Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry dealer New Holland

70 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agamir99

agamir99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 07:43

Dobry dealer New Holland witam wszystkich,

palnuję zakup new hollanda TD5020, poszukuję opinii na temat dealerów w południowej polsce bo nie wiem którego wybrać. Sprawdziłem trzech i są różnice w cenie na poziomie około 6 tysięcy netto. Do wszystkich mam ok 100km. Wszyscy oczywiście zachawlają siebie i swój serwis.Proszę o opinie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dobry dealer New Holland Dzisiaj, 07:14
  •  

#2 Share Piterr

Piterr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 19:16

Dobry dealer New Holland Ja kupiłem swojego u Osadkowskiego i jak na razie z serwisu jestem bardzo zadowolony.Zarówno jeśli chodzi o doradztwo przy zakupie jak i przegląd oraz porady odnośnie użytkowania.Po za tym są bardzo słowni i jak wysiadł mi siłowniczek od drzwi to na drugi dzień mi przywieźli a mam do nich 50km tak że jak narazie jestem bardzo zadowolony.

#3 Share agamir99

agamir99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 09:52

Dobry dealer New Holland Piterr dzięki za odpowiedź. Jednak z Krakowa to ok 250 km więc za daleko. zastanawiam się między tarnowem (wia-lan), kielcami i strzelcami wielkimi (agros wrońscy.

#4 Share bobert21

bobert21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 14:14

Dobry dealer New Holland W poblizu kielc to moto agromax kostomłoty?
Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

#5 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 10:38

Dobry dealer New Holland Jest jeszcze dealer w miejscowości Mszana Dolna (60 KM od Krakowa), mają właśnie na stanie TD5020 i jeszcze kilka innych innych modeli, lecz nie orientuje czy ta cena jest wysoka czy niska w stosunku do innych dealerów.
Ciągnik rolniczy NEW HOLLAND TD5020, 2009r., 72KM - otoMoto oto ich oferta i cena na ten model co Cię interesuje.

#6 Share kakus19

kakus19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 17:38

Dobry dealer New Holland witam.jestem zainteresowany kupnem new hollanda t 5060.znaczy mam juz oferte od jednego dealera i bede składal na MGR.mam w okolicy 3 dealerów: agromig Turek, agros wronscy wróblew, godzinski zadzim.ewentualnie troche dalej agrohandel Kutno.czy mial ktos z nimi doczynienia jesli chodzi o serwis bo przy sprzedazy to wiadomo jacy mili:)napiszcie cos o swoich przygodach z serwisem new hollanda:)pozdro

#7 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 17:57

Dobry dealer New Holland Jeśli chodzi o Wrońskich to ja polecam, nie mam NH ale mój kolega tam pracuje, znam mnóstwo osób które tam kupiło ciągnik, kombajn czy to maszynę i sobie chwalą.

#8 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 11 grudzień 2010 - 21:24

Dobry dealer New Holland ja polecam ci Agroskład Łowicz, kupiliśmy od nich NH, doradzili nam i pokierowali co i jak, jeden z pracowników ma konto na AF jak chcesz to napisz do niego @piotrek4x4 ;)

#9 Share misiek01

misiek01

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 15:29

Dobry dealer New Holland witam , ja chce kupic t 5040, jestem z wielkopolski, moze ktos polecic mi dilera, wiem że każdy ładnie mowi jak chce sie kupic ,ale niechciałbym żeby pozniej na gwarancji jakies problemy były,bardzo bym byl wdzieczny o jakies opinie
zetor 52-11 i ursus c-330

#10 Share wysoki24

wysoki24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 21:48

Dobry dealer New Holland

Piterr dzięki za odpowiedź. Jednak z Krakowa to ok 250 km więc za daleko. zastanawiam się między tarnowem (wia-lan), kielcami i strzelcami wielkimi (agros wrońscy.

Kolego, ja kupiłem swojego New Hollanda TD od przedstawiciela WIALAN Tarnów i też mieszkam kilkadziesiat kilometrow Krakowa. Jestem bardzo zadowolony, bo mam dobrą obsługę - przedstawiciel doradził mi dobrze (z poczatku chcialem inny model hollanda ale dobrze mi wytłumaczył), przywioził mi wszystko, oferty, faktury, nawet jak miałem problemy w agencji to ze mną podjechał itd także obsługę sobię chwalę bo u dilera musiałem być tylko raz - obejżeć maszynę przed odbiorem czy się zgadza z umową. Z tego co widze, najlepiej jest brać u swojego przydzielonego dilera do wojewódstwa w którym mieszkasz bo zawsze na nich możesz liczyć, sami podjadą, pomogą jak masz problem, masz ich pod ręką.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 22:08

Dobry dealer New Holland ja mam sprzęt od Wrońskich jak i z Agroskładu, Wrońscy mają trochę wyższe ceny ale dealer długo na rynku może uda Ci się wytargować lepszą cenę niż w Agroskładzie.
Wrońscy serwis T5060 też mają droższy wiem bo mam owy ciągnik...

#12 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 16:10

Dobry dealer New Holland

Kolego, ja kupiłem swojego New Hollanda TD od przedstawiciela WIALAN Tarnów i też mieszkam kilkadziesiat kilometrow Krakowa. Jestem bardzo zadowolony, bo mam dobrą obsługę - przedstawiciel doradził mi dobrze (z poczatku chcialem inny model hollanda ale dobrze mi wytłumaczył), przywioził mi wszystko, oferty, faktury, nawet jak miałem problemy w agencji to ze mną podjechał itd także obsługę sobię chwalę bo u dilera musiałem być tylko raz - obejżeć maszynę przed odbiorem czy się zgadza z umową. Z tego co widze, najlepiej jest brać u swojego przydzielonego dilera do wojewódstwa w którym mieszkasz bo zawsze na nich możesz liczyć, sami podjadą, pomogą jak masz problem, masz ich pod ręką.

Jaki dokładnie model kupiłeś i co dobierałeś z wyposażenia?? I ile udało Ci się utargować od ceny katalogowej? Jestem z małopolski i obecnie na dniach jestem na kupnie nowego ciągnika i zastanawiam się ile można utargować od ceny katalogowej u dealera NH.

#13 Share wysoki24

wysoki24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 18:40

Dobry dealer New Holland Brałem opony standardowe szerokie jak na ten model, haki tzn CBM, obciążniki były w standardzie, radio sony z mp3, kogut był w standardzie pneumatykę dobrałem, skrzynie wziałem zwykłą 12x12 z prędkością 40 km/h, przyciski do podnośnika lift ponoć standard, w TD opcji wiele nie ma, a to co jest standardzie wystarcza mi na wszystko bo mam średnie gospodarstwo.

Cenowo podobnie dawali jak gdzie indziej, patrzyłem wcześniej na różne marki, marzył mi się większy T5000 z tą opływową maską wcześniej, ale cenowo przystopowałem przy TD. Jak miałem problem potem z własnej winy to mi przedstawiciel pomógł i załatwił co trzeba. Nie ukrywam, że bardzo zadowolony jestem. Najważniejsze to mieć do kogo otworzyć przysłowiową "gębę" jak coś zepsujesz, nie wiesz itd, no i maszyna pali rozsądnie co też mnie cieszy.

A Ty jaki model planujesz kupić? I jak wyposażony i na ile ha?

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 13 grudzień 2010 - 19:10.

#14 Share misiek01

misiek01

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 10:40

Dobry dealer New Holland hej doradźcie coś z tym dilerem, niema tu nikogo z wielkopolski????? W gre wchodzi raitech śrem, oborniki, lub jeszcze bliżej jest rolbud w ociażu

#15 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 14 grudzień 2010 - 11:29

Dobry dealer New Holland @misiek01 a Osadkowski w Rawiczu zastanawiałeś się nad tym dealerem...
KPK Kumurun Team...

#16 Share misiek01

misiek01

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 11:41

Dobry dealer New Holland No w sumie nie o rawiczu niemyslałem, ja mieszkam kolo Kalisza a to w sumie tez nie jest tak daleko,

#17 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 14 grudzień 2010 - 12:11

Dobry dealer New Holland Mogę powiedzieć to co mówił kolega kupił od Osadkowskiego NH i mówił że fachowa obsługa i pomoc w załatwianiu formalności w ARiMR z tymi papierkami no i z serwisu jest zadowolony...
KPK Kumurun Team...

#18 Share maxi777

maxi777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 14:55

Dobry dealer New Holland Witam.Mój kolega bierze wszystko z Wia-lanu z Tarnowa.Jest z nich bardzo zadowolony.Ze sprzętu tak samo jest zadowolony.Ma ciągnik TD5030 T7040 kombajn TC56 i wiele różnego sprzętu potrzebnego do obrobienia 160 hektarowej gospodarki(60 łąki 100 zboża).Też mieszkamy koło Krakowa do Tarnowa mamy około 65 km.Miał wcześniej Same 150 km ale nie wiem czego był z niego nie zadowolony.

#19 Share mata

mata

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 grudzień 2010 - 18:39

Dobry dealer New Holland jeżeli chodzi o wlkp. to polecam osadkowski rawicz właśnie podpisałem umowę na zakup ciągnika byłem też w raitech srem obsługa u obydwóch ok. ale ostateczna cena u osadkowskiego 8 tyś niższa, kolega ma kupiony ciągnik w rawiczu i jest bardzo zadowolony z serwisu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 grudzień 2010 - 12:06

Dobry dealer New Holland Z woj. mazowieckiego to mogę polecić Pol-Agrę Płońsk z opinii kilku rolników wiadomo, że Płońsk oferuje lepsze ceny niż Rolserwis Płock. Nie znam natomiast porównania obsługi po sprzedażowej. Dodany obrazek Odnośnie Pol-Agry mogę napisać tyle, że my problemów z nią nie mieliśmy i drobne usterki niemechaniczne w TD naprawili bez większych problemów. Dodany obrazek Dobre opinie zbiera również Primator z Czyżewa, oferuje niskie ceny, jak również odbiór ciągnika przy niepełnej wpłacie pieniędzy.