mon21051

Kombajny Deutz-Fahr M770 M750 M600

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mon21051    0

tak z strony lewej nie gdzie sie wchodzi tylko z drugiej jest taka wajcha naciska sie ją i koło cepów taka szuflada sie otwiera i tam są kamienie i piach. A masz 770 to pokasz jakie masz wersje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aro93    0

Cześć wszystkim nabyłem niedawno M770 i może ktoś posiada katalog do tego modelu,sprzedać lub zxerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aro93    0

Może byś mi go skserował , oczywiście odpłatnie i mi wysłał , bo sprzedać to raczej nie sprzedaż bo ci jest potrzebna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawa najważniejsza !!! czy siadają wam koła zębate napędzające w m750? bo mi w sezonie 2010 siadły aż 2 razy a koszt jednego to 1500 zł w sezonie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Needek    0

Witam. Posiadam kombajn Deutz Fahr M770.

Mam ten sam problem co kolega powyżej.

Wysiadło mi koło zębate napędu zwolennicy i nie mam pojęcia gdzie mogę to dokupić.

Wyrobienie nowego z kawała materiału wyniesie mnie ponad 3000 zł co jest nie opłacalne!

Do tego miałbym prośbę, Jakby ktoś mógł wrzucić katalog części do tego modelu, byłbym bardzo wdzięczny a tak muszę szukac wiatru w polu nie mając numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu    1

gdzie można kupić łańcuch przenośnika pochyłego do M770

 

Taki łańcuch możesz zakupić w przedsiębiorstwie wielobranżowym KOMES znajdującym się w miejscowości Szubin koło Nakła nad Notecią mają tam różnego rodzaju łańcuchy do maszyn rolniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TurekR    6

Jak wygląda młócenie rzepaku tymi modelami kombajnów? Czy w ogóle daje rade? Jakie plusy i minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a masz jakis swój zrudło gdzie kupujesz części do niego jakaś strona internetow. Bo ja narazie szukam gdzie moge dostać do niego częsci. Miłaeś z nim jakieś poważniejsze kłopoty??

Części zamienne do wszystkich kombajnów, ciągników i maszyn rolniczych Deutz-Fahr dostaniecie w Agro-Plus BOGATE

Edytowano przez michalDeutzFahr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1710    0

jeśli jest ktoś zainteresowany to mogę wysłać katalog części do m770 i m660. piszcie na pw i podajcie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    701

Jak dla mnie to wygląda właśnie na centralkę od czujników strat ziarna - taką bardzo prostą bez wskaźników. Ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba93711
      Witam. Zakupiłem kombajn Deutz Fahr 35.70 i doprowadzam go do ładu. Czy ktoś się orientuję jak rozwiązany jest czujnik obrotów silnika? Obroty młocarni już ogarnąłem i pokazuje na głównym zegarze. Jest żółty przycisk z narysowanym zegarem i jak go wcisnę to wskazówka opada, a jak drugi raz wcisnę to spowrotem pokazuje obroty młocarni. Mam ciągnik MF 3635 i tam podobno obroty silnika czyta alternator, a tu nie wiem, jest niby sporo kabli idących do alternatora ale czy tu szukać przyczyny? Liczę na waszą pomoc Panowie. 
    • Przez Pablo8484
      Witam
      Mam problem z odpalenniem silnika dehtz 1012. Motor kreci, paliwo idzie z filtra na pompe. Nie odpala. Sprawdzilem cekwe gaszeniowa, dziala poprawnie. Listwa tez przesuwa sie lekko. Odkrecilem rurki na wyjsciu z pompek i tam nie ma paliwa, na żadnej. Czy mogło sie cos przyciac? Raz na jakis czas uda sie odpalić i wtedy wszystko chodzi bez zarzutu. 
    • Przez PIorr
      Witam. przychodzę do was z problemem, wymieniałem sprzęgło, pompe hydrauliczną, pompę od powershiffta, uszczelniacze we wzmacniaczusprzęgła. I sytuacja wygląda tak że podczas ruszania do przodu musze wcisnąć sprzegło przełączyc rewers na przód i poczekać z 1-2 sek aż przezuci kierunek jazdy, aby pojechać do tyłu muszę wykleszczyć bieg wcisnąć sprzęgło przełączyc kierunek jazdy puścic sprzegło poczekać 1-2sek aż przeżuci i dopiero wrzucić bieg, druga sprawa to po wymianie sprzęgła pół biegi działały dobrze zostały wymienione pompy i zastałem brak jakiegokolwiek pół biegu. podesłał by mi ktoś gdzie pomierzyć ciśnienia oleju na poł biegach? 
    • Przez Szumacher
      Witam 
      Niedawno zakupiłem kombajn Deutz Fahr 1322H i nie wiem do czego służy załączona na zdjęciu konsola. Może ktoś z was ma coś takiego i podpowie do czego to służy?
      Pozdrawiam
       

    • Przez Krzysiek_case
      Witam Czy ktoś testował zestaw klimatyzacji i ma zamontowany u siebie? https://allegro.pl/oferta/klimatyzacja-do-kombajnu-deutz-fahr-35-80-33-60-6722568472 Przymierzam się do montażu tej klimy do Deutz Fahra 33.60
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj