Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 8540 czy MF 3065

201 odpowiedzi na ten temat

#201 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 23 styczeń 2010 - 19:07

Zetor 8540 czy MF 3065 Najlepiej to weź konia, tani, mało pali i części są :blink: Nie wyjeżdżaj nam tu z MTZ jeśli chce kupic MF-a lepiej weź 3065 żebyś później nie żałował :rolleyes:
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 8540 czy MF 3065 Dzisiaj, 02:26
  •  

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 8540 czy MF 3065 Dzisiaj, 02:26
  •  

#202 Share kamil987

kamil987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 20:14

Zetor 8540 czy MF 3065 Z tym z Tyszowiec to było troche pomotane...Ale ja wiedziałem o co chodzi, bo mi handlarz wszystko powiedział...
Ale ten Mf Tomek to była masakra :) Na zdjęciach wyglądał jako tako a jak zobaczyliśmy go to szczerze wam powiem że takiego grata jeszcze chyba nie widziałem... :rolleyes: W wielu miejscach były przecieki, wszędzie miał rdze, felgi to wogóle całe pordzewiałe, kabina nieszczelna, a ta kabina to już całkiem...Wszystko w niej było "rozklekotane", popękane plastiki, wszystko się ruszało...blee :) Aż mnie ciarki przechodzą, gdy sobie o nim pomyśle :)
I musze wam wszystkim serdecznie podziękować za te wasze rady...Ta strona jak ta bardzo ludziom pomaga...Dowiedziałem się tu wielu przydatnych rzeczy o ciągnikach... :( A jak znam życie to i tak kupie coś innego niż mam na myśli bo nie wiadomo co przyniesie jutro :blink:
Ale zapewniam, że jak coś kupie to na bank wrzucę fotki :)
Pozdro ludziska :(

Dodaj odpowiedź