Balzak

Jaką wybrać folię do sianokiszonki? [ceny]

Polecane posty

luki0489    10

dziś kupowałem folie i ceny są takie

rani warp -280

ensibal - 300

polirock? czy jakoś tak (angielska) - 270

oczywiście ceny dla 750mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

ja dokupowałem folie w farmexpercie i ensibala 750 kupiłem za 290 brutto po negocjacji


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zilotate    0

Witam!

 

 

Widzę, że moi dystrybutorzy mało reklamują markę i poprostu Państwo nie mieliście z tym styczności.

AERO WRAP, importowane folie do sianokiszonek.

 

Dostawy w cenie (paleta) pod drzwi.

 

Szczegóły:

 

aero.ab@gmail.com

 

793512344

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Agroma Olsztyn za taarup'a krzyczą 340 zł - :lol: cena za 750 mm


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Zawsze owijam Ensibalem i jest OK.Dziś płaciłem za folie 500 po 225 zł brutto a siatka 2000m Defalin 310 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja owijam unterlandem plus. wg mnie najlepsza folia wraz z taarupem. unterland 295 zeta za folię 750mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srubaxxl    0

ja owijam unterlandem plus. wg mnie najlepsza folia wraz z taarupem. unterland 295 zeta za folię 750mm

 

 

Panowie byłem w tym tygodniu na targach rolniczych w Kąkolewie i widziałem folie 3 i 5 warstwowe. Z kolega robiliśmy testy dziurawiliśmy długopisem przebijaliśmy cienkim patykiem. Jak ktoś powie ze ma dobrą 3 warstwową folię (a sprawdzaliśmy wszystkie) to w to nie uwierzę przy prostym teście z długopisem nawet dużej siły nie trzeba było by ja przedziurawić, natomiast 5 warstwową folie polecam!!!! A szczególnie Agroperfektę rozmawiałem z ich dystrybutorem widziałem na własne oczy jak cały długopis wchodził i nie dziurawił tej folii niesamowite!!! Rozmawiałem tez z rolnikami którzy jej używają średnio wychodziło z rolki 50 im około 28 balotów

 

Dostałem namiar dystrybutora na Polskę 606 142 924 może się komuś przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupekf16    8

Witam ja owijam juz 3 lata silobale jestem bardzo zadowolony robie okolo 300 belek co do foli najwiekszym atutem jest cena 190 za rolke zadna bela nie zepsula sie super elastyczna jak bu ktos byl zainteresowany pod nr 509138684 mozna dostac polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ale z 750:) na pewno nie z 500 ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srubaxxl    0

Mi z POWER STRETCH wychodzi srednio 30-32

 

Widzę ze masz stałą zniżkę u weterynarza folia power stretch jest używana do owijania palet a nie do sianokiszonki. W zasadzie folia jak folia oby Ci zwierzaki od kleju się nie pochorowały. Pozorne oszczędności bokiem wychodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Około ~ 35 szt

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1985    0

A co sądzicie o foliach Histrech? I drugie pytanie: Jak już się folia przedziurawi,np. podczas owijania to jakiej taśmy używacie, bo słyszałem, że są jakieś specjalne do tego celu i jaki efekt wam po takim klejeniu wychodzi. Ja kupiłem w tamtym roku taką białą taśmę co podobno miała być dobra, ale po jakimś czasie sama się odkleiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Ta folia histrech była oki w zeszłym roku bardzo sztywna ale belki oki. ale w tym roku robiłem jedna u kolegi to była tragiczna. wiec albo zminili recepture albo nie iwem co to było. rwała sie bardzo delikatana, mało kleju.

 

 

jak brałem oststnio unterlanda polecili mi na próbe agri spinflexa naprawde moge polecici super folia, bardzo wydajna po prasie 120x120 zrobiłem 28belek a po swojej 25. BArdzo duzo klejuz tak trzeszczy ze az uszy bola po dłuzszym czasie :) ŁAdnie sie rozciaga i jest mocna. kupiłem juz kilka sztuk bo tansza od unterlanda o kilka złotych :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

My używamy Ensibala i innej nie chcemy tylko trzeba uważać na podróbki bo w tamtym roku mieliśmy to parę belek się popsuło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja w tym roku wszystko Unterlandem i John Deere oczywiscie 75, mialem jeszcze z ubiegłego roku Ecowrapa na pare kulek i na odpadowe takie siano kupilem Tanią białą folie cos chyba 215zl kosztowała, nigdy w życiu nie kupie już taniej foli!!


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Wujek ma owijarkę na 750mm to Silotite kupował po 290zł

Ja jeszcze odliczam vat i mi taniej foli wychodzi jak tobie ta 500 :D

a jak tak to daj mi numer z miłą chęcią tam zadzwonię i zapytam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fordtw15    0

witam wszystkich, widzę dużo osób chwali sobie folie taarup, ja używam obecnie ensibala, ogólnie to lepszej jeszcze nie miałem. Ale chętnie spróbuje tego taarupa może ktoś mi podpowie gdzie mogę zamówić w zachodniopomorskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
    • Przez Bociek51
      Witam. Planuje wymienić prasę stało komorową na pasową zastanawiam się co wybrać co polecacie a co nie.  Prasa miała by pracować z ciągnikiem 110 km . Coś w budżecie do 80 tyś 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj