Balzak

Jaką wybrać folię do sianokiszonki? [ceny]

Polecane posty

Zenonim    223
Napisano (edytowany)

A ile bele owinie tą folią. A i gdzie można kupić dobrą folię w dobrej cenie w lubelskim???? najlepiej okolice tomaszowa lub, zamościa??

Edytowano przez Zenonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silowrap    0

Gorszej foli nie używałem. Na 19 bel bo tylko tyle wyszło 11 porwanych. 

 

Generalnie kilka lat stosowałem agriflexa i było ok, ale w tym roku po ściśnięciu chwytakiem w miejscu ściśnięcia folia się rozciąga i pęka, robią się milimetrowe dziurki.  Jaką folię polecacie ?

 

kr9292 bardzo proszę o podanie danych kontaktowych do siebie w wiadomości prywatnej. Czy zgłaszałeś reklamacje do dystrybutora u którego kupiłeś Nasz produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidLeniak    27

Używał ktoś kiedy foli sensibale ? jakie opinie Macie ?

na internecie szukam to jest jej bardzo mało nawet nie mają strony internetowej ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

używam obecnie z tamtego roku kończę w jakiej cenie kupujesz?? Nie mam zastrzeżeń bardzo dobrze się ciągnie


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

A ile bele owinie tą folią. A i gdzie można kupić dobrą folię w dobrej cenie w lubelskim???? najlepiej okolice tomaszowa lub, zamościa??

Kolego w Gravicie    Unterland 750/349 zł (35bel zrobione  ) lub silopover (polivouga) 750/329zł (33 bel może dobijemy do 40bel ) ensibal 375zł (grene wydajność 31bel ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

Ja polecę Ci Plastime ja nie narzekam na nią, cena 340 zł 750mm

 

ja też używam tej folii. w tym roku płaciłem 220 zł za 500mm, a 750 mm kosztuje 300 zł. obie na plastikowej tubie.


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilrudy    7

Witam. W tym roku zakupiłem kilka rolek AeroPlast.  750mm za 280brutto. Rolka papierowa. Jak  narazie owija się świetnie, zobaczymy co będzie z paszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidLeniak    27

Kupiłem silotite 750 po 340 zł i gość mi mówił ze na rolce tekturowej jest tylko bo plastikowej silotite niema Prawda ? 
Sensibale chodzi u nas pod 235 zł 500 22 bele i 750 po 280 zł i wychodzi 34 bele Małopolska a jak sie kupuje wiecej jak 10 rolek to taniej i chwalą ludzie sobie ;) 
Co do silotite pro 750 to polecacie dużo większa jest rolka nie bedzie problemu jej załozyc na zwykła owijarkę stacjonarną ? :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case80    44

My używamy głównie folii Ensibal 750mm, ostatnio kupiliśmy za 350 zł. Kupiliśmy też folię Polybale pro, fajnie owija i dobrze się klei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Panowie jak mocno powinien być dokręcony docisk foli.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Tak żeby folia przy owijaniu na balu zachodziła jedna na drugą. Powinien być mały zakład. Ojciec owija a on nie liczy. Poprostu jak zawiązuje folie o bala to później ostatnia warstwa foli jest na to kładzona tak ze nie ma żadnego jasnego przebicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

w tamtym roku ensibalem 50 owinołem blisko 30 bel no bo niby te 40cm było przy ciągnięciu. 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freeman10    2

Witam. Testował ktoś folię Silobale? 50 kosztuje 220 zł brutto, 12 miesięcy gwarancji dają, 7 warstw - podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Jaka cena i ile bel owinołeś?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Rolka 75 cm   365 zł. Owijałem 3 razy czyli 6 warstw to około 25 belek owinąłem, to dużo czy mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

mało bardzo mało tyle to się z 50cm spokojnie kręci. A dlaczego 3 razy?? 2 razy czyli 16 obrotów owijarką 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Rolka 75 cm   365 zł. Owijałem 3 razy czyli 6 warstw to około 25 belek owinąłem, to dużo czy mało ?

Jeżeli  owijałes  3  razy i  wyszło 25  szt,  to  gdybyś owijał  2  razy wyszło by 37 szt .

więc ok  , może  nawet  za dużo 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
    • Przez Bociek51
      Witam. Planuje wymienić prasę stało komorową na pasową zastanawiam się co wybrać co polecacie a co nie.  Prasa miała by pracować z ciągnikiem 110 km . Coś w budżecie do 80 tyś 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj