi o sam samochód, to można wybrać każdy, a że z VW jest najłatwiej, to już inna sprawa. Kolega kupił wczoraj fotele i kanapę od III GTI za 250zł. :lol:

#69 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 08:31

Jaki samochód do 5 tys Przy danych środkach nie warto usilnie pchać sie w jak najmłodszy rocznik, szczególnie jeśli mowa o autach za kilka lub kilkanaście tys.zł., bo to najlepsza droga do kupienia babola. Tak samo z przebiegiem, przecież kupuje sie auto a nie licznik. Jak coś jest stosunkowo tanie to napewno nie bez powodu, bo jak to mówią - okazje nie istnieją, są tylko frajerzy :lol:

Siedzonka w GTI są jakieś szczególne, tzn. skóra czy półskóra? kubełki?

#70 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 09:21

Jaki samochód do 5 tys gti to materialowe kubelki recaro. nawet jak bez boczkow kupil to 250 zl jest dobra cena, chyba ze dojechane mocno.
ja mam fotele z wersji CC czarnej :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2009 - 09:22

Jaki samochód do 5 tys Sportowe, bo prawdziwe kubełki to tylko w supersportach są albo jak ktoś sobie kupi takowe. :lol: Mówi, że to Recaro, ale napisu nie ma, choć wzór podobny.

#72 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2714 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 09:32

Jaki samochód do 5 tys Najśmieszniejsze jest w ogłoszeniach jak ktoś sprzedaje np golfa III i pisze-przebieg 160 000 km :lol: wchodzę na ogłoszenia z Holandii lub Niemiec a tam golfy V po 200 -400 tys mają kilkuletnie ! Przyjrzyjcie się na liczniki w tych samochodach np na allegro . Liczby powinny być idealnie w jednej linii a tam czasami pół pierwszej widać pół trzeciej a reszta idealnie :)

#73 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 09:33

Jaki samochód do 5 tys Pytam bo chciałem porównać czy komplet siedzonek z civica VTI (półskóra) za 500zł to drogo czy nie :lol: ale tak czy inaczej nie zamontuje ich u siebie :)

Golf mk3 i następne mają już chyba liczniki cyfrowe? Może i ma 160tys. ale bez napisu total :)

#74 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2009 - 12:00

Jaki samochód do 5 tys Miras ma racje kumpel ma Golfa III 95 rocznik i według licznika ma 160tyś, ale nie ma już napisu Total. Czyli 360. :lol:

Kumpel jak kupił siedzenia od III, to musiał coś z szynami kombinować, obecnie ma siedzisko na stałe. :)

#75 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2714 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 13:03

Jaki samochód do 5 tys Golf III ma już cyfrowy tak. Chodziło mi o analogowe liczniki żeby zwracać na to uwagę przy kupnie. Frĺga pĺ annat fordon - ciekawa strona , niestety dotyczy tylko aut ze Szwecji. Wpisuje się nr rejestracyjny i wyskakuje wszystko o samochodzie :lol: na allegro kiedyś sprawdziłem parę aut to i -250 tys km wyszło

#76 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2009 - 13:38

Jaki samochód do 5 tys Kolegi kuzyn jest mechanikiem w Szwecjii, to jest jakiś system, że możesz wyszukać właściciela samochodu. Często scigańci poprzez ten system się umawiają, ktoś zlooka na mieście auto i potem jest ustawka. Kolegi kuzyn ma Supre mkII 350KM i też się ściga od czasu do czasu.

#77 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 14:07

Jaki samochód do 5 tys Koledzy, chyba odbiegliście od tematu?

#78 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 14:59

Jaki samochód do 5 tys @bobek 460 raczej :lol:
fotele z gti sa zrobione przez recaro :) normalnie z czerwonym paskiem komplet z boczkami i kanapa w dobrym stanie zaczyna sie od 700 zl, a konczy gdzies na 1500 z zielonym wzorem.
natomiast fotele z hondy ciezko ocenic czy drogo, bo pewnie sa mniej popularnym produktem niz tez z golfa, przynajmniej w polsce.
tak samo jak jest ze skorami do passata b5/b5fl mozna dostac spokojnie za 800 zl komplet, za 1200 to juz super stan, natomiast do golfa gdzie malo ich wychodzilo trzeba wysuplac 2k, chyba ze ma sie takiego kolege co mu ciezarowka tyl zgniotla, byl do tego pedantem (przez kazdym wejsciem zdjeta kurtka), podobnie jak poprzedni wlasciciel i puscil za 1200 zl :)

kubelki nazywamy tak, bo maja wysokie plecy, polkubelki to te tylko z wezsza dolna czescia i nizsza gorna i te nie byly robione przez recaro.

#79 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2009 - 15:29

Jaki samochód do 5 tys Jeżeli ma Total bije do 300, to on ma obecnie wyświetlnae 60, bo łącznie przebieg ma 360.

Jak kubełki z III GTi są czane i mają granatowe kwadratciki(1-2cmx1-2cm), to jest to orygunalna tapicerka gti?

Kiedyś oglądałem skóry do Paska to za koło można było mieć komplet. Jednak szycztem lansu jest Recaro z Audi - czarna skórą i niebieska alcantara.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 21:14

Jaki samochód do 5 tys

Jeżeli ma Total bije do 300, to on ma obecnie wyświetlnae 60, bo łącznie przebieg ma 360.

Miras ma racje kumpel ma Golfa III 95 rocznik i według licznika ma 160tyś, ale nie ma już napisu Total. Czyli 360. :lol:

ech dodawanie :)

Jak kubełki z III GTi są czane i mają granatowe kwadratciki(1-2cmx1-2cm), to jest to orygunalna tapicerka gti?

skory 005.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl to sa moje, to sa recaro, maja nadruki pod fotelem, a te z gti sa takie same tylko z innym materialem.
granatowy wzor tez wystepowal, wiec raczej sa orginalne :)

w passatach tez byla skora laczona z alcantara, ale mi sie podobaja najbardziej cale skorzane.