Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprzedaż

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 19:19

Wyprzedaż Nie wiem gdzie to umieścić (chyba giełda nie ma opcji "sprzęt foto") więc umieszczam tutaj-mam na sprzedaż :
Nikona D300 z oprogramowaniem NX Capture -przebieg 9500 klapnięć -cena 4000 zł
Nikkor 50 1.8+filtr UV-cena 400 zł
Nikkor 16-85 VR + filtr Hoya DigitalPro 1-1685 zł Dodany obrazek
Nikkor 70-300 VR+jakiś Dodany obrazek filtr -1450 zł.Oba zoomy były naprawdę mało używane (jednak stałka to jest to),70-300 jest przed końcówką gwarancji,16-85 jest raptem czteromiesięczny.Oczywiście pełna papierkologia.
Ceny do lekkiej negocjacji-w razie by co Dodany obrazek -tylko poważne oferty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wyprzedaż Dzisiaj, 22:43
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 grudzień 2009 - 19:21

Wyprzedaż @jaro na co przesiadka teraz?

#3 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 19:25

Wyprzedaż Uśmiejesz się-Olympus.

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 grudzień 2009 - 19:29

Wyprzedaż Jak Olek to chyba tylko PEN?! Jak można to genezę wyboru poproszę. :blink:

#5 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 19:43

Wyprzedaż Surprise Dodany obrazek -E 620-a co do genezy-Nikon jest naprawdę duży,jeżeli gdzieś go wyciągasz to masz z miejsca tłumek fanów Dodany obrazek (Olympus mieści się praktycznie w kieszeni)-no i chęć zmiany (chociaż uważam D 300 za super sprzęt-Olympus raczej mu do pięt nie dorasta chociaż poziomem wykonania Olympus i tak bije na głowę to co dają inne firmy w tej kategorii)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 grudzień 2009 - 19:54

Wyprzedaż Fakt Olki są małe mi przypadł do gustu E420 gabarytem chyba nawet mniejszy niż G1. Ale póki co, to ciągle kupno aparatu odkładam.

#7 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 20:02

Wyprzedaż E-420 ma paskudny uchwyt (a właściwie jego brak),nie ma też stabilizacji-ta w E-620 jest całkiem niezła (mniej więcej zbliżona do VR w moich obiektywach)-śmiesznie się to wszystko trzyma tak pozatym.

#8 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 04 grudzień 2009 - 23:53

Wyprzedaż mega dziwny ruch taki dobry sprzet zamieniac na taki sobie, kasa cie goni czy jak?

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 05 grudzień 2009 - 07:40

Wyprzedaż Już się tłumaczę Dodany obrazek -Olympus nie jest docelowym korpusem ani systemem (moje dzieciaki też chcą fotografować a Nikon jest tak o dwa numery za duży dla nich-więc na razie ja się Olkiem pobawię a potem niech dzieci robią co chcą Dodany obrazek ).Jak pewnie zauważyłeś podkreśliłem że oba zoomy mają bardzo mały przebieg-jednak stałka to jest to-i dlatego docelowo będzie-uwaga-FF Dodany obrazek i wiadro stałekDodany obrazek .System to się jeszcze zobaczy-ogólnie Nikon mi pasuje ale mój kuzyn fotograf zawsze kręci nosem i twierdzi że obrazek Canon ma lepszy...będzie numer jak będzie Sony Dodany obrazek