Skocz do zawartości

Zdjęcie

wyjscia hydrauliczne zagadka ford 3000 4x4

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share konrados

konrados

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 17:09

wyjscia hydrauliczne zagadka ford 3000 4x4 Witam wszystkich! Mam problem chce zamontowac do mojego forda pług do odśnieżania hydrauliczny na przód. i niewiem skad mam wyprowadzic wyjscie oleju do rozdzielacza i gdzie powrót. po zdjeciach fordow z turem widze takie cus pod siedzeniem i to chyba jest wyjscie tak? tylko gdzie jest powrót?? prosze o jakas pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wyjscia hydrauliczne zagadka ford 3000 4x4 Dzisiaj, 03:42
  •  

#2 Share cypekr

cypekr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 18:04

wyjscia hydrauliczne zagadka ford 3000 4x4 A może chcesz kupić rozdzielacz oryginalny Forda? Mój wujek ma części do Fordów. Tylko musisz napisać, czy chcesz 1 czy 2 sekcyjny. Oczywiście są to rozdzielacze z wejściem oraz wyjściem oleju

#3 Share konrados

konrados

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 22:51

wyjscia hydrauliczne zagadka ford 3000 4x4 a powiedz mi prosze czy to chodzi o taki rozdzielacz?? http://www.brokentra...D7.26.07001.jpg
podaj mi cene szybciutko razem z przesylka oczywiscie 2 sekcyjny. jesli wyjdzie mnie mniej niz mi proponowali tam gdzie mi majstruja pług to bede mial rozwiazane 2 problemy:D aha napisz na gg oto nr 6957528 prosze cie o szybka odpowiedz:) i jesli mozna by bylo jakas fotke tego rozdzielacza gdybys skombinowal przez weekend i podeslal mi no i oczywiscie jak dlugo musze czekac na niego. odpisz szybciutko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share konrados

konrados

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 01:04

wyjscia hydrauliczne zagadka ford 3000 4x4 szkoda że nikt nic nie wie bo Pan cypker nic sie nie odzywa a mi to na gwałt potrzebne. czy powrót jest może tam jak na zdjeciu powyzej jest taka sruba na której jest literka od daty "J"??????????????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 18:54