Polecane posty

grzesio31    4

osobowkami tez robia takie przebiegi? nie mowie tutaj o kompaktach ale o duzych autach typu bmw 5 i 7...

@brzozak

rok ma 365 a nie 356 dni ;)

@iron

a tak w ogole to sprinter tego kolesia mogl byc z poczatku 2008 roku wiec tez spora roznica jesli chodzi o srednia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@brzozak

rok ma 365 a nie 356 dni :D

wow ale jazda, faktem jest ze nigdy nie przywiazywalem wagi do czasu, terminow itp. ale o taka gafe to nawet siebie bym nie podejzewal ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1036

napisałem prawie bo mogło to być 480 000,a sprinter był z niemiec,ile dokładnie miał to nie widziałem bo już licznik cofniety był a to było na wiosnę tego roku.choć i tak by mógł mieć powiedzmy 14 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ageimuk    0

ja swoim ford scorpio 2,5D zrobilem 500tys km a obecnie mam renault laguna 2 grandtur i mam 100 tys km ale widze ze tutaj zaczynaja reklamowac niemieckie samochody ile to potrafia zrobic rocznie a wystarczy tylko policzyc dni i kilometry i juz sie wie kolego co do niemiec to ja faktycznie jezdzilem 10 lat tir w niemieckiej firmie i jak zrobilem 100tys km rocznie to bylo dobrze a dostawczy to nawet tego nierobi bo oni tylko na niedalekie trasy towar rozwoza i tez ich czas pracy obowiazuje teraz pracuje w serwisie zreszta zaraz wyjade do niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

kolego ageimuk rozbawiles mnie swoim postem B) jezdziłem busem dla pewniej firmy spedycyjnej ktora ma baze w pisecznie i bus w 2 osobowej obsadzie minimum 9tys km robi rekord to cos kolo 16 tys we dwóch w 4 tygodnie

i w busie do 3,5t. A i nie masz zadnego czasu pracy w busie bo niby jka ma byc egzekwowany prze carrier web-a? Po za tym jak chcesz zarobic to i 12 godzin za kolkiem bedziesz siedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Audi 100 2.3 quattro sport '90, 170 000km - stan koneserski B)

Renault Master 2.8 '01 145 000km - stan bardzo dobry

Volvo 460 1.7 '93 280 000km - stan dobry

Żuk 2.4D '93 250 000km - stan dobry.

B)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ageimuk    0

kolego ageimuk rozbawiles mnie swoim postem B) jezdziłem busem dla pewniej firmy spedycyjnej ktora ma baze w pisecznie i bus w 2 osobowej obsadzie minimum 9tys km robi rekord to cos kolo 16 tys we dwóch w 4 tygodnie

i w busie do 3,5t. A i nie masz zadnego czasu pracy w busie bo niby jka ma byc egzekwowany prze carrier web-a? Po za tym jak chcesz zarobic to i 12 godzin za kolkiem bedziesz siedzial.

 

to policz kolego srednio wychodzi 12.5 tys km miesiac to rocznie okolo 145 tys km na 2 osoby a 12 godzin za kierownica na naszych drogach da ci max 700 km dzien a niewiem czy wiesz co to jest tachograw i ze inspekcjateraz i w polsce bardzo dobrze sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

od kiedy w busie do3.5t masz tacho? i ja nie mowie tu o polskich drogach bo z polski to sie tylko wyejezdzało i jechalo na zachod a tam juz 4 tygodnie sie tlukles wiec jak nie wiesz wszystkiego to sie nie kluc B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioCCH    0

auta do 3.5t mają tachograf ale w PL tego aż tak nie spr. co do przebiegu 100tys rocznie. busem to w sumie nawet nie trzeba aż takiego wysiłku wiec kolega ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemas200    0

polonez atu 97rok 98000tyś

polonez atu plus 98rok 160000tyś

rover 620Si 95 rok 259450tyś

 

hahaha od kiedy auta maja taho do 3,5tony??????????? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

100 000 tyś. km busem to co to jest policzyć można łatwo np. z mojej miejscowości są prywaciarze co jeżdżą z Bielska do Belgi dokładnie do brukseli tylko nie wiem ile dokładnie km ale ok. 2000 chyba no więc we dwie strony wychodzi 4000 km a to nie wszystko bo jeszcze ludzi rozwożą i tak w koło w każdy piątek czy sobotę i za rok wychodzi że busy robią ponad 210 000 km i co tu się dziwić.

A tak poza tym w moim peugocie 406 kombi 2,0 HDI 2001 prawię 180 000 i wszyscy mówią że oryginał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Widze że temat się rozwija, oby tak dalej, chciałem jeszcze dodać że mój wujek w Skodzie Octavi 1.9 Tdi ma prawie 300 tyś,co miesiąc jeździ z Frankfurtu do Polski ma około 1100 km w jedną strone, auto jest z 2000 roku, ale jesienią miał wymieniony Silnik. Moja siostra ma w Mazdzie 323f z 1995 roku 203000 km w benzynie ale też już wymieniony silnik :rolleyes:


Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

Mercedes A-150 CDI 2009r 11,346km

vw Polo 2002r 164,000km

Ford Transit 1999r 101,050km

żaden samochód nie był sprowadzany wszyskie z salonu wec liczniki są w porządku


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12045

100 000 tyś. km busem to co to jest policzyć można łatwo np. z mojej miejscowości są prywaciarze co jeżdżą z Bielska do Belgi dokładnie do brukseli tylko nie wiem ile dokładnie km ale ok. 2000 chyba no więc we dwie strony wychodzi 4000 km a to nie wszystko bo jeszcze ludzi rozwożą i tak w koło w każdy piątek czy sobotę i za rok wychodzi że busy robią ponad 210 000 km i co tu się dziwić.

A tak poza tym w moim peugocie 406 kombi 2,0 HDI 2001 prawię 180 000 i wszyscy mówią że oryginał :)

 

Do Brukseli z Terespola nawet niema 1500 km . Mam astrę 95r 285000 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

GolfIV rok2000 1.9TDI około 213tyś...


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KlaudiaRolniczka
      Hej, sprzedam Kombajn zbożowy Bizon super z056 stan bardzo dobry, rocznik 1981, silnik po remoncie zrobił 500mth, nowe sita, opony przód 100%, +wózek do hedera 
      Cenna  24 tys  do negocjacji
       
    • Przez qlawyufok
      Witam,
      sprzedam oponę Firestone 600/65 R38.
      80 % bieżnika stan idealny nie popękana oryginał z 1 montażu John Deere  Więcej info pod numerem telefonu 607 441187
      Cena: 4200 zł
       
       

    • Przez Ursusc360polska
      Witam  Mam na sprzedanie Zgrabiarkę Pasową z266 w stanie idealnym. Cena 850 zł do negocjacji. Zgrabiarka stoi w Chwałowicach w powiecie Radomskim (Mazowieckie). Nie jestem handlarzem po prostu wymieniam sprzęt na większy. Tutaj daję link do ogłoszenia, jeżeli nie można to proszę administrację o usunięcie ! https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-pasowa-CID757-IDrXJFF.html#ca4513dfb6 Pozdrawiam ! 

    • Przez wrbl
      Witam
      Czy ktoś mi coś powie na temat mojej skrzyni Vario (FENDT 714 2002), zdjęcia przestawiają test jaki robiłem na skrzyni 1 i skrzyni 2 i co oznacza komunikat o hydrostacie, proszę o pomoc
      Pozdrawiam
       
       
       

       
    • Przez Ares1x
      Witam, jesteśmy zainteresowani zakupem NW TS 135 A . Ma on dość duży przebieg 10.800 godzin, warto bać się takiej liczby godzin?
      Ciągnik krajowy, pracował w dużym gospodarstwie na pomorzu głównie przy opryskiwaczu. 
      Oraz co myślicie o tych ciągnikach?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj