Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czesci zamienne do pługów

29 odpowiedzi na ten temat

#1 Share faraon10

faraon10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 20:16

Czesci zamienne do pługów Witam mam problem z kupnem odkładni do pługu Huard. Kto prowadzi sprzedaz czesci zamiennych do pługów?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czesci zamienne do pługów Dzisiaj, 20:10
  •  

#2 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 20:22

Czesci zamienne do pługów znalazłem coś takiego http://www.grene.pl/.../Kuhn-Huard.pdf czy o takie części ci chodzi
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#3 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 614 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 21:08

Czesci zamienne do pługów Kolego chodzi Ci o pług uchylny Howarda jesli tak zadzwoń do keverlanda

#4 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 18 grudzień 2009 - 21:11

Czesci zamienne do pługów autorowi chodzi o pług Huard - czyli obecnie KUHN - (nasz ma na niektórych czesciach jeszcze oznaczenia Huard) a częsci typu odkładnie lemiesze dostaniesz za niedrogie pieniadze w Unirolu a pozostałe napewno da rade u którego kolwiek dealera Kuhn-a
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#5 Share Mariusz328

Mariusz328

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 08 luty 2010 - 20:22

Czesci zamienne do pługów Odświeżam trochę temat. Mianowicie muszę wymienić lemiesze i dłuta w moim pługu - Niemeyer. Tylko mam dylemat od kogo mam kupić ;[ Jak na razie do wyboru jest Granit, Unirol - lemiesze swoje i firmy Original Frank. Może wy macie jeszcze namiary na dobre firmy które się tym zajmują. Podzielcie się swoimi opiniami.
Pozdrawiam ;[

#6 Share franky69

franky69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:20

Czesci zamienne do pługów Zdecydowanie jestem za Unirol-em, naprawdę używają dobrej stali do produkcji swoich części, a nie polecam szukać pozornych oszczędności !!!

Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

#7 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 08 luty 2010 - 21:31

Czesci zamienne do pługów popieram - Unirol robi konkretnie i w tej jakosci taniej nie kupisz
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#8 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 08 luty 2010 - 21:43

Czesci zamienne do pługów molbro lub granit

#9 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 09 luty 2010 - 09:36

Czesci zamienne do pługów Unirol stal Fanka polecam .
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#10 Share bogys

bogys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 09 luty 2010 - 10:00

Czesci zamienne do pługów kiedys w rolniczym przeglądzie technicznym było porównanie lemieszy i własnie UNIROL wypadł najlepiej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Mariusz328

Mariusz328

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 09 luty 2010 - 10:24

Czesci zamienne do pługów S-Piotr tobie chodzi o części robione przez Unirol czy może te które nazywa Unirol Original Frank?
A jaka to stal Fanka?

#12 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 09 luty 2010 - 10:32

Czesci zamienne do pługów a przypadkiem UNIROL i GRANIT nie mają części z tego samego źródła. Byłem kiedyś w UNIROLU za nożami do przyczepy zbierającej to facet przyniósł katalogi GRANITU znalazł markę i typ przyczepy i oznajmił że za dwa dni mogą być na miejscu.

#13 Share nux1

nux1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 18 luty 2010 - 16:00

Czesci zamienne do pługów można napawać powierzchnie natarcia części -pługa specjalnymi elektrodami i pracują dłużej kilka razy

#14 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 18 luty 2010 - 18:32

Czesci zamienne do pługów u nas większość zakłada Grudziądzkie ,przerabiamy otwory

#15 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 15:53

Czesci zamienne do pługów Odświeże temat. Ma ktoś namiary na składnicez częściami do pługów Rumpstad podorywkowych ??
Mój Wladimirec podbija świat

#16 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 17:43

Czesci zamienne do pługów w sumie to nie to o co pytasz, ale ogólnie cześci do pługów mozna znaleźć tu:

http://farmexpert.pl...?CategoryID=202
W rolnictwie siła!!! :)

#17 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 18:03

Czesci zamienne do pługów bo oglądałem 7 skib rumpstad i bardzo fajny pług lepsze odkładnie niż UG i narazie ma nowe lemiesze ale zmierzyłem i od ug nie dopasuje bo jest 9cm rozstawu a rumpstad ma 12cm. Ale i tak go biore jedynie będziemy wiercić jedna dziure bo ogólnei to pasuje na jedną dziure idealnie na tą od calizny ale na tą od orki będzie trzeba wiercić jedynie jak nie znajde pasujących
Mój Wladimirec podbija świat

#18 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 00:12

Czesci zamienne do pługów Sąsiad kupił lemiesze z ZPL w Suwałkach i bardzo je chwalił . Wiem że produkują różne części do pługów polskich i zagranicznych. ZPL to zakład produkcji lemieszy.
Nr tel:875654202 - dzwońcie -bardzo mili i uczynni ludzie.

#19 Share Rene

Rene

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 czerwiec 2011 - 11:53

Czesci zamienne do pługów Polecam jakąś polską kuźnię, dorabiają otwory do każdego pługa.

Edytowany przez Rene, 29 czerwiec 2011 - 16:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share rumpstad

rumpstad

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 luty 2012 - 21:34

Czesci zamienne do pługów

Odświeże temat. Ma ktoś namiary na składnicez częściami do pługów Rumpstad podorywkowych ??

witam jestem z woj śląskiego miałem ten sam problem jak i Wy z pługiem rumpstad mam pług 3 skibowy obrotowy miałem zużyte lemiesze odkładnice przedpłużki uratował mnie pewien pan niedaleko Radomska wykonał 6 lemieszy odkładnic i przedpłużek grubości 8mm za niecałe 2tys wszystko wygiete i wyciete pod oryginał dokładnie sprawnie i super za zadowalajacą cene za co mu bardzo dziekuje bo cena oryginału np jednej odkładnicy kosztuje około 1200 zł jest to pług holenderski a części do niego w polsce sa niedostepne a przedewszystkim drogie jesli zależy komuś na oryginalnych cześciach to zapraszam na holenderska strone www.kramp.nl tam zamówiłem oryginalny rozdzielacz oleju bo jak na złosc mi sie rozleciał gdy orałem pług sie krzywił na bok a także pare drobiazgów do nozy krojnych ale cóż można wymagac od 28 letniej wyeksploatowanej maszyny dzis jestem zadowolony bo mam nowy wyremontowany pług który mknie po polu jak burza było warto zabiegania szukania wszystkiego choć nie było łatwo

w razie pytan prosze o kontakt na gg odpowiem na kazde pytanie