Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry dealer New Holland

70 odpowiedzi na ten temat

#61 Share m83

m83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 11:14

Dobry dealer New Holland Zdecydowanie odradzam firmę Agroskład.

Na początek dają wysokie ceny ofertowe, które szybko obniżają jak im się pokaże ten sam sprzęt w niższej cenie u innego dealera. Agroskład ma taką strategię sprzedaży, próbują sprzedać z większą marża, a jak się nie uda to wmawiają klientowi jaki to wielki rabat dostał.
Obsługa po sprzedażowa to już zupełna maskara. Najpierw nie mogliśmy się doczekać przyjazdu serwisu. Jak już przyjechali to nie byli w stanie ustawić sprzętu, który nam sprzedali! Obiecali przysłać serwis od producenta maszyny w ciągu tygodnia. Minęły już 3 tygodnie, serwisu jak nie było tak nie ma, sprzęt stoi zamiast pracować w polu a do tego pan sprzedawca przestał odbierać nasze telefony!

O ile jestem w stanie zrozumieć ich politykę cenową (chociaż osobiście wolę dealerów, którzy siadają do stołu z dobrą ofertą a nie startują z ceną z kosmosu i później ściemniają jaki to super rabat specjalnie dla nas mają) to nie rozumiem jak można być tak nie kompetentnym i olewać własnych klientów. Nie polecam!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dobry dealer New Holland Dzisiaj, 15:42
  •  

#62 Share lukaszz110

lukaszz110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 482 postów

Napisany 04 październik 2013 - 19:39

Dobry dealer New Holland AGROHANDEL legnica bardzo dobry dealer New Hollanda

#63 Share Misiekl

Misiekl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 00:29

Dobry dealer New Holland Ja pierwszy ciagnik mam spod Kielc z motogromaks o ile do sprzedazy byli chetni to do serwisowania juz mniej. Zadowolony z nh jestem a z dilera mniej. Kolejne dwa hollandy wzialem od przedstawiciela z innej firmy z poludnia i obsluga znacznie lepsza.

#64 Share cezarykkaminski

cezarykkaminski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 16:07

Dobry dealer New Holland Mam pomysł. Może utworzyłby ktoś w jednym miejscu na forum listę dealerów New Holland wartych uwagi, porządnych i ugodowych? ;-) Taka lista na pewno przydałaby się potencjalnym klientom i osobom niezdecydowanym podjąć właściwą decyzję. Zakup ciągnika to nie jedyne zadanie rolnika i nie jedyny obowiązek dealera, jaki ma - nie ma się co oszukiwać, że serwis jest niepotrzebny czy mniej ważny.

#65 Share komputerek77

komputerek77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 16:17

Dobry dealer New Holland

Zdecydowanie odradzam firmę Agroskład.

Na początek dają wysokie ceny ofertowe, które szybko obniżają jak im się pokaże ten sam sprzęt w niższej cenie u innego dealera. Agroskład ma taką strategię sprzedaży, próbują sprzedać z większą marża, a jak się nie uda to wmawiają klientowi jaki to wielki rabat dostał.
Obsługa po sprzedażowa to już zupełna maskara. Najpierw nie mogliśmy się doczekać przyjazdu serwisu. Jak już przyjechali to nie byli w stanie ustawić sprzętu, który nam sprzedali! Obiecali przysłać serwis od producenta maszyny w ciągu tygodnia. Minęły już 3 tygodnie, serwisu jak nie było tak nie ma, sprzęt stoi zamiast pracować w polu a do tego pan sprzedawca przestał odbierać nasze telefony!

O ile jestem w stanie zrozumieć ich politykę cenową (chociaż osobiście wolę dealerów, którzy siadają do stołu z dobrą ofertą a nie startują z ceną z kosmosu i później ściemniają jaki to super rabat specjalnie dla nas mają) to nie rozumiem jak można być tak nie kompetentnym i olewać własnych klientów. Nie polecam!

Z której fili brałeś ? też mam zamówiony ciągnik u nich :(

#66 Share woytek

woytek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 20:58

Dobry dealer New Holland Według mnie nie masz się czego obawiać. Większość maszyn które kupowane były u mnie w gospodarstwie pochodziły z Agroskładu Ujazd i jakoś nigdy nie było problemów. Nie będę wypowiadał się na temat sprzedarzy maszyn w filii w Łowiczu bo nigdy nie brałem tam żadnego sprzętu, jednak patrząc na ich podejście do klienta podczas zakupu części zamiennych (kupuje w Łowiczu ze względu na odległość do Ujazdu) myślę, że nie powinno być problemów.

Jeżeli chodzi o serwis to faktycznie miałem przypadek, że chwilę musiałem na nich poczekać, jednak była to awaria która nie uniemożliwiała kontynuacji pracy w polu. W przypadku poważnej awarii byli następnego dnia po zgłoszeniu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#67 Share dominiktd5050

dominiktd5050

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 18:25

Dobry dealer New Holland Ja zdecydowałem się na Primator z Czyżwa. Ceny do wytrzymania, z tego co mówił znajomy to mają dość tanie części(do modeli TD, nie wiem jak pozostałe), z usług serwisu w ramach gwarancji nie miałem nieprzyjemności korzystać więc nic nie powiem w tym temacie, a co do przeglądów to byłem zadowolony z obsługi.

#68 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 19:33

Dobry dealer New Holland

ja kupowałem NH z płocka, konkretna rozmowa i konkretne targowanie. coś było ze sprzęgłęm, przyjezdzal serwis chyba ze 3 razy, bez problemu - tyle ze ja pisałem maile do serwisu żeby był ślad, a później jeszcze dzowniłęm żeby się upewnić, że mail doszedł. w końcu ciągnik musieli zabrać do płocka żeby usunąć awarię.

Trzeba pisać maila żeby ślad był, coby się później serwis nie wypieral że nie było dzwonione.

NAjpierw miałęm ofertę z płocka i dopiero poźniej pojechałem na rozmowę do łowicza. To była tylko 1 wizyta i powiedziałem, że chce poniżej takiej a takiej kwoty, i jak się zmieszczą to niech dzwonią. Dzwonili ze 3 razy ale ani razu się nie zbliżyli więc wziąłem z rolserwisu. wtedy jeszcze nie było rejonizacji, teraz już jest :/

#69 Share rumci

rumci

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 21 grudzień 2014 - 10:38

Dobry dealer New Holland

jeżeli chodzi o wlkp. to polecam osadkowski rawicz właśnie podpisałem umowę na zakup ciągnika byłem też w raitech srem obsługa u obydwóch ok. ale ostateczna cena u osadkowskiego 8 tyś niższa, kolega ma kupiony ciągnik w rawiczu i jest bardzo zadowolony z serwisu.

4 lata mineły a cena u Osadkowskiego nadal o 8 tys niższa

#70 Share Jarecki21

Jarecki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisany 20 czerwiec 2015 - 05:53

Dobry dealer New Holland

AGROHANDEL legnica bardzo dobry dealer New Hollanda

Możesz napisać coś więcej?

Kompetencja, terminowość, koszty?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7790 postów

Napisany 20 czerwiec 2015 - 08:42

Dobry dealer New Holland

Sam kupowałem w Agrohandlu Legnica i  nic nie narzekam. Serwis pomaga, nie olewa, szybko dość działają, nie odpuszczają spraw, ciągną praktycznie do końca, i znają się na naprawach.

Do tego stopnia że serwis Case  nie poradził sobie po 2 godzinach u mnie  z hamulcami a NH po 2 minutach naprawił.

Koszty nie są małe, to serwis autoryzowany więc nie ma co liczyć na taniość.