Skocz do zawartości

Zdjęcie

MT^Z 82 czy MF 698 turbo

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share deyu

deyu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 05 grudzień 2009 - 15:33

MT^Z 82 czy MF 698 turbo Witam wszystkich ktory jest tak naprawde lepszy jako głowny ciagnik Wiem ze sa podobne tematy,ale tak naprawde chciałbym sie dowiedziec od uzydkowników tych obu ciagnikow,a nie ze ktos cos tam słyszal jak wielu wypowiedziach tak jest.miałby ten ciagnik pracowac na 35 h Prosze nie zamykajcie tego tematu dzieki.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MT^Z 82 czy MF 698 turbo Dzisiaj, 15:04
  •  

#2 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 05 grudzień 2009 - 16:20

MT^Z 82 czy MF 698 turbo a jaka produkcje prowadzisz i z jakimi maszynami ma ten ciagnik pracowac?
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#3 Share deyu

deyu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 05 grudzień 2009 - 16:39

MT^Z 82 czy MF 698 turbo trzode a miał by pracowac z pługiem zagonowym 4x40 agregat uprawowo siewny bierny 3m prasa Clas rolant ijeszcze troche w transporcie.

#4 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 05 grudzień 2009 - 16:48

MT^Z 82 czy MF 698 turbo ja osobiscie mam MTZ i ogolnie uwazam ze nie jest to najgorszy ciągnik. mysle ze na twoje hektary był by odpowiedni
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Pablorolnik

Pablorolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja, Sport, Przebudowy i Udoskonalenia

Napisany 05 grudzień 2009 - 17:07

MT^Z 82 czy MF 698 turbo Ja ci polecam Mtz 82 ma mój wujek i kolega z klasy bardzo sobie chwalą
Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

#6 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 05 grudzień 2009 - 17:32

MT^Z 82 czy MF 698 turbo MF 698T - Agrofoto.pl Forum
moze tutaj troche poczytaj dowiesz sie paru rzeczy o MF'ie

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#7 Share deyu

deyu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 05 grudzień 2009 - 21:11

MT^Z 82 czy MF 698 turbo Czy wychodziły mf 698 z układem pneumatycznym?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 03 luty 2010 - 14:30

MT^Z 82 czy MF 698 turbo hmm, mój znajomy ma dokładnie taki 698t ,tylko czy ma pneu , nie wiem podejrzewam ,że nie i nawet czy wogóle miały ??a jak dla mnie to minus i to ogromny, ale do tematu ten mf ma ok.95km a mój kolega ciąga nim 4x40 zagon i ładnie dyma puszcza agregat ma lekki 3,2 i też nie powala ,jak dla mnie ten traktor gabarytowo to wygląda nawet nawet ale co do pracy to nie zrobił na mnie wrażenia ,ale to może jego egzemparz taki jest nie wiem , a i słyczałem,że miał problemy ze skrzynia i napędem ,to częsci w fabryce na zamówienie i pewnie nie tanio go wyszło nawet sie nie przyznaje he he.Jak dla mnie MTZ chyba na taki areał da radę spokojnie ,oszczędny jest części tanie i co ważne dostepne w prawie każdym sklepie.Pokuś się może o wersje TS 90 km w ładnym stanie i na pewno będziesz zadowolony i nie martw się przeciekami ,jak poznasz jego budowę to uszczelnisz sobie to i nie ma problemu i co najważniejsze prawie każdą usterkę naprawisz sam.Podumowanie jest takie ,że MF ale to tylko w ładnym stanie ,minus sprężarka dolicz min 2000zł i o ile da się dołożyć,a MTZ TS czy zwykły to typowy wół roboczy przeciążenia mu nie straszne,i przymyka oko na przedłużone obsługi...
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Dodaj odpowiedź