Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozsiewacze nawozu - Brzeg

255 odpowiedzi na ten temat

#41 Share azi

azi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 05 luty 2008 - 19:44

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Ja od czterech lat użytkuje Mx 1600 i trocha mi zardzewiał no i rama popekała trzeba było wzmocnic (ale nie ma co sie dziwic to jest tylko brzek no i wysiewal nawóz na 300h jako głowny rozsiewacz przejmował ok dwie trzecie wysiewu poniewaz reszte wysiewane było drugim starszym rozsiewaczem). ok miesiac temu przyszedł do mnie duzy rozsiewacz mx 2100 z dwiema nadstawkami do 3000l ze stali nierdzewnej gdy go zobaczyłem to nie mogłem dojsc do siebie:) poprostu balchy przegrzane (z drugiej strony az czarne) zastawka (z tyłu) łaczona w połowie no i wcale go nie zwalalismy tylko z powrotem na wymiane dzis przyszedł do mnie trocha go podreperowali tzn to przegrzanie całe przyszlifowali i wypolerowali tam gdzie było łaczenie nakleili naklejkę UNIA B) (bardzo dobry pomysł heeh) no ale ogólnie doprowadzili go trocha do stanu uzytku. Z pewnoscia sa to duzo mniejsze pieniadze od renomowanych firm które robia rozsiewacze na mysli mam np. AMAZONE . Moim zdaniem sprzet jest tani ale jednoczesnie ma jakies uchybienia, jakosc wysiewu jest dosc dobra na kturą nie narzekam. (sorki za błedy nigdy nie byłem w tym dobry:P) pzdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozsiewacze nawozu - Brzeg Dzisiaj, 20:02
  •  

#42 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 10 luty 2008 - 11:22

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Co do wysiewu nawozu nie mozna miec zastrzezen,ewentualnie tylko do jakosci lakieru!!! Ale cos za cos. Cena to duzy plus.

#43 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 10 luty 2008 - 13:57

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Mam podobne zdanie co @benek79. Fakt z Brzegu to może i dobrze rozsiewają, ale wykonanie (w szczególności malowanie) mnie się nie podoba... :D

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share rzemyk9

rzemyk9

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 11 kwiecień 2008 - 11:57

Rozsiewacze nawozu - Brzeg potrzebuje tabele wysiewu do tego rozsiewacza http://www.allegro.p...zow_brzeg_.html

#45 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4526 postów

Napisany 11 kwiecień 2008 - 18:53

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Tabele ustawienia rozsiewacza RNZ-2 jakość jest średnia ale spokojnie można rozczytać.

Tabela 1
Tabela 2
Tabela 3

W razie pytań pisz.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#46 Share rzemyk9

rzemyk9

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 17 kwiecień 2008 - 11:03

Rozsiewacze nawozu - Brzeg dzieki bardzo napewno sie przyda
pozdrawiam

#47 Share mateuszz

mateuszz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 12 luty 2009 - 12:32

Rozsiewacze nawozu - Brzeg panowie, przymierzam sie do zakupu mx1600 i zastanawiam sie czy wziac z hydraulicznym zamykaniem czy mechanicznym bo podobno z hydraulicznym sie po jakims czasie nie domyka, i czy lepszy jest system dozowania slimakiem czy zasuwą? Do nierdzewki juz mnie przekonaliscie:) Prosze o opinie!!!!!!!!!!!!!!!!

#48 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1139 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 12 luty 2009 - 17:46

Rozsiewacze nawozu - Brzeg mam hydrauliczne otwieranie,tak to prawda nie domyka on tylko jest otwierany hydraulicznie,a zamykany mechanicznie to znaczy przez sprężyny,mój jest 2003r może teraz coś się zmieniło

#49 Share sambao

sambao

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 12 luty 2009 - 19:03

Rozsiewacze nawozu - Brzeg

panowie, przymierzam sie do zakupu mx1600 i zastanawiam sie czy wziac z hydraulicznym zamykaniem czy mechanicznym bo podobno z hydraulicznym sie po jakims czasie nie domyka, i czy lepszy jest system dozowania slimakiem czy zasuwą? Do nierdzewki juz mnie przekonaliscie:) Prosze o opinie!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja mam mxl 1600 z dozowaniem za pomocą ślimaka i według mnie rozsiew jest dokładniejszy tylko to tego będziesz musiał kupić komputerek i czujniki drogi i ślimaka.
GMO jest ok!!!

#50 Share --Przemek--

--Przemek--

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 13 luty 2009 - 14:36

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Gdzie najlepiej (i jaki) kupić łańcuch do MS 400 bo stary po 4 latach z tej rdzy rozłożył się na czynniki pirwsze ;) B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 18:55

Rozsiewacze nawozu - Brzeg A jest na sali posiadacz siewnika do nawozów "BETA" bo chciałbym założyć na przód ciągnika a na tyle agregat uprawowy lub jak będą fundusze to może upr-siew :D
Co wy na mój pomysł ?? mam tylko prod. rośl. a tak to bym za jednym zamachem siał nawóz ,agregatował i siał ^_^ w standardzie jest skrzynia z kwasówki a zresztą dam wam link ;) http://www.uniagroup...ik_nawozow.html

#52 Share piszczo123

piszczo123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 19:26

Rozsiewacze nawozu - Brzeg jeżeli byś miał rozsiewacz sterowany komputerem, jednakowa dawka siewu przy różnych szybkosciach to to by zdało egzamin a jak będziesz musiał zwolnić to wtedy będzie nawozu więcej siał jak przyspieszysz to mniej . ;)

#53 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 marzec 2009 - 20:35

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Ja również polecam MS 500 z Brzegu jak dla mnie spisuje sie rewelacyjnie. Posiadam go 3 lata i po każdym wysiewie jest myty <_<

#54 Share Sperling3350

Sperling3350

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Maszyny, j.Niemiecki

Napisany 02 marzec 2009 - 20:45

Rozsiewacze nawozu - Brzeg A co sądzicie o rozsiewaczach ze SIPMY bo też maja dobrą cenę i lepszy lakier nawet od BRZEGU <_<

#55 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 20:55

Rozsiewacze nawozu - Brzeg a co bys chcial wiedziec? Wpadnij kiedys poogldac do mnie <_< Niedaleko siebie mieszkamy:/
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#56 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 21:41

Rozsiewacze nawozu - Brzeg ale przecież BETA jest napędzana kółkiem więc nie ważne czy jade 2km/h czy 15km/h to i tak dawka nawozu jest stała <_<

#57 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 22:27

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Sipma ma dużo lepszy lakier od Brzegu po kilku latach najwyżej troszkę wyblaknie ale lakier nie schodzi i nie rdzewieje <_<

#58 Share michal121

michal121

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 08 marzec 2009 - 14:58

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Ja użytkuje Brzeg 1600l z podajnikiem slimakowym. Super sprawa z kabiny można na bierząco kontrolować dawkę nawozu ( jak trzeba można szybko zwiększyć lub zmniejszyć dawkę w zależności od miejsca wysiewu) i jeszcze w razie zbrylenia nawozu (bo przeciez czasami i taki sie zdarzy) to ślimaki się nie zapychają, tylko wysiągną wszystko do konca.

#59 Share lukasz23

lukasz23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 14:10

Rozsiewacze nawozu - Brzeg Witam kolegów mam pytanie może ktoś wie jak sprawują się rozsiewacze RPN 2 z brzegu bo się zastanawiam nad kupnem takiego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 10582 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 24 marzec 2009 - 14:33

Rozsiewacze nawozu - Brzeg a nie mozesz kupić innego, podobnego?

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

Dodaj odpowiedź