Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa ceny proximy plus, lepsze wyposażenie?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share minik89

minik89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 20:20

Nowa ceny proximy plus, lepsze wyposażenie? Ostatnio dowiedziałem się od dilera Zetora że cena Proximy Plus 85 od nowego roku bedzie wynosiła 133 tys zł a nie jak do tej pory 126 tys zł. Prawdopodobnie wraz z ceną zmieni sie delikatnie wyposażenie podstawowe. Diler twierdzi że może to być szybka skrzynia ktora do tej pory kosztuje dodatkowo 4 tys zł. Pozostałe modele Proximy też lecą w góre. Po starej cenie można kupować tylko to co zostało na placu do końca grudnia. Jak myślicie co mogą zmienić w proximach? Ma ktoś jakieś pewniejsze informacje? Szybka skrzynia w plusie a jakie zmiany w zwykłej? Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa ceny proximy plus, lepsze wyposażenie? Dzisiaj, 03:19
  •  

#2 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 27 listopad 2009 - 20:46

Nowa ceny proximy plus, lepsze wyposażenie? W zwykłej raczej nic, chyba że mi nie powiedzieli... proxa 85 stary rocznik w standardzie kosztuje ok 116 tyś brutto. A od nowego roku 121tyś brutto. Dodatkowe wyposażenie jest takie same, a więc nie zmienią się... :(

#3 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 09:53

Nowa ceny proximy plus, lepsze wyposażenie? ciekawe jak w plusie... czy wie ktos na bank co ma sie zmienic?? bo slyszalem ze skrzynia 40 ma byc w standardzie w plus85 ale nie wiem czy to prawda. moglby ktos zorientowany sie do tego odniesc??
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 14 grudzień 2009 - 20:55

Nowa ceny proximy plus, lepsze wyposażenie? Jak byłem się pytać o cenę i wyposażenie, do dealer powiedział aby wziąć plus bo jest skrzynia 40km wzmacniacz i chyba rewers mechaniczny... Tylko że mam tą ulotkę proximy plus 85 i tam jest skrzynia 30km/h ;) sam nie wiem

#5 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 13:47

Nowa ceny proximy plus, lepsze wyposażenie? no ulotki to zapewne jeszcze stare sa. i do tej pory w 85 plus byla standardowo skrzynia 30 a w 95 i 105 byla 40. podobno teraz ogolnie w plusach wszystkich ma byc 40 skrzynia. ale chcialbym to zweryfikowac.
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share minik89

minik89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 17 grudzień 2009 - 15:59

Nowa ceny proximy plus, lepsze wyposażenie? Prawdopodobnie bede zaliczkował proxime plus po swietach to moze sie wtedy dowiem jak bedzie faktycznie. Mam nadzieje ze te plotki beda prawdziwe bo 7 tys podwyzki bez dokladania wyposazenia to naprawde duzo.

Byłem u tego dilera i powiem wam ze porazka. Cena 7 tys w gore i nic w wyposazeniu nie zmieniaja. Wszytko zostaje po staremu. Dlatego powaznie sie zastanawiam nad inna marka. Ten sam diler prowadzi NH i zaproponował mi TD5030 z klima, szkrzynia 40km/h, siedzeniem grammera, kompletem obciaznikow za 120 tys juz z upustem ale powiedział ze jak bedziemy negocjowac ostatecznie to cos jeszcze sie urwie no i radio gratis da. A proxima plus z upustem wychodzi 124 tys no i wyposazenie nie do porownania. Co o tym myslicie?