Zaloguj się, aby obserwować  
Filip09

MP4 na AVI

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Filip09    0

Brat nagrał dobry film i chciałem go wrzucić na agro (edytować po drodze). Szukam i nie moge znaleźć programu działającego i żeby w dodatku był za darmo. Może którys z agrofotowiczów zna taki program.


John Deere 7430,6620,8200; MF 255; Manitou MLT 725
.................John Deere 1550 WTS.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

To ja skorzystam że jest temat o konwersji i zapytam jaki jest najlepszy program do zmiany plików muzycznych mpc do mp3 (poprostu nie chce już nowego tematu zakładać, i tak jest duzo które możnaby połączyć)????A co do głównego wątku to niestety nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Wpisz sobie w google tam jest tego pełno


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

w winampie powinien być plugin do zamiany mpc na mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1
To ja skorzystam że jest temat o konwersji i zapytam jaki jest najlepszy program do zmiany plików muzycznych mpc do mp3(poprostu nie chce już nowego tematu zakładać, i tak jest duzo które możnaby połączyć)????A co do głównego wątku to niestety nie wiem

 

 

mozesz zaczerpnac informacji tutaj: http://forum.polchat.pl/index.php?showtopic=5006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip09    0

WinAVI Video Converter

 

najlepszy i prosty w obsłudze.


John Deere 7430,6620,8200; MF 255; Manitou MLT 725
.................John Deere 1550 WTS.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantavision    1

Trzeba pamiętać, iż niewiele jest konwerterów w internecie całkowicie darmowych. Większość opiera się na ograniczeniach typu: konwersja do 5 minut itp. Zazwyczaj trzeba się nieźle naszukać żeby znaleźć do nich cracki. Jeżeli chodzi o konwersję audio - tu jest już trochę lepiej. Zazwyczaj przy programach do nagrywania są już one dołączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5

Do tych mniej popularnych, nawet nie ma witaminek, ale do tych popularniejszych to ja znajduje w ciągu kilku-kilkunastu sekund :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

winavi video converter jest swietny.u mnie tyle filmów przerobił na dvd ze hoho


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj