Skocz do zawartości

Zdjęcie

prosze o rady jak spożądzic sianokiszonke suchą czy bardziej mokrą ??

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share hermes

hermes

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 31 maj 2010 - 07:07

prosze o rady jak spożądzic sianokiszonke suchą czy bardziej mokrą ?? Jak sobie radzicie z równaniem pryzmy po każdorazowym rozładowaniu zbierki ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prosze o rady jak spożądzic sianokiszonke suchą czy bardziej mokrą ?? Dzisiaj, 22:04
  •  

#22 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 maj 2010 - 08:08

prosze o rady jak spożądzic sianokiszonke suchą czy bardziej mokrą ?? Tur a mniejsze poprawki ręcznie widłami.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#23 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 02 czerwiec 2010 - 20:08

prosze o rady jak spożądzic sianokiszonke suchą czy bardziej mokrą ?? siemka :D a co powiecie na pokrzywy w sianokiszonce??bedzie to coś dobrego?? mam troche w balocie i widze ze łądnie wcinają a szczególnie jałóweczki B) a miałbym mozliwośc pokoszenia taz kz 0,5ha prwie same pokrzywy a trawa  2-3lata ma ale głównie chodziło by mi o te pokrzywy jak myślicie warto cos z rego zrobić?? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prosze o rady jak spożądzic sianokiszonke suchą czy bardziej mokrą ?? Dzisiaj, 22:04
  •  

#24 Share 3Perkins

3Perkins

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Zainteresowania:Nowinki rolnicze, mechanizacja, motocykle

Napisany 12 sierpień 2010 - 08:06

prosze o rady jak spożądzic sianokiszonke suchą czy bardziej mokrą ?? Witam WSZYSTKICH :) mam pytanie, wziołem w dzierżawe takie pole i posiałem tam mieszanke zbożową (jęczmień, owies, pszenica jara) troche mi to zarosło perzem i połoskuchą, nie ma sensu kosić kombajnem :) tak myślałem żeby zrobić z tego sianokiszonke w bele. Co myślicie na ten temat??? i czy bedzie z tego dobra pasza dla opasów???

#25 Share atlas22

atlas22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 19 sierpień 2010 - 14:01

prosze o rady jak spożądzic sianokiszonke suchą czy bardziej mokrą ?? jeżeli nie jest za suche to oczywiście, ja z jęczmienia zrobiłem za późno i ziarko bylo twarde,większość Wys**wały tyle ze ja robię samozbierającą a nie zwijam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share PK007

PK007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 23 wrzesień 2010 - 19:34

prosze o rady jak spożądzic sianokiszonke suchą czy bardziej mokrą ?? Pierwszy raz robiłem w tym roku kiszonkę ze wzgledu na pogodę i jest już w balach ofoliowanych dwa tygodnie i zaczyna być czuć taki zapach kiszenia i czy to normalne bo przecież ta folia chyba powinna być szczelna ??