Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry dealer New Holland

70 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Piterr

Piterr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 19:57

Dobry dealer New Holland Ja mam od osadkowskiego oddział rawicz ogólnie nawet po gwarancji są skorzy do bezpłatnej pomocy w udzieleniu inf. o wystąpionej usterce jak naprawić samemu ja jak na razie jestem z nich bardzo zadowolony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dobry dealer New Holland Dzisiaj, 20:16
  •  

#22 Share kris31

kris31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 16:17

Dobry dealer New Holland Co powiacie o sprzedawcy ciągników i serwisie w Suwałkach

#23 Share Przekeeeek

Przekeeeek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 28 marzec 2011 - 20:37

Dobry dealer New Holland ja kupiłem ciągnik T5060, a rok później prasę br 6090 w Płońsku, w firmie Pol-agra.
Polecam rękami i nogami. ceny mieli najniższe, potrafią doradzić, serwis super, a sprzęt jak powiedzą, że będzie tego i tego dnia stał u mnie na podwórku to tak będzie,
podchodzą do klienta jak do partnera, a nie na zasadzie "kupiłeś to się martw".
w ciągu ostatnich kilku lat kupowałem sprzęt w pol-agrze Płońsk, rol-bracie Żabin Karniewski oddział Przasnysz i Agro-plus Bogate. tylko z dealera z płońska jestem zadowolony, pozostali po wpłacie zaliczki olewali terminy dostawy, a serwis jechał do mnie zawsze ruski miesiąc albo i dłużej.

Edytowany przez Przekeeeek, 28 marzec 2011 - 20:39.

#24 Share RSM

RSM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 01:28

Dobry dealer New Holland Posiadam ciągnik New Hollanda T-5040 wraz z maszynami - kupowałem od przedstawiciela z Wia-Lan [małopolska].
Zdecydowanie polecam - dobre ceny, dotrzymują słowa, potrafią odpowiednio doradzić nie tylko ciągnik ale i cały sprzęt.
Jestem bardzo zadowolony z wyboru. Opinie o serwisie słyszę bardzo dobre, choć sam póki co z serwisu nie korzystałem.

#25 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 25 maj 2011 - 23:02

Dobry dealer New Holland a jakie macie doświadczenia z Raitech-em Oborniki,Śrem?

#26 Share krzychu95

krzychu95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:MUFC

Napisany 26 maj 2011 - 21:03

Dobry dealer New Holland Ja jestem z Podkarpacia i mam 30 min jazdy do Sandomierza, ale biorę w Wia-lanie, choć do Tarnowa mam godzinę drogi. Jednak w Tarnowie serwis mi się spodobał, bo zepsuł mi się rozrusznik i w Sandomierzu musialem czekać na nową cewką długo, a w Wia-lanie przywieźli mi tego samego dnia co zadzwoniłem używaną cewkę. Działa świetnie i o połowę tańsza niż nowa. Stoi i Nich mój nowy TD5040, ale czekam na podpisanie umowy z ARiMR :) W ogóle gość przyjechał z lapkiem i wszystko doradził, obliczył.
Polecam! :)

#27 Share Kamis2010

Kamis2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 26 maj 2011 - 22:20

Dobry dealer New Holland A ja napisałem do Wrońskich 2 maile i nawet mi nie odpisali , chciałem zapytać co i jak a oni mnie porostu olali :(chyba że ma ktoś jakiś mail do nich ????

#28 Share wajdek85

wajdek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 27 maj 2011 - 11:24

Dobry dealer New Holland Do dealerów ogólnie niema co maili pisać. Najlepiej zadzwonić i w tedy wszystko powiedzą i najwyżej podają maila osobistego, w tedy kontakt już jest pewny.

#29 Share Pawel26

Pawel26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 29 maj 2011 - 16:11

Dobry dealer New Holland dobry dealer z; woj Kujawsko-pomorskim i z Wielkopolski ktoś wie to podajcie i jak najtańsze ciągniki i kombajny zbożowe dzięki...

#30 Share wiesko

wiesko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 29 maj 2011 - 20:48

Dobry dealer New Holland Ja nie moge otworzyc strony http://agriculture.n...ersLocator.aspx
Mozecie podac jakich znacie dilerow w pomorskim?

Edytowany przez wiesko, 29 maj 2011 - 20:49.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share najtanszyznh

najtanszyznh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 czerwiec 2011 - 13:42

Dobry dealer New Holland Jeśli kogoś interesują NOWE ciągniki New Holland z wojewódstwa Śląskiego lub Świętokrzyskiego w najlepszych cenach (nawet do 10% taniej w porównaniu do innych punktów) - proszę dzwonić pod numer telefonu: [cenzura]. Najlepsze ceny. Dziękuje.

Zakaz reklamy!

Edytowany przez krolikNH, 05 czerwiec 2011 - 10:35.

#32 Share plus6070

plus6070

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 12:02

Dobry dealer New Holland Kupiliśmy ciagnik 141 konny T6070 New Holland w Wialan woj malopolskie, wstepnie jestesmy bardzo zadowoleni. Dobra obsluga przedstawiciela, dostarczyli na miejsce sprawnie, dobrze doradzili z maszynami. Ciagnik bardzo ergonomiczny, komfort bardzo wysoki. Dlugo zastanawialismy sie nad wyborem i nie zalujemy, jak troche nabijemy mth to napiszemy wiecej. Bedzie pracowal z plugiem 4 obr, zestawem uprawowosiewnym aktywnym 3 m, itd

#33 Share Kamis2010

Kamis2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 18:37

Dobry dealer New Holland ile taki NH?????
na jaki areał ????

#34 Share Faza2

Faza2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 04 lipiec 2011 - 09:32

Dobry dealer New Holland Eryko moj znajomy ma NH ts 115 kupowal w raitechu w zbrudzewie i z tego co slyszalem i widzialem bo jezdze czasami , nawet czesto do niego to serwis jest naprawde profesionalny ;) maja do niego 25 km ale sa w stanie przyjechac w 2hsprawie dokonac wymiany oleju i filtrow.Pamietam ze kiedy przyjechali na przeglad jeszcze wlasciciele slabo rozumieli skrzynie biegow chyba electro command maja serwisant wsiadl najpierw sie przejechal z włascicielem a potem usadzil go na siedzeniu i mowil co ma robic lekcja trwala 20 minut a chlop stwierdzil ze jednak nie bylo to tak trudne :P Ja Polecam Zbrudzewo jesli bede bral NH to tylko od nich :)

#35 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 04 lipiec 2011 - 13:22

Dobry dealer New Holland O faza to mi humor poprawiłeś od poniedziałku, bo mam tam zamówionego 6030. Cena dobra, sprzedawca ok, tylko się zastanawiałem jak z serwisem potem będzie.Ale jak masz takie dobre zdanie o nich to widze że nie mam się czym martwić.

#36 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 04 lipiec 2011 - 16:07

Dobry dealer New Holland A z Lubelskiego jak NH to tylko Rolmax ze Świdnika moim zdaniem najlepszy dealer NH z lubelskiego.

#37 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 04 lipiec 2011 - 20:04

Dobry dealer New Holland A co powiecie o firmie WARPOL ??

#38 Share Jakub667

Jakub667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

Napisany 04 lipiec 2011 - 20:50

Dobry dealer New Holland z lubelskiego oddział w białej podlaskiej także jest dobry ba nawet bardzo dobry bardzo miła obsługa i wogule :D wiem bo sam sprawdziłem i jak się dobrze z nimi zagada to i maszyny na podwórko dostarczą

z lubelskiego oddział w białej podlaskiej także jest dobry ba nawet bardzo dobry bardzo miła obsługa i wogule :D wiem bo sam sprawdziłem i jak się dobrze z nimi zagada to i maszyny na podwórko dostarczą

#39 Share raul1985

raul1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 19:36

Dobry dealer New Holland Zgadzam się z kolego fajna obsługa w białej podlaskiej ale większe upusty dają w rolmax-ie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share misiek01

misiek01

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 07 lipiec 2011 - 06:33

Dobry dealer New Holland obys miał racje kolego faza2 , ja mam do odebrania w raitechu zbrudzewo ciagnik, i jakos niemoge odebrac kasa przelana ciagnik zarejestrowany i niemaja czasu go przygotowac do odbioru podobno jakis przegląd musi u nich przejsc,obiecał mi na dzisiaj ale nic z tego nie wyjdzie i pewnie dopiero w przyszłym tygodmiu odbiore i nieukrywam troche mnie to wkurza
zetor 52-11 i ursus c-330