Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drukarka laserowa

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 17:44

Drukarka laserowa Witam!
Chce kupic czarno-biala drukarke laserowa, chodzi mi o to by byla tania i tanio drukowala czy to w ogole mozliwe?
Jak wyglada eksploatacja takiego urzadzenia (jaki papier, ile kosztuja kasety), ile stron potrafi wydrukowac na jednym "tuszu"?

Bede dźwięczny za wszelkie sugestie.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Drukarka laserowa Dzisiaj, 18:40
  •  

#2 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 17:53

Drukarka laserowa Ceny kartriży masz na allegro. a papier taki sam się stosuje jak do atramentowej czyli 500 kartek za tam ok 15zł (niewiem ile teraz kosztuje)

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 grudzień 2009 - 18:23

Drukarka laserowa Kupiłem 2 tygodnie temu Samsunga ML-1640(toner w zestawie) za 248 zł. Oryginalny toner kosztuje 220 zł(wolałbym kupić następną drukarkę), napełnienie kilkanaście złotych. Jeden toner powinien starczyć na jakieś 1500-2000 stron. Drukuje szybko i cicho, na razie więcej nie mogę o niej powiedzieć.

#4 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 19:13

Drukarka laserowa ciesze sie ze masz tego samsunga i ze dziala, bo chyba tez sie na nia skusze :blink: co prawda najlepiej do tej pory mi sie na hp pracowalo, ale chyba pieniadze przesadza
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 grudzień 2009 - 19:28

Drukarka laserowa [url=http://h10010.www1.hp.com/wwpc/pl/pl/ho/WF06a/18972-18972-3328059-3328066-3328066-3435674.html]HP LaserJet P1005 dane techniczne - HP Dom i małe biuro produkty[/url]

Ja mam coś takiego, kupione po niższej cenie. Wiadomo, producent chce najwięcej skroić. Szybka, cicha, bezproblemowa.

#6 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 19:43

Drukarka laserowa Ja mam samsunga SCX-4200 jest to urządzenie 3w1 ja dużo drukuję w ciągu ostatniego roku zużyłem 5 ryz papieru i już trzeci toner i nadal pięknie chodzi. Skaner i kopiarka często się przydaje nawet i w gospodarstwie... i warto dać 100 zł. więcej i mieć 3w1 .

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 grudzień 2009 - 22:06

Drukarka laserowa

ciesze sie ze masz tego samsunga i ze dziala, bo chyba tez sie na nia skusze :blink: co prawda najlepiej do tej pory mi sie na hp pracowalo, ale chyba pieniadze przesadza

Ja bardzo źle wspominam HP... Przejdź się do Jantaru, tam na pewno Ci doradzą coś sensownego w rozsądnych pieniądzach.

#8 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 22:49

Drukarka laserowa skaner juz mam, takze wystarczy mi zwykla drukarka.

@mariusz_x z jantarem masz racje :blink:

@bobek ile dales za hp?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 22:57

Drukarka laserowa Najtańsza w użytku będzie drukarka brotcher. Mam co prawda atramentową, ale tusz do niej dostaniesz już od 2,5zł. Sprawdź ofertę tej firmy, bo na prawdę warto.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#10 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 grudzień 2009 - 00:06

Drukarka laserowa ok, dzieki :lol:

#11 Share DUCH1986

DUCH1986

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo i troszkę handel.

Napisany 05 grudzień 2009 - 11:12

Drukarka laserowa Ja w pracy mam kilka urządzeń wielofunkcyjnych brothera i myśle ze jakość odpowiednia do kosztów użytkowania, a osobiście mam hp i nigdy nie narzekałem. Myśle że gdybym miał wybierać jeszcze raz to również kupiłbym HP.

#12 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 00:47

Drukarka laserowa dziekuje wszystkim za opinie, zdecydowalem sie na tego taniego szajsunga, kupilem w mediamarktcie, gdyz byl 10 zl drozszy niz na allegro :lol:
mam nadzieje, ze starczy do konca studiow, wlaczone tryby oszczedzania tonera.

#13 Share siemens75

siemens75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 17:51

Drukarka laserowa Mam HP LJ 1020 wydrukowałem 1850stron na oryginalnym tonerze(jeszcze drukuje) - co ciekawe drukarkę kupiłem w 2006roku za 440zł, a teraz nowa jest warta: http://allegro.pl/it...erjet_1020.html .
Nie miałem jeszcze takiego sprzętu komputerowego, który by tak podrożał. Jest w niej toner 12A. Niestety już tych drukarek nie produkują.

#14 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:53

Drukarka laserowa Kilka dni temu rozważałem , którą kupić i wyszło, po przewertowaniu internetu, że warto zdecydować się na Brothera , model HL 2140. Zamienniki tonera są już od 80zł. Korzystając ze skąpca, kupiłem w Warszawie za 373zł. Syn ma tego samsunga za 250zł i tylko jego lubi ta drukarka, innym nie daje drukowac :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share ursus4514PRO

ursus4514PRO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 21:18

Drukarka laserowa HP też są dobre | lata mi służy i bez awaryjnie. Identyczną mają w szkole i też długo tam jest i też bez awaryjna :) a zapomniał bym ale czasem coś papieru nie pobiera :)

Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Dodaj odpowiedź