Polecane posty

Pirell    0

miałem seata toledo 1.9D 1995r to miał ponad 500000 tys. ale poszedł już na złom w tym roku

teraz mam takiego samego jak go kupiłem to miał 219600 tys. a teraz ma 233800 tys. Co poradzić dużo jeżdżę ale już nie tyle co tym starym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skamp    0

Niem mogę dodać fotki, przebieg jest dokładnie 814 997 silnik 1.8 benzyna model RP czyli wtrysk jednopunktowy od pięciu lat na gazie :P

 

czemu nie możesz wstawić fotki???

 

a może nie chcesz??


Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0
bobytempelton    161

Nissan primera w10 (kombi)2.0 115 Km rocznik 1995 stary należało by już zmienić, ale nie mogę się z nim rozstać. Polubiłem to auto nie sprawia kłopotów jeszcze przyzwoicie śmiga. Jest dość pakowny a wiek w pewnym sensie to jego zaleta bo pakuje w niego co tylko się da i worze jak trzeba nowszego było by mi pewnie żal.

 

jeszcze jeden szczegół 296000 przebieg kupiłem 10 lat temu z przebiegiem 102000 u sąsiadów za Odrą stan licznika faktyczny żadnego przekrętu tego jestem pewien.

Ja miałem takiego tylko sedan p11 brzydki bo biały silnik 2.0d nigdy mnie nie zawiódł, miałem go 6 lat gdy kupiłem miał 236tys gdy siostra miała stłuczke i poszedł do kasacji nawet teraz nie pamiętam ile miał ale ok 370-380tys ganiał zajebiaszczo tylko był muł.

Teraz mam nissana P11 z końca produkcji tzn X.99r 2.0td śliczny poprostu niebieski metalik, srebrne dodatki, miał gdy go kupiłem też podobnie 234tys :lol: chyba tylko przez sentyment go kupiłem, gania jak szalony przynajmniej dla mnie całe podobno 90km, ale mi styka, teraz ma 2413xx nie pamiętam końcówki , od 12.03 zrobiłem nim ok 7 tys km, czyli praktycznie 2 tys na miesiąc, troszkę jężdżę tu i tam i jeszcze tam...


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

To i ja napiszę ;)

VW Passat B4-331 tyś...

Żuk 120tyś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Ostatnio w serwisie Skody stała Octavia rok chyba 2003 przebieg ok 525 000km sam się zdziwiłem ale gość w serwisie zostawił drugą Octavię więc pewnie dzięki temu chodzi :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Peugeot 307 2.0 HDI - 298.000tyś przebiegu, 2003rocznik,

Fiat Brava 1.2 16V - 91,300tyś przebiegu 2000rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

VW Golf II 1.6 Benzyna - 426 825 km:D 1992 rok

Edytowano przez Lukash3060

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
255    95

Opel Astra 1.7 2002r-203 560 km. ;)

Edytowano przez 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Skoda Octavia 1.6 LX 1998r 110.000 tys

Fiat Seicento 1.6 SX 1998r 108.000 tys

Edytowano przez lukaszjd

Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opel Astra II 1.4 2004 170 tyś. :D


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

seat cordoba FL 1,9sdi 2000r 198 tyś,

ps. czy w samochodach grupy vw zmienia się olej w skrzyni biegów manualnej? różne opinie słyszałem że niby nie trzeba a jak już zmieniać to jakiś taki tylko dla vw co nie uszkadza jakichś plastikowych elementów, to zmieniał ktoś z agrofotowiczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

w ciągnikach tez trzeba ale poza silnikiem mało kto wymienia jedynie do skrzyni doleje się jak jest tam pompa bo gdzies olej uciekł a do zwolnic to niektórzy nie zaglądają latami tak samo z samochodem jak serwisowane w autoryzowanej stacji to sie wymienia ;)

 

sam ostatnio dolewałem do fabii a z 4 tyś km brat do vw polo 1997 był to jakiś elf :P , a do vw polo II z 1992 od paru lat leje zwykły hipol bo gdzies wycieka i na razie działa

 

Co do uszkodzeń gdzieś znalazłem że są 5 grup GL i tak GL1 potem GL2 z czym większa cyfra to lepszy olej i można zastąpić ale aż do GL4 bo właśnie GL5 zawiera jakieś dodatki że rozpuszcza metale lekkie (nie plastiki) wiec jak zalecają GL4 to nie wolno zastąpić GL5

 

A lepsze skrzynie mają oleje GL4 (patrz też w ciągniku)

 

GL3 to mają jak się nie myle takie jak 330 , 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Odczep się od stopów lekkich :D . Chodzi o możliwość korozji niektórych stopów kolorowych.. Do mostu zalałbym bez wahania GL5, W ciężarówce, w skrzyni od dawna też taki(mineralny) stosuję, chodzi ciszej i nic nie zjadło :)

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja w polonezie kiedyś miałem w skrzyni mobila. Wlałem hipolu i nie mogłem biegu wbić. Spuściłem i wlałem Araj lub coś o podobnej nazwie,i było dobrze. Się przyzwyczaił do dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radex    4

lanosik i przegieb to 150 tys. od nowości u nas a rocznik jego to 2001;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Ja w polonezie kiedyś miałem w skrzyni mobila. Wlałem hipolu i nie mogłem biegu wbić. Spuściłem i wlałem Araj lub coś o podobnej nazwie,i było dobrze. Się przyzwyczaił do dobrego.

Aral. W rocznym maluchu przed zima po wymianie oleju w skrzyni - po puszczeniu sprzęgła sam ruszał na luzie. Zimą hipol jest gęsty jak towot, nie daje się wylać z bańki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekZ81    0

Mercedes E300 TD 1997 rok licznikowo 306000 km , a ile w pamięci tego nie wie nikt :D

Edytowano przez JacekZ81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KlaudiaRolniczka
      Hej, sprzedam Kombajn zbożowy Bizon super z056 stan bardzo dobry, rocznik 1981, silnik po remoncie zrobił 500mth, nowe sita, opony przód 100%, +wózek do hedera 
      Cenna  24 tys  do negocjacji
       
    • Przez qlawyufok
      Witam,
      sprzedam oponę Firestone 600/65 R38.
      80 % bieżnika stan idealny nie popękana oryginał z 1 montażu John Deere  Więcej info pod numerem telefonu 607 441187
      Cena: 4200 zł
       
       

    • Przez Ursusc360polska
      Witam  Mam na sprzedanie Zgrabiarkę Pasową z266 w stanie idealnym. Cena 850 zł do negocjacji. Zgrabiarka stoi w Chwałowicach w powiecie Radomskim (Mazowieckie). Nie jestem handlarzem po prostu wymieniam sprzęt na większy. Tutaj daję link do ogłoszenia, jeżeli nie można to proszę administrację o usunięcie ! https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-pasowa-CID757-IDrXJFF.html#ca4513dfb6 Pozdrawiam ! 

    • Przez wrbl
      Witam
      Czy ktoś mi coś powie na temat mojej skrzyni Vario (FENDT 714 2002), zdjęcia przestawiają test jaki robiłem na skrzyni 1 i skrzyni 2 i co oznacza komunikat o hydrostacie, proszę o pomoc
      Pozdrawiam
       
       
       

       
    • Przez Ares1x
      Witam, jesteśmy zainteresowani zakupem NW TS 135 A . Ma on dość duży przebieg 10.800 godzin, warto bać się takiej liczby godzin?
      Ciągnik krajowy, pracował w dużym gospodarstwie na pomorzu głównie przy opryskiwaczu. 
      Oraz co myślicie o tych ciągnikach?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj