Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 5 tys

79 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 19:20

Jaki samochód do 5 tys Dla początkującego polecam Golfa2 1.6TD najlepiej z ickiem :lol: rok ~91.ze wspomaganiem, nie musi być zaraz wersja z klimą :) :) :) ale można sobie w nim samemu podłubać w razie czego :)
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 5 tys Dzisiaj, 07:37
  •  

#22 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2009 - 19:23

Jaki samochód do 5 tys Tylko kup nie bitego Cwaja z diesel z realnym przebiegiem. :lol:

#23 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 19:27

Jaki samochód do 5 tys Kup w Polsce niebite i niekręcone auto Dodany obrazek -ja zawsze gdy jestem w jakimś autokomisie to skręcam się ze śmiechu jak widzę jakieś A4 dwunastoletnie z przebiegiem 120 tys od dziadka lub babci (właściwe podkreślić Dodany obrazek ) z Niemiec.

#24 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2009 - 19:31

Jaki samochód do 5 tys W przypadku dwójki TD nie martwiłbym się przebiegiem, te samochody są niezniszczalne i robią 400-500 tysięcy. Gorsze są blachy, no ale czego wymagać za jedną czy też dwie pensje.

#25 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2009 - 19:35

Jaki samochód do 5 tys Kiedyś było w TV o tego typu autach i pokazywali komis, który odwiedziły redaktorki. Sprzedawca zarzekał się, że auto nie bite: Poprzednia właścicielka się w piersi biła(trzeba było to widzieć), że bezwypadkowy.

Jak miałbym miał do wyboru auto za 5tyś, to bym jakiegoś fiata poszukiwał. Części łatwo dostępne, utrzymanie tanie i zdecydowanie łatwiej kupić jakiś sensowny rocznik w niezłym stanie. Ewentualnie jakiś Lanos, kolega ma i za te pieniądze to spoko auto.

#26 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 19:38

Jaki samochód do 5 tys Dużo kolegów tu poleca Golfa, moim zdaniem ten samochód jest trochę oklepany po prostu gdzie się nie obejrzysz tam Golf. Jeśli już coś z pod szyldu VW może Seat Cordoba I samochód mały zwarty a przez swoją budowę robi wrażenie dość dużego. Do pełni szczęścia silnik SDI i po zatankowaniu niespełna 50 litrów zapominasz gdzie jest wlew paliwa.

#27 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 19:51

Jaki samochód do 5 tys a więc tak dynamiczne to chodziło mi żeby jako tako jechało no poprostu żeby nie było mułem;p spalanie to też w granicach 15 litrów uwaga gazu;p w moich stronach jak coś pali powyżej 10 litrów to jest paliwożerne. wszelkiego rodzaju golfy mnie nie interesują. cordobe ma mój ojciec to też odpada. poważnie myślę o audi80 b3 lub b4 o pasacie b3/b4 ktoś o lagunie wspominał też by mnie interesowała ale raczej za 5 nic ciekawego się nie trafi. 5 tys to kasa na samo auto jest jeden warunek musi być zarejestrowane w PL

#28 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:00

Jaki samochód do 5 tys ja bym sie rozejrzał za jakimś lanoskiem, sam miałem jakiś czas temu na coś takiego chęć ale mi przeszło :lol:

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#29 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:10

Jaki samochód do 5 tys @Bobek-jakim cudem właściciel autokomisu sprowadził Niemkę ? Dodany obrazek

#30 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:23

Jaki samochód do 5 tys lanosa rozważałem ale po konsultacjach zrezygnowałem;p a co powiecie o tym; Audi 80, 1992r., 1896cm3, 75KM - otoMoto ?? takie coś by mnie interesowało. pojechał bym je obejrzeć i kupić ale mam troszkę daleko... może ktoś zna to auto??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:34

Jaki samochód do 5 tys Mam ten silnik w Golfie, aż boję się pomyśleć jak sobie radzi z B4.

#32 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:40

Jaki samochód do 5 tys co masz na myśli Mariusz?

#33 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:40

Jaki samochód do 5 tys widzę że niemiecki przemysł samochodowy się broni... :lol:

moja propozycja która wymiotła mi z głowy marzenia o golfie tdi
Toyota Starlet (13 12V - dwa wlotowe jeden wylotowy) - obojętnie który rocznik od 91 nie rdzewieje nie sypie się, ja u siebie (mam prawie 4lata 94 rocznik) zmieniłem tylko zawieszenie bo na moim dojeździe do domu a'la paryż-dakar dostało mocno
tak do jeżdżenia to 3 drzwi starczy (jest lżejsza )
silnik dynamiczny że to koniec 75KM na 750kg wagi czyli ładny stosunek mocy do wagi- miny wszystkich asów kierownicy wyprzedzanych tu i tam "bezcenne" :)
do 160km/h bez najmniejszego problemu się rozpędza, a na długich prostych zamyka licznik 180parę - więcej nie trzeba zwłaszcza jak się chce tylko jeździć
warto od razu dać ciut większe i szersze koła - jest stabilniej i licznik nie kłamie

spalanie trasa 5,5l miasto 7l jak dajemy w palnik to 9l
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

#34 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Zainteresowania:kopanie w ziemi

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:42

Jaki samochód do 5 tys tym audi jak jedziesz sam to da się znieśc .... natomiast z kompletem spalanie podnosi się o 2`3 litry co do przyspieszania pozostawiam bez komentarza... mam takie audi do celów terenowych :-)

#35 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:44

Jaki samochód do 5 tys @jaro poprzedni nie znaczy pierwszy... Jak kobitka była n-tym właścicielem tego wozu, to możliwe, że za jej kadencji nie miał wypadku, więc był bezwypadkowy. :lol: Wszak niewiasta mogła nie dociekać szczegółów bogatej przeszłości auta...

Chciałbym w trasie spalić 5,5 litra benzyny. :) Niestety mały silnik, duża ciężka buda, siódemka... także średnie mi 8-9l/100km wychodzi.

#36 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:50

Jaki samochód do 5 tys pany to warto sobie zawracać głowę to audicą czy nie?

#37 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:56

Jaki samochód do 5 tys Za 5 kfali małe zadziorne to SC sporting golfa III gti 8v wciąga nosem :lol: Zawsze można wstawić silnik z punto 1.2 8v albo nawet 1.4 100KM, dla hardcorowców reaktor z Uno Turbo :)

#38 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:56

Jaki samochód do 5 tys Moi bracia za 4 tys kupili Mercedesa E 190 Benzyna/LPG. Mówią że mietki w gazie nie chodzą, ale nasz sprawuje się wyśmienicie. Miał on od razu po kupnie wymieniane płyny, tarcze hamulcowe i klocki. Tylko tyle. Lejemy i jedziemy :lol: Wygoda tez jest spoko. No i ten "celownik"...
ArturKowalewo

#39 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2717 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 21:04

Jaki samochód do 5 tys Proponuję Audi B3 2.0E . Z braku kasy kiedyś kupiłem i miłe miłe zaskoczenie- 115 km przyspieszenie dobre a elastyczność wyśmienita. 10 - 13 L gazu , 210 bez wysiłku. ABS, centralny, wspomaganie,el szyby i lusterka dobrze poszukaj to i climatronic będzie. Za te pieniądze warto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 21:08

Jaki samochód do 5 tys no o b3 też myślę z benzyny to tylko ten 2 litrowy silnik bym brał ale interesuje mnie disel jak on się sprawuje w tych autach