Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ustawa prawo łowieckie

62 odpowiedzi na ten temat

#61 Share jxp

jxp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 21 lipiec 2014 - 15:43

Ustawa prawo łowieckie 10 VII 2014 r. Trybunał Konstytucyjny wypowiedział się w sprawie obwodów łowieckich, orzekając: "Art. 27 ust. 1 w związku z art. 26 ustawy z dnia 13 października 1995 r. – Prawo łowieckie (Dz. U. z 2013 r. poz. 1226 oraz z 2014 r. poz. 228) przez to, że upoważnia do objęcia nieruchomości reżimem obwodu łowieckiego, nie zapewniając odpowiednich prawnych środków ochrony praw właściciela tej nieruchomości, jest niezgodny z art. 64 ust. 1 w związku z art. 64 ust. 3 i art. 31 ust. 3 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej."

http://trybunal.gov....a-wbrew-woli-w/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ustawa prawo łowieckie Dzisiaj, 07:22
  •  

#62 Share Gosiaczek120

Gosiaczek120

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 21 lipiec 2014 - 20:21

Ustawa prawo łowieckie Ja miałam podobny problem dziś przyjechali panowie i zaczeli mi na srodku pola stawiać ambonę , udało mi sie ich przegonic razem z sasiadem po czym wpadł na pomysł abysmy pole co 4 metry opalikowali mam tam akurat hektar wiec nie było z tym problemu , jak sie okazało sąsiad miał drut kolczasty i tak tylko założylismy dla picu go na tych słupkach zajeło nam to ok 2 godzin wieczorem ok 18 odwiedził mnie patrol policji z tymi panami złożyli na mnie skargę ze przegoniłam ich z terenu łowieckiego za który odprowadzaja opłaty i mają tam prawo przebywać i stawiac tam co im się podoba i tu się przejechali po dotarciu na miejsce policjanci steirdzili że jest to teren prywatny ogrodzony i ci panowie nie maja prawa wejscia na niego a tym bardziej stawiania tam ambon ;) i po krótkiej dyskusji to ja złożyłam zawiadomienie o wtargnięcie i zniszczenie na terenie prywatnym panowie z opuszczonymi głowami i zmyslą ze mogą miec problemy bardzo szybko opuscili mój teren (sąsiad był milicjantem i kiedyś działał w kole łowieckim ) i troszke zna i wie co im wolno a czego nie więc panowie nie poddajcię sie i walczcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#63 Share karol73

karol73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,zwierzęta, maszyny rolnicze
    i wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 27 sierpień 2014 - 08:25

Ustawa prawo łowieckie co zrobic zgłosiłem szkode łowiecka pisemnie i mineło 8 dni i nic