Balzak

Jaką wybrać folię do sianokiszonki? [ceny]

Polecane posty

logan3512    140

Silopack owijał ktoś jak z jakością, ile bel owinie w rozmiarze 750 chodzi mi o silopack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barteko1    43

Co za różnica jaka firma? Chyba każda ma 1500m długości to każda ci starczy na te ok. 30 bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primeagro    0
Dnia 26.02.2021 o 14:04, Troker1979 napisał:

Mamy w sprzedaży folię do sianokiszonki Agra Stretch i siatkę do bel Agro Net. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu email: karolina.primeagro@icloud.com lub +48 604 415 659

 

Agra_Stretch.png

Agra_Stretch_02.png

Bale Netwrap zdj.1.png

BaleNetwrap.zdj 2.png

IMG_0038.jpg

IMG_0043.jpg

Strechfolie_Gruppe.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primeagro    0
Dnia 28.05.2021 o 09:56, Neoslash napisał:

Witam, mam styczność z tą folia od około 3 lat. Nie chcę nikogo zniechęcać, ale w tej sytuacji jakość idzie w parze z cena. Folia jakościowo z niższej półki. Apeluje o rozwagę przy zakupie, czyli przede wszystkim przetestować, jeśli spełni oczekiwania klienta, to na ten moment jest to ciekawa propozycja cenowa, ale w mojej opini jest to folia dla mało wymagających klientów. Jeśli chodzi o handel, jest to ciekawa pozycja, jako alternatywa dla droższych folii. Mimo wszystko jestem zobowiązany zaznaczyc, że jakościowo jest to niższa półka, raczej dla rolników, którzy mają czas i lubią używać łaciny kuchennej

Mamy w sprzedaży bardzo dobrej jakość folię do sianokiszonki Agra Stretch i siatkę do bel Agro Net. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu email: karolina.primeagro@icloud.com lub +48 604 415 659

Agra_Stretch.png

Agra_Stretch_02.png

Bale Netwrap zdj.1.png

BaleNetwrap.zdj 2.png

IMG_0038.jpg

IMG_0043.jpg

Strechfolie_Gruppe.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primeagro    0
Dnia 17.12.2007 o 17:07, nasil90 napisał:

ja używam kilku marek ale naj więcej silotitte

Mamy w sprzedaży bardzo dobrej jakości folię do sianokiszonki Agra Stretch i siatkę do bel Agro Net. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu email: karolina.primeagro@icloud.com

Agra_Stretch.png

Agra_Stretch_02.png

Bale Netwrap zdj.1.png

BaleNetwrap.zdj 2.png

IMG_0038.jpg

IMG_0043.jpg

Strechfolie_Gruppe.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primeagro    0

Mamy w sprzedaży bardzo dobrej jakości folię do sianokiszonki Agra Stretch i siatkę do bel Agro Net. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu email: karolina.primeagro@icloud.com lub tel: +48 604 415 659

Agra_Stretch.png

Agra_Stretch_02.png

Bale Netwrap zdj.1.png

BaleNetwrap.zdj 2.png

IMG_0038.jpg

IMG_0043.jpg

Strechfolie_Gruppe.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hynek    2

Witam wszystkich, tak patrzę na to wszystko co się dzieje, ropa w górę nawozy to nawet szkoda gadać, i tak przeglądam Internet i dzwonię po składach za folią i jest coraz ciężej znaleźć coś po niżej 400 zł za 750cm , myślał wogóle ktoś nad zakupem teraz foli albo w grudniu bo się obawiam że na wiosnę bliżej sezonu a euro wysoko stoi bardzo ,to mogą być ceny pod 500 zł co sądzicie kupować, kupuję ktoś wogóle folię,

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    512

Kupujecie już folie na nowy sezon. Trochę zrobiłem rozeznanie i ceny zaczynają robić się chore 450-500 za rolkę 750. Są też tańsze ale nie wiadomo jak z jakością.

Zastanawiam się nad master wrap 750.

Ktoś więcej owijał tą folią bo na razie mamy jednego kolegę zadowolonego z tej foli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    512

Na olx około 300zł brutto za 750mm. 

Ciekawe co to za towar i czy nie podrabiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magros    3
12 godzin temu, krzychu121 napisał:

Po ile masz tego master wrapa? 

330 Z DOSTAWĄ JEDNA ROLKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel0214    0

Witam, czy ktoś słyszał albo używał foli blue power ? Coś więcej na jej temat bo w internecie za bardzo producenta nie idzie znaleźć a w sprzedaży coś takiego jest dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213

Jakie są u was ceny folii do balotów jak i pryzm, duże wzrosty cen względem poprzedniego roku? Podawajcie producenta, cenę oraz rozmiar.

Może jakiś sklep/hurtownie z dobrymi cenami znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7183

W ciągu doby cena wzrosła z 350 zł na 460, folia agro star 750

Kupiłem 3 rolki plastimy 750 po 427 zł 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    400

To gdzie teraz tanio kupić? Z 750 ile bel wychodzi? Sam adapter czy jak to się tam nazywa do foli 750 to droga rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    972

Siatki do prasy też w górę, widział ktoś dobrą ofertę na Tama 3000m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7183
20 godzin temu, ZetorMisio napisał:

To gdzie teraz tanio kupić? Z 750 ile bel wychodzi? Sam adapter czy jak to się tam nazywa do foli 750 to droga rzecz?

Średnio 33

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    514

Na Julinie silotite była jeszcze po 420zł jak brałem 20 rolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7183
4 minuty temu, Dodi napisał:

Na Julinie silotite była jeszcze po 420zł jak brałem 20 rolek.

Kiedy brałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

Pewnie przed sylwestrem, bo w poniedzialek kilka sztuk juz tylko stalo. Agriflex Evo ktos ostatnio kupowal? Na wiosne po 360 za 750 bylo, ciekawe jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek96    0

Witam czy polecacie folię ecoAGRO folgos i agroplast do kupenia ,tuba najlepsza plastikowa czy papierowa żeby była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
    • Przez Bociek51
      Witam. Planuje wymienić prasę stało komorową na pasową zastanawiam się co wybrać co polecacie a co nie.  Prasa miała by pracować z ciągnikiem 110 km . Coś w budżecie do 80 tyś 
    • Przez misiu1123
      Witam. Jaką prasę byście polecili? Chodzi mi o wydajność rzędu 30-40 kulek na godzinę 120x120 lub większe? Mam john deere 545 na sznurek, ogólnie fajna maszyna, bardzo prosta w budowie i obsłudze, ale wydajność jej to już gorsza sprawa. Jak zrobię 17-20 to już max, łeb boli od patrzenia, czy idzie, ogólnie już kurzem też jestem najedzony pod korek. Ciągnik do prasy do zwykła 385, mam mocniejszy, ale niestety wałek nie jest włączany hydrauliczne, tylko na wajchę. Rocznie robię ok 300-400 kulek. Interesuje mnie tylko na pasy i bez rotora, bo do słomy i siana nie jest potrzebny. Budżet? Narazie bez, bo szukam dobrego modelu. Marzy mi się lely 445, ale nie mam odpowiedniego konia do niej, a 385 za słaby, renault 115 km jest cały mechaniczny i za dużo pierniczenia. Pozdrawiam i dzięki za sugestie, jeśli będzie zainteresowanie tematem.
    • Przez Farpro
      Witam, mam problem z prasą nie działa owijanie na auto poczyscilem mase krańcówki kilka razy zaskoczyło i poszło później już koniec ten silniczek słychać że pracuje dalej nic się nie dzieje podawanie sznurka stoi owijanie ręczne tez średnio wychodzi więcej mi nawija po skrajniej części bel niż w środku może miał ktoś taki przypadek może to być wina sterownika ? gdzieś bym to mógł wysłać może ktoś ma jakieś kontakty do dobrego elektryka .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj