Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozsiewacze nawozu - Brzeg

223 odpowiedzi na ten temat

#61 Share lukasz23

lukasz23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 18:22

Rozsiewacze nawozu - Brzeg no niby mogę kupić i to w podobnej cenie tylko zawieszany i w dużo gorszym stanie bo stan tego prawie idealny i dlatego się zastanawiam

2 błędy ort. w tak krótkim wyrazie...

Edytowany przez krolikNH, 24 marzec 2009 - 18:47.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozsiewacze nawozu - Brzeg Dzisiaj, 00:20
  •  

#62 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 24 marzec 2009 - 18:24

Rozsiewacze nawozu - Brzeg ja ci powiem tylko tak - musi upłynąć dużo wody w Odrze nim kupie jakąś polską maszynę

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#63 Share KaGeBe

KaGeBe

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 18:52

Rozsiewacze nawozu - Brzeg

Witam kolegów mam pytanie może ktoś wie jak sprawują się rozsiewacze RPN 2 z brzegu bo się zastanawiam nad kupnem takiego

Nie ma czegos takiego. Są: ML, RNZ, RNX, MS, MX, MXL, RCW

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share lukasz23

lukasz23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 18:59

Rozsiewacze nawozu - Brzeg niech kolega sprawdzi a potem pisze. ten rozsiewacz jest podobny do accorda :lol:

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 24 marzec 2009 - 19:25.

#65 Share KaGeBe

KaGeBe

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 19:28

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Nie musze sprawdzac. Podalem aktualna oferte... Jak szukasz czegos sprzed 2000 roku to może znajdziesz jakiś RPN.

#66 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 28 marzec 2009 - 10:47

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Ale przecież lukasz23 nie pisze o nowym rozsiewaczu. A aktualną oferte możemy sprawdzić na stronie unii i pochwalić się nazwami poszczególnych serii. Więc jak nie masz nic do powiedzenia na temat takiego rozsiewacza to po co się chcwalić znajomością nazw nie kumam.

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#67 Share KaGeBe

KaGeBe

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 29 marzec 2009 - 18:38

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Tak... jestem 15 latkiem , który pisze tutaj w celu nabicia sobie ilości postów do statystyki
Co do uzywanego : jest jedno "ale" - jak można sie wypowidac na temat czegoś co może mieć 15 lub 25 lat bez zobacznia tego na własne oczy lub przynajmniej na szczegółowe zdjęcia? Masz takiego rocznik 1988 i powiesz mu że ci pordzewiał a inny z RP 1981 napisze że u niego "siadl" napęd?
I tak Panie pouczający to co TWÓJ post tu wniósł?? Podniósł EGO?

#68 Share beret1990

beret1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 22:33

Rozsiewacze nawozu - Brzeg dużo z was chwali rozsiewacze z brzegu....no ja nie!! mam 750 z 2004r i rdza po prostu go zdzera, jedna z komór się nie domyka, jest nie dopracowany i po prostu do niczego......dbam o niego itd ale nic się nie da zrobic kiedy fabrycznie żle został pomalowany ale mam nadzieje że na następną wiąsne zaspompi go rozsiewacz amazone lub kverneland...nie polecam rozsiewaczy z brzegu!!
OCHOTNICZA STAŻ POŻARNA MIELESZYN KRS 0000079471
Mnichowo 62-200 Gniezno NIP: 784-21-28-827 REGON: 634278428 Z DOPISKIEM OSP MIELESZYN(tylko wtedy Twoja pomoc trafi do OSP Mieleszyn)PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU Pomóż nam ratować ludzkie życie.
BS 0/G 96 9065 0006 0000 0000 6725 0001

#69 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 07 kwiecień 2009 - 07:07

Rozsiewacze nawozu - Brzeg moj lata już 6 sezon, chciałbym aby to był jego ostatni w moim gospodarstwie, nawet jesli miałby go zastąpić jakiś 10latek z zachodu - przy następnym sianiu postaram się zrobić kilka dokładnych zdjęć co mam na mysli aby ktoś mnie nie posądził, że rzucam słowa na wiatr

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#70 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 07 kwiecień 2009 - 07:41

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Zgadzam się , mam rozsiewacz N039 od roku 2000 już na gwarancji były z nim problemy, cieknąca przekładnia,nie zamykająca się zasuwy.Po jednym sezonie zaczął rdzewieć , że szok po trzech sezonach rozpadły się łożyska.A ustawić go żeby równomiernie siały obie tarcze trzeba się dobrze na pocić.Nie polecam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share beret1990

beret1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 07 kwiecień 2009 - 20:39

Rozsiewacze nawozu - Brzeg dokładnie panowie oni na początku chyba malowali je pedzlami i bez farby podkładowej, a co do równego wysiewania oby tarczy....to jeszcze mi się idealnie nigdy nie zdarzyło ustawić super...tylko pytanie ile teraz za taki złom dostane?? 2000?? 1000?? czy po prostu złomowisko.....??
OCHOTNICZA STAŻ POŻARNA MIELESZYN KRS 0000079471
Mnichowo 62-200 Gniezno NIP: 784-21-28-827 REGON: 634278428 Z DOPISKIEM OSP MIELESZYN(tylko wtedy Twoja pomoc trafi do OSP Mieleszyn)PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU Pomóż nam ratować ludzkie życie.
BS 0/G 96 9065 0006 0000 0000 6725 0001

#72 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6298 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 kwiecień 2009 - 21:16

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Oglądałem na placu agromy w Olsztynie kilka sztuk z brzegu 400, 500, 850 litrów - wszystkie gorzej pomalowane niz lejek nordagri którego używamy od 2000 roku. Dźwignia od den lata jak chce. Szkoda gadać. Myślalem to kupić ale dzięki temu że go widziałem wiem że tej marki nic nie wezmę z rozsiewaczy.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#73 Share mackov

mackov

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 07 kwiecień 2009 - 21:30

Rozsiewacze nawozu - Brzeg co wy tak sie wszyscy na ten brzeg uwzieliście ja 3sezon robie MX premium 850 nadstawki z desek sam sobie zaraz po kupnie dorobiłem co by 2big bagi mocznika weszły i śmigam równo sieje hydraulika i zasuwy ok zawsze go popłukam a jak ma dłużej stac to mu oleju wleje na dno skrzyni i dziwie sie jak ktoś na nie narzeka

Edytowany przez krolikNH, 07 kwiecień 2009 - 21:40.

#74 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 07 kwiecień 2009 - 22:17

Rozsiewacze nawozu - Brzeg no wiesz moj już "smiga" 6 sezon, moze mój był z poniedziałkowej zmiany a twoj np ze srody lub czwartku? jak pisałem pojade na gospodarstwo zrobie fotosy i bedzie czemu "narzekam" - ja po prostu stwierdzam fakty może lekko subiektywnie no ale, pare set ha obsiałem już tym nawozem i jeszcze nigdy od pierwszego strzału nie udało mi się ustawić dawki którą oczekiwałem, dopiero na 3-4 kawałku siał tyle ile bym chciał

#75 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 07 kwiecień 2009 - 22:39

Rozsiewacze nawozu - Brzeg mój też ma 6 lat i z tej samej zmiany co kolegi,psuć się nie psuje, ale rdza to go ładnie pobiera,już był raz odnowiony, aco do ustawienia dawki na ha to totolotek, ja mam popisane na kartce jakie ustawienia dla danej dawki i nawozu bo ta ich tabelka to o .......... pobić. może też na AF zapodam jakieś fotki, ale wstyd rdze wstawiać.

#76 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 08 kwiecień 2009 - 06:48

Rozsiewacze nawozu - Brzeg wstyd to jest kraść, a pokazywać super maszyne która dostała kilka medali na polagrze to już chyba nie jest :P
kupiłem, dałem nie małe pieniądze swego czasu i co? i dostałem produkt uważam bardzo słaby, kompletnie nie zabezpieczony przed rdzą o bardzo średniej skuteczności w swoim działaniu - idealny przykład na hasło Mądry Polak po szkodzie

#77 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 kwiecień 2009 - 08:04

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Czy ten nowe lejki z brzegu, to posłużą równie długo jak taki stary który 30 lat mi sluży? he he tzn lejek to lejek, a czy z tego z brzegu będę bardziej zadowolony niż z tych plastikowych z targu?

#78 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 08 kwiecień 2009 - 19:49

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Witam, mam pytanie jaki rozsiewacz byście polecili na PROW (nowy) max 1000 kg. Myslałem na brzegiem ale po tym co tu czytam to chyba zrezygnuje. A ma moze ktoś rozsiewacz SULKY?

#79 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 08 kwiecień 2009 - 21:48

Rozsiewacze nawozu - Brzeg moje sulky czeka na lepsze czasy, tzn az pojde do gościa i go zj**ie zeby konczył, a moze nawet zaczał go naprawiać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 08 kwiecień 2009 - 22:00

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Znajomy stryja ma jakiś rozsiewacz z Brzegu (nie pamiętam typu) - istna katorga, zarówno ustawianie wysiewu jak i świetne malowanie - nie poleca
Szukaj zachodnich marek - ja ze swojej strony mogę Ci polecić Bogballe, bo sam posiadam - solidna firma, Sulky też dobra :P

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Dodaj odpowiedź