Polecane posty

TheMariko12    437

W 2014 odbierałem nową Superb w kombii diesel, służbowe. W ciągu 2 lat zrobiłem nią prawie 250 tyś, jeżdżąc po całej Polsce. Pytacie jak to możliwe ? Prosta odpowiedź- dzwoni klient z Gdańska, gonię z Warszawy do Gdańska, zadzwoni z Rzeszowa i jadę do Rzeszowa z Gdańska :)

Poszła już na sprzedaż, a 2 tyg temu odebrałem znów Superb i ma już prawie 3 tyś przebiegu :)


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja myślałem, że jestem na rolniczym forum, a tu sami przedsiembiorcy zwiedzającyh pół polski, Teście mają punto które kupili nowe w 97r, a dzisiaj ma 101tys przebiegu, widać są jednak perełki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Tak dokładnie, bawienie się w rolnika to moje hobby, w obecnych czasach bycie rolnikiem jest bez sensu, bo jak nie masz ziemi to jesteś w czarnej d*p....,nie ma z tego zysku ani żadnych innych profitów a jak masz z 500 ha to nie masz czasu na nic, tylko grzebanie się w ziemi, a życie jest krótkie nieprzewidywalne.


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671

ja myślałem, że jestem na rolniczym forum, a tu sami przedsiembiorcy zwiedzającyh pół polski, Teście mają punto które kupili nowe w 97r, a dzisiaj ma 101tys przebiegu, widać są jednak perełki :D

 

ojciec w maju 2014 kupił nowego VW UPa! aktualnie ma przebieg poniżej 10tys.km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

dziadków tico z 99 roku mialo 70 tys przebiegu, ale niestety wyldowało w rzece i poszło na zyletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZO-9    0

Tak dokładnie, bawienie się w rolnika to moje hobby, w obecnych czasach bycie rolnikiem jest bez sensu, bo jak nie masz ziemi to jesteś w czarnej d*p....,nie ma z tego zysku ani żadnych innych profitów a jak masz z 500 ha to nie masz czasu na nic, tylko grzebanie się w ziemi, a życie jest krótkie nieprzewidywalne.

Dokładnie kolego mówisz. Ja też kolego nie mogę skrzydeł rozwinąć bo mam tylko 30ha dlatego dorabiam w wolnym czasie. A tak poza to Passat FL 2002 1.9 TDI 101 po zmianie mapy rakieta 304500km orginał

Edytowano przez ZO-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

@TheMariko12 właśnie życie takie krótkie i nieprzewidywalne A Ty przejezdzisz je w pudle na 4 kołach jeżdżąc z Warszawy do Rzeszowa przez Gdańsk...


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

@bodzio1108

Chyba z czegoś trzeba żyć ? Czy lepiej być pasożytem i ciągnąć datki od państwa ? 

 

Ja 8 góra 10 godzin spędze w pudle i mam wolne, tak samo weekend, a rolnik ? W dzień praca w polu, a na wieczór idziesz do obory i tam zapieprzasz jak wół i tak z dnia na dzień w kółko, 365 dni w roku, więc co to za życie ? Gdzie oprócz cycków krowy nic innego nie jesteś w stanie zobaczyć ?


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

no jak z gdanska do rzeszowa w 8 godzin zrobisz trase to gratuluje :D Przy tych remontach co teraz sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Tą trasę to się z reguły robi w 7 godzin z przerwą na obiad ;)

W moim aucie dopiero 20 tysięcy ale jest z 2015 i używam jeszcze drugiego ale u żony w DS5 z początku 2014 już ponad 150 tysięcy i czas na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

tak ? szybko :D ja w lipcu jechalem nad morze, mam 500 km to tłukłem 8 godzin z jednym postojem 20 min , od mławy praktycznie do elbląga jeden wielki remont i jazda s zawrotna predkoscia 30-50km/h ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Jakbyś nie zauważył, to podałem wartości czysto teoretycznie. -_- 

Ale da się tą trasę pokonać krócej 7-8 na spokojnie, a w wakacje, to logicznym punktem wyjścia jest fakt, że dużo wolnej pokonujesz trasę bo jest wówczas sporo na drogach niedzielnych kierowców, oraz remonty, wypadki itp ,sezon letni w końcu.


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

niedzielni jak niedzielni, ale budowy i remonty, a to wahadła, a to korek itp. i sie wleczesz jak slimak :D, no ale koniec offa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

240tys i 260tys tylko waha i to co w instrukcji... olej opony klocki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to jest różnica w polsce 500km jedzie się 7-8 godzin, a ojciec który pracuje w niemczech robi trasę Kluczbork-Russelsheim (około 900km) też 7-8godzin w zależności od ruchu na drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Nie porównuj Polskich autostrad  do Niemieckich 

Po Niemieckich drogach jedzie się nudno nic praktycznie się nie dzieje , nie to co na naszych krajowych  B)  :D  :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mi się bardzo podoba droga S8 na prawdę się na niej dobrze jeździ w porównaniu do pseudo autostrady A4 :D niemieckie autostrady to zaś miejsce gdzie uwielbiam jeździć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KlaudiaRolniczka
      Hej, sprzedam Kombajn zbożowy Bizon super z056 stan bardzo dobry, rocznik 1981, silnik po remoncie zrobił 500mth, nowe sita, opony przód 100%, +wózek do hedera 
      Cenna  24 tys  do negocjacji
       
    • Przez qlawyufok
      Witam,
      sprzedam oponę Firestone 600/65 R38.
      80 % bieżnika stan idealny nie popękana oryginał z 1 montażu John Deere  Więcej info pod numerem telefonu 607 441187
      Cena: 4200 zł
       
       

    • Przez Ursusc360polska
      Witam  Mam na sprzedanie Zgrabiarkę Pasową z266 w stanie idealnym. Cena 850 zł do negocjacji. Zgrabiarka stoi w Chwałowicach w powiecie Radomskim (Mazowieckie). Nie jestem handlarzem po prostu wymieniam sprzęt na większy. Tutaj daję link do ogłoszenia, jeżeli nie można to proszę administrację o usunięcie ! https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-pasowa-CID757-IDrXJFF.html#ca4513dfb6 Pozdrawiam ! 

    • Przez wrbl
      Witam
      Czy ktoś mi coś powie na temat mojej skrzyni Vario (FENDT 714 2002), zdjęcia przestawiają test jaki robiłem na skrzyni 1 i skrzyni 2 i co oznacza komunikat o hydrostacie, proszę o pomoc
      Pozdrawiam
       
       
       

       
    • Przez Ares1x
      Witam, jesteśmy zainteresowani zakupem NW TS 135 A . Ma on dość duży przebieg 10.800 godzin, warto bać się takiej liczby godzin?
      Ciągnik krajowy, pracował w dużym gospodarstwie na pomorzu głównie przy opryskiwaczu. 
      Oraz co myślicie o tych ciągnikach?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj