agamir99

Dobry dealer New Holland

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agamir99    0

witam wszystkich,

 

palnuję zakup new hollanda TD5020, poszukuję opinii na temat dealerów w południowej polsce bo nie wiem którego wybrać. Sprawdziłem trzech i są różnice w cenie na poziomie około 6 tysięcy netto. Do wszystkich mam ok 100km. Wszyscy oczywiście zachawlają siebie i swój serwis.Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Ja kupiłem swojego u Osadkowskiego i jak na razie z serwisu jestem bardzo zadowolony.Zarówno jeśli chodzi o doradztwo przy zakupie jak i przegląd oraz porady odnośnie użytkowania.Po za tym są bardzo słowni i jak wysiadł mi siłowniczek od drzwi to na drugi dzień mi przywieźli a mam do nich 50km tak że jak narazie jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agamir99    0

Piterr dzięki za odpowiedź. Jednak z Krakowa to ok 250 km więc za daleko. zastanawiam się między tarnowem (wia-lan), kielcami i strzelcami wielkimi (agros wrońscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

W poblizu kielc to moto agromax kostomłoty?


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakus19    4

witam.jestem zainteresowany kupnem new hollanda t 5060.znaczy mam juz oferte od jednego dealera i bede składal na MGR.mam w okolicy 3 dealerów: agromig Turek, agros wronscy wróblew, godzinski zadzim.ewentualnie troche dalej agrohandel Kutno.czy mial ktos z nimi doczynienia jesli chodzi o serwis bo przy sprzedazy to wiadomo jacy mili:)napiszcie cos o swoich przygodach z serwisem new hollanda:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Jeśli chodzi o Wrońskich to ja polecam, nie mam NH ale mój kolega tam pracuje, znam mnóstwo osób które tam kupiło ciągnik, kombajn czy to maszynę i sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja polecam ci Agroskład Łowicz, kupiliśmy od nich NH, doradzili nam i pokierowali co i jak, jeden z pracowników ma konto na AF jak chcesz to napisz do niego @piotrek4x4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek01    5

witam , ja chce kupic t 5040, jestem z wielkopolski, moze ktos polecic mi dilera, wiem że każdy ładnie mowi jak chce sie kupic ,ale niechciałbym żeby pozniej na gwarancji jakies problemy były,bardzo bym byl wdzieczny o jakies opinie


zetor 52-11 i ursus c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Piterr dzięki za odpowiedź. Jednak z Krakowa to ok 250 km więc za daleko. zastanawiam się między tarnowem (wia-lan), kielcami i strzelcami wielkimi (agros wrońscy.

 

Kolego, ja kupiłem swojego New Hollanda TD od przedstawiciela WIALAN Tarnów i też mieszkam kilkadziesiat kilometrow Krakowa. Jestem bardzo zadowolony, bo mam dobrą obsługę - przedstawiciel doradził mi dobrze (z poczatku chcialem inny model hollanda ale dobrze mi wytłumaczył), przywioził mi wszystko, oferty, faktury, nawet jak miałem problemy w agencji to ze mną podjechał itd także obsługę sobię chwalę bo u dilera musiałem być tylko raz - obejżeć maszynę przed odbiorem czy się zgadza z umową. Z tego co widze, najlepiej jest brać u swojego przydzielonego dilera do wojewódstwa w którym mieszkasz bo zawsze na nich możesz liczyć, sami podjadą, pomogą jak masz problem, masz ich pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam sprzęt od Wrońskich jak i z Agroskładu, Wrońscy mają trochę wyższe ceny ale dealer długo na rynku może uda Ci się wytargować lepszą cenę niż w Agroskładzie.

Wrońscy serwis T5060 też mają droższy wiem bo mam owy ciągnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Kolego, ja kupiłem swojego New Hollanda TD od przedstawiciela WIALAN Tarnów i też mieszkam kilkadziesiat kilometrow Krakowa. Jestem bardzo zadowolony, bo mam dobrą obsługę - przedstawiciel doradził mi dobrze (z poczatku chcialem inny model hollanda ale dobrze mi wytłumaczył), przywioził mi wszystko, oferty, faktury, nawet jak miałem problemy w agencji to ze mną podjechał itd także obsługę sobię chwalę bo u dilera musiałem być tylko raz - obejżeć maszynę przed odbiorem czy się zgadza z umową. Z tego co widze, najlepiej jest brać u swojego przydzielonego dilera do wojewódstwa w którym mieszkasz bo zawsze na nich możesz liczyć, sami podjadą, pomogą jak masz problem, masz ich pod ręką.

 

 

Jaki dokładnie model kupiłeś i co dobierałeś z wyposażenia?? I ile udało Ci się utargować od ceny katalogowej? Jestem z małopolski i obecnie na dniach jestem na kupnie nowego ciągnika i zastanawiam się ile można utargować od ceny katalogowej u dealera NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Brałem opony standardowe szerokie jak na ten model, haki tzn CBM, obciążniki były w standardzie, radio sony z mp3, kogut był w standardzie pneumatykę dobrałem, skrzynie wziałem zwykłą 12x12 z prędkością 40 km/h, przyciski do podnośnika lift ponoć standard, w TD opcji wiele nie ma, a to co jest standardzie wystarcza mi na wszystko bo mam średnie gospodarstwo.

 

Cenowo podobnie dawali jak gdzie indziej, patrzyłem wcześniej na różne marki, marzył mi się większy T5000 z tą opływową maską wcześniej, ale cenowo przystopowałem przy TD. Jak miałem problem potem z własnej winy to mi przedstawiciel pomógł i załatwił co trzeba. Nie ukrywam, że bardzo zadowolony jestem. Najważniejsze to mieć do kogo otworzyć przysłowiową "gębę" jak coś zepsujesz, nie wiesz itd, no i maszyna pali rozsądnie co też mnie cieszy.

 

A Ty jaki model planujesz kupić? I jak wyposażony i na ile ha?

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek01    5

hej doradźcie coś z tym dilerem, niema tu nikogo z wielkopolski????? W gre wchodzi raitech śrem, oborniki, lub jeszcze bliżej jest rolbud w ociażu


zetor 52-11 i ursus c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

@misiek01 a Osadkowski w Rawiczu zastanawiałeś się nad tym dealerem...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek01    5

No w sumie nie o rawiczu niemyslałem, ja mieszkam kolo Kalisza a to w sumie tez nie jest tak daleko,


zetor 52-11 i ursus c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Mogę powiedzieć to co mówił kolega kupił od Osadkowskiego NH i mówił że fachowa obsługa i pomoc w załatwianiu formalności w ARiMR z tymi papierkami no i z serwisu jest zadowolony...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Witam.Mój kolega bierze wszystko z Wia-lanu z Tarnowa.Jest z nich bardzo zadowolony.Ze sprzętu tak samo jest zadowolony.Ma ciągnik TD5030 T7040 kombajn TC56 i wiele różnego sprzętu potrzebnego do obrobienia 160 hektarowej gospodarki(60 łąki 100 zboża).Też mieszkamy koło Krakowa do Tarnowa mamy około 65 km.Miał wcześniej Same 150 km ale nie wiem czego był z niego nie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mata    0

jeżeli chodzi o wlkp. to polecam osadkowski rawicz właśnie podpisałem umowę na zakup ciągnika byłem też w raitech srem obsługa u obydwóch ok. ale ostateczna cena u osadkowskiego 8 tyś niższa, kolega ma kupiony ciągnik w rawiczu i jest bardzo zadowolony z serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z woj. mazowieckiego to mogę polecić Pol-Agrę Płońsk z opinii kilku rolników wiadomo, że Płońsk oferuje lepsze ceny niż Rolserwis Płock. Nie znam natomiast porównania obsługi po sprzedażowej. smile.gif Odnośnie Pol-Agry mogę napisać tyle, że my problemów z nią nie mieliśmy i drobne usterki niemechaniczne w TD naprawili bez większych problemów. wink.gif Dobre opinie zbiera również Primator z Czyżewa, oferuje niskie ceny, jak również odbiór ciągnika przy niepełnej wpłacie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Ja mam od osadkowskiego oddział rawicz ogólnie nawet po gwarancji są skorzy do bezpłatnej pomocy w udzieleniu inf. o wystąpionej usterce jak naprawić samemu ja jak na razie jestem z nich bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja kupiłem ciągnik T5060, a rok później prasę br 6090 w Płońsku, w firmie Pol-agra.

Polecam rękami i nogami. ceny mieli najniższe, potrafią doradzić, serwis super, a sprzęt jak powiedzą, że będzie tego i tego dnia stał u mnie na podwórku to tak będzie,

podchodzą do klienta jak do partnera, a nie na zasadzie "kupiłeś to się martw".

w ciągu ostatnich kilku lat kupowałem sprzęt w pol-agrze Płońsk, rol-bracie Żabin Karniewski oddział Przasnysz i Agro-plus Bogate. tylko z dealera z płońska jestem zadowolony, pozostali po wpłacie zaliczki olewali terminy dostawy, a serwis jechał do mnie zawsze ruski miesiąc albo i dłużej.

Edytowano przez Przekeeeek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM    0

Posiadam ciągnik New Hollanda T-5040 wraz z maszynami - kupowałem od przedstawiciela z Wia-Lan [małopolska].

Zdecydowanie polecam - dobre ceny, dotrzymują słowa, potrafią odpowiednio doradzić nie tylko ciągnik ale i cały sprzęt.

Jestem bardzo zadowolony z wyboru. Opinie o serwisie słyszę bardzo dobre, choć sam póki co z serwisu nie korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

a jakie macie doświadczenia z Raitech-em Oborniki,Śrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
    • Przez adam1968z
      Witam pacjent to nh 8260. Wymienione przewody paliwowe ,nowy wskaznik poziomu paliwa ,płukany zbiornik a nadal się zapowietrza dzieje się tak podczas cięższych prac np orka, talerzowanie. co może dolegać.
    • Przez LubelskiRolnik
      Witam wczoraj wyskoczył mi taki o to błąd co to oznacza?
      20210418_183517.mp4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj