Skocz do zawartości

Zdjęcie

Napastliwi ludzie

37 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Bizonlove

Bizonlove

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 28 listopad 2009 - 19:07

Napastliwi ludzie Ja też w tym tygodniu miałem taką przygode jade ursusem 1614 i dwoma przyczepami metal tech ładowność 14 t z kukurydzą jadą za mną 3 tiry i na zakręcie mie wyprzedzają a z przeciwnej strony jechał samochód i on chamował zatrzymał się a tir przed 3 metry skręcił i jakoś zdązył ale pewnie miał stracha

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Napastliwi ludzie Dzisiaj, 01:49
  •  

#22 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 28 listopad 2009 - 19:09

Napastliwi ludzie w osiemdziesiątych latach jak mieliśmy bizona czterdziestkę, tato wracał z pola droga wąska drzew gęsto a tu nagle syrena zatrzymała się przed kombajnem ojciec mówi do gościa żeby cofną tyłem w polną drogę to się miniemy to on że też płaci podatek i połowa drogi należy do niego ,to ojciec za wajchy włączył motowidła i na syrenę a facet na wstecznym na pole wypierniczył :(

#23 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 28 listopad 2009 - 19:19

Napastliwi ludzie w 80tych latach sąsiada wyprzedzała ciężarówka z przyczepą i tak ścioł podczas wyprzedzania że tylne koło od przyczepy zaszło za koło przednie w c 360 i urwał koło chyba wraz ze zwrotnicą i sąsiad 30km do domu na 3 kołach wracał

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 28 listopad 2009 - 19:24

Napastliwi ludzie Najlepiej na przyczepie napisać ''Jadę wolno ale przed Tobą''
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#25 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 28 listopad 2009 - 22:02

Napastliwi ludzie

w osiemdziesiątych latach jak mieliśmy bizona czterdziestkę, tato wracał z pola droga wąska drzew gęsto a tu nagle syrena zatrzymała się przed kombajnem ojciec mówi do gościa żeby cofną tyłem w polną drogę to się miniemy to on że też płaci podatek i połowa drogi należy do niego ,to ojciec za wajchy włączył motowidła i na syrenę a facet na wstecznym na pole wypierniczył :(

Miałem też podobny przypadek tyle że gość mnie chciał wyprzedzić a droga wąska i drzewa blisko że jak się jechało to cały czas slalomem aby hederem nie czepić. Gościu trąbi ale zjechać nie ma gdzie, widze małą dróżkę na bok, zatrzymałem idę do niego żeby tam wjechał a ja cofnę i będzie ok, ten mi że on nie będzie nigdzie wjeżdżał i mam mu ustąpić. I co, jechał za mną jeszcze 4km pewnie 10km/h
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

#26 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 11:39

Napastliwi ludzie darek1972 raz jechałem z kumplem samochodem i jechał ciągnik z nad przeciwka i nas oślepiał no to kumpel na długie a ciągnik włączył halogeny może to ty byleś co hehehe:P
yarecki12 mamy coś podobnego w sobie:) Ja mam 2.02 wzrostu i 120kg wagi:D Więc jak ja bym wysiadł efekt mógłby być większy:)
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#27 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 12:05

Napastliwi ludzie Na pojazd nadjeżdżający z naprzeciwka na "długich" mam super sposób -tak sie składa ze w ciągniku oba przełączniki od halogenów (2 rozpraszające, 2 dalekosiężne) są obok siebie tak ze jedną ręką oba na raz włączę, zawsze działa :)

A jadąc autem jak ktos wali od tyłu po dlugich w lusterka najlepszym sposobem jest zwolnić niech wyprzedzi i za nim dzida na długich :( tylko pod maską zeby było :(

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#28 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 12:37

Napastliwi ludzie Marcin a nie lepiej wlączyć tylne robocze??:( Daja taki sam efekt jak na długich bys jechał lub nawet lepszy:)

#29 Share hynek

hynek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Technika Rolnicza

Napisany 29 listopad 2009 - 13:00

Napastliwi ludzie Miałem w tym roku we wakacje przygodę z tym wyprzedzaniem wracałem z pola z 7 gwiazdową zgrabiarką jechałem po drodze krajówce bo inaczej do pola nie dojade duży ruch a ja wlekę się pod górę a tu nagle kierowca pks nie wytrzymał i trąbi i gestami do mnie i zaczyna wyprzedzać za nim tir i też wyprzedza,a tu z górki znienacka pokazał się kamaz, psk zdążył a tir musiał sie schować,ja zjechałem na pobocze i tir też przepuściłem samochody a kierowca tira idzie do mnie z ryjem że coś mu nie pasuje no to ja młotek :( i też sie do niego wybieram a on nagle zawrucił wsiad do kabiny i szybciutko odjechał :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 16:02

Napastliwi ludzie klejnus@ tak daleko to się nie zapuszczałem chyba że to Ty zajrzałeś w moje strony. Podkreślam jeszcze raz że dopiero zmieniłem na długie i halogeny po zmianie na długie przez auto

#31 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 16:24

Napastliwi ludzie Toć żartowałem spokojnie:) I hmm nie sadzicie że trochę przesadzacie wychodząc do ludzi z młotkami kluczami itd?? Przecież równie dobrze koles może mieć piłe motorową w samochodzie:P A nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi.

#32 Share hynek

hynek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Technika Rolnicza

Napisany 29 listopad 2009 - 16:50

Napastliwi ludzie no właśnie nigdy się nie wie i lepiej mieć coś pod ręką w razie obrony :(

#33 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 17:24

Napastliwi ludzie To jeszcze przypadek mego znajomego. Wiózł bele słomy na lawecie, dogoniło go jakieś auto i trąbi a że jeszcze do drogi na podwórko miał 100m to jedzie dalej . Na podwórku patrzy a to autko o rejestracji WW.... przyjechało za nim wysiada gość i drze japę że czemu mu nie zjechał z drogi, znajomy że przecież nie wyjechał poza linię i na wyprzedzenie był pas tej samej szerokości. Ten znów że takie bele to strach wyprzedzać i ciągnik to powinien jedną stroną jechać poboczem cały czas, to mu znajomy że na takim nierównym poboczu to dopiero by strach kołyszącą przyczepę wyprzedzać. W trakcie żywołowiej wymiany zdań na podwórko wjechał radiowóz( siostra chodzi z jednym z policjantów) wtedy kierowca robi dziwny odwrót a że radiowóz zablokował WW.... w bramie, znajomy mówi że ten człowiek go obraża na podwórku. I wtedy najlepsze bo policyjny nos wyczuł alkohol i kierowcy WW.... zostały zatrzymane prawojazdy :blink:

#34 Share LeF

LeF

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 401 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 17:52

Napastliwi ludzie Też miałem historię z młotkiem. Kiedyś w latach 90 (pod koniec),nie miałem jeszcze prawka, jechałem z kuzynem maluchem.
Miasto - Bydgoszcz. Zatrzymaliśmy się na czerwonym świetle, zapala się zielone chcemy ruszyć a maluch gaśnie. Ludzie zaczynają trąbić bo blokujemy przejazd. Kuzyn miał niesprawny rozrusznik. Wychodzi z malucha z młotkiem w ręku, koleś za nami, który trąbił otwiera szybę i przeprasza, że użył sygnału dźwiękowego a kuzyn jakby nigdy nic otwiera klapę od silnika wali dwa razy w rozrusznik, wsiada odpala i odjeżdżamy. Haahaha, najlepsze jest to, że nam przez myśl nie przeszło, że możemy kogoś pobić za trąbienie!

Sytuacja z wyprzedzaniem maszyn rolniczych na drogach: u mnie w okolicy zazwyczaj rolnicy jeżdżą na bocznym pasie. Wyprzedzając ich zawsze im mrugnę w podzięce kierunkami lub awaryjnymi. Rozumiem,że muszą dojechać na pole, łąkę, dowieść zboże,zwierzęta bo sam trochę jeżdżę traktorem.
Rozumiem też kierowców, którzy jeżdżą na akord albo na terminy i wyzywają na takiego rolnika przez CB. Każdy chce jechać....
Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

#35 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 06 grudzień 2009 - 12:03

Napastliwi ludzie Brejdak nie miał tyle szczęścia :lol: na sąsiedniej wiosce 2 km prostej jechał u1614 z turem i 2x D-616 z obornikiem, naprzeciw jechał jakiś kolo w golfie II a za nim koleś Manem i mu się zachciało wyprzedzania pomimo, że widział brata, kierunek redukcja i do przodu, na szczęści młody tylko tura podniósł rezultat ciągnik i przyczepy w rowie razem z Manem, jak kolo wyskoczył z ciężarówki to jeszcze brejdaka chciał lać, na szczęście on widły miał pod ręką. Jak przyjechała policja to twierdził, że ciągnik zajechał mu drogę, a kierowca golfa był jego światkiem do to jakiś kuzyn kierowcy ciężarówki. Dopiero jak Michał zadzwonił po wsparcie z wioski w postaci prokuratora rejonowego to mina im się szybko zmieniła. Brejdakowi nic na szczęście się nie stało ale przyczepy do remontu a Ursus poszedł się j***ć.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#36 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 13:16

Napastliwi ludzie Czekaj czegoś nie kapuje. Twoj brat jechał prawą stroną jezdni a na lewym pasie z nad przeciwka jechał golf II i Man tak? Ciężarówka chciała wyprzedzić golfa mimo że z nad przeciwka jechał twój brachol dobrze rozumiem? I policja stwierdzila że to wina twojego brata bo ten zajechał mu drogę??:|:|

#37 Share LeF

LeF

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 401 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 21:45

Napastliwi ludzie Co to jest Brejdak albo kto?
Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#38 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 15:17

Napastliwi ludzie Moze miec i piłe, ale my mamy ciagnik ;) I chcoiaż on swoim BMW czy czym innym nas dogoni to nei ma siły z nami a już jak taki 80 km w zwyż :D
Mój Wladimirec podbija świat