Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakiej Firmy wybrac folie do bel

845 odpowiedzi na ten temat

#421 Share adam18212

adam18212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 14:14

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Wiecie może czy jest jakiś sposób by rozpoznać oryginalną folię od podróbki? np folię unterland bądź ensibal... Do tej pory wydawało mi się że w sklepie to powinny być oryginały ale z tego co słyszałem to różnie z tym bywa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakiej Firmy wybrac folie do bel Dzisiaj, 16:31
  •  

#422 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3466 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 27 marzec 2013 - 17:00

Jakiej Firmy wybrac folie do bel W szanujących się sklepach są oryginały .
Rozpoznać to jak wiesz jak wygląda oryginał to raczej poznasz czy to , to samo,
podróbki mają tekturowe tuby zazwyczaj

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#423 Share Luc826421

Luc826421

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 27 marzec 2013 - 18:46

Jakiej Firmy wybrac folie do bel My kupujemy folię z firmy ensiball, hytistretch itp. Kiedyś kupowaliśmy tańsze ale więcej się traci niżeli zyskuje, tańsze folie się rwały, słabo kleiły. Z jednej rolki tańszej folii owijaliśmy przeciętnie 22 bele, a z tych droższych nawet do 28 :) Odnośnie podróbek to są mało rozciągliwe, zawierają mało kleju, dobra folia to jak przyłożysz do niej rękę to włosy elektryzuje. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#424 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 18:58

Jakiej Firmy wybrac folie do bel ja już doświadczyłem, co to znaczy gówniana folia: Ideal Warp: unikać jak ognia :P

#425 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3466 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 19:47

Terminatorem u sąsiada owijałem.

To była ta 7-warstwowa? Ile belek wychodzi z rolki? jak wrażenia?

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#426 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 20:17

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Terminator, to nie jest ta 7-warstwowa.

#427 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3466 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 20:19

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Aha .... coś źle zrozumiałem :ph34r:

#428 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 27 marzec 2013 - 22:54

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Nie wiem ilu warstwowa jest ta Termninator ale to jest jedna z tych "bez kleju". Cicha, jakbyś rolkę papieru rozwijał, a czy lepsza jest od czołowych firm to nie wiem

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#429 Share Baartekk

Baartekk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 14:42

Kolego @Baartekk, produkcja sianokiszonki na skalę 20 rolek folii w sezonie to nie jedna rolka na cały rok. Ja wolę zapłacić 260-270zł za pewną folię niż kupować coś co potem nie chce się kleić i psują się sianokiszonki. Na folii zaoszczędzisz złotówkę na belce a stracisz 100zł gdy się zepsuje

Jeżeli potrzebujesz 20 rolek to tym bardziej powinieneś szukać tańszej, gdy kupujesz paliwo to też jeździsz po stacjach i szukasz droższego bo jest lepsze?
Że droższa to nie znaczy ze lepsza.
Ja kupuje dużo więcej od Ciebie i ani razu jeszcze nie kupiłem więcej niż 3 sztuki odrazu, i nigdy nie patrze na firmę i nigdy nie miałem problemu ze nie chce się owijać. Jeżeli robisz dużo kiszonki to na pierwszy rzut oka rozpoznasz dobra folie. Ale co ja mogę o tym wiedzieć. Aha i dodam jeszcze że ani jeden balot mi się jeszcze nie popsuł, a białko jest normalne i nie ma żadnych problemów.

#430 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3466 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 14:54

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Twoja logika @Baartekk zbija z nóg :P
Owszem ja uważam że droższe zazwyczaj jest lepsze , bardzo ciekawe że tak dużo robisz i kupujesz najwyżej po 3 sztuki ........ to kiedy Ty masz czas jeździć i kupować tą folię??

Liczyłeś ile czasu stracisz na takie zakupy po kilka szt i ile paliwa :D :P . Kolejny rolnik z komputera :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share Baartekk

Baartekk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 15:04

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Kiedyś rolniku z komputera robiłem zakupy po całej palecie i zdarzało sie ze miały powgniecane rolki i już nie mogłem ich oddać bo było po czasie, a gdy kupie 3 to gdyby było coś nie tak zawsze mogę oddać. I mam czas jezdzic bo mam niedaleko, a po drugie rzadko robię więcej niz 60 balotów na dzien. Zrób w życiu trochę kiszonki to pogadamy.

#432 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3466 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 15:09

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Myślę że zrobiłem już więcej niż ty widziałeś :P
Po całej palecie kupowałeś i nie zauważyłeś że są uszkodzone?? Bystrzak z Ciebie jak widać .
Nie czuję potrzeby niczego ci udowadniać więc zakończ łaskawie swoje przechwałki , pozdrawiam

#433 Share Baartekk

Baartekk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 15:16

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Każdy karton będę otwierał i patrzył no bardzo jesteś bystry. Własnie kto się przechwala to sie przechwala,w sumie tez mogę powiedzieć ze kupuje rolke za 400 zł i będę się czuł jak gość :) no ale myślałem że to jest poważny temat.

#434 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3466 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 15:19

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Podałem realną cenę , gdybyś choć trochę znał rynek folii to byś wiedział że ENSINBAL za 267zł to nie jest wygórowana cena. :P

Uszkodzone musi być i opakowanie , a to widać....

Edytowany przez mariuszd93, 07 kwiecień 2013 - 15:21.

#435 Share Baartekk

Baartekk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 15:33

Uszkodzone musi być i opakowanie , a to widać....

Jak musi jak nie musi. Kończę dyskusje z Toba, życze samych udanych zakupów.

#436 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 07 kwiecień 2013 - 15:40

Jeżeli potrzebujesz 20 rolek to tym bardziej powinieneś szukać tańszej, gdy kupujesz paliwo to też jeździsz po stacjach i szukasz droższego bo jest lepsze?

Paliwo kupuję z zaufanej stacji. Jeżeli zaoferuję ci cenę 5zł/l to też ode mnie kupisz, "bo tańsze"?

Ja kupuje dużo więcej od Ciebie i ani razu jeszcze nie kupiłem więcej niż 3 sztuki odrazu, i nigdy nie patrze na firmę i nigdy nie miałem problemu ze nie chce się owijać. Jeżeli robisz dużo kiszonki to na pierwszy rzut oka rozpoznasz dobra folie. Ale co ja mogę o tym wiedzieć. Aha i dodam jeszcze że ani jeden balot mi się jeszcze nie popsuł, a białko jest normalne i nie ma żadnych problemów.

Nigdzie nie napisałem ile kupuję także nie zakładaj w ciemno że kupujesz więcej ode mnie.

i nigdy nie patrze na firmę i nigdy nie miałem problemu ze nie chce się owijać

Nic tylko gratulować

no ale myślałem że to jest poważny temat.

Do tej pory też tak myślałem :P dopóki nie przeczytałem tego:

i dodam jeszcze że ani jeden balot mi się jeszcze nie popsuł

Także kupuj sobie folie i za 500zł, czuj się jak gość ale w tym temacie nie rób już bałaganu. Również Ci dziękujemy

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#437 Share Tygrys2404

Tygrys2404

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 15 kwiecień 2013 - 17:55

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Mam folie do sprzedania firmy silotite po bdb dobrej cenie wszystkich zainteresowanych proszę o pisanie na prywatną wiadomość posiadam także sznurek i siatkę

#438 Share mery27

mery27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 maj 2013 - 15:06

Jakiej Firmy wybrac folie do bel witam ja w zeszłym roku kupiłam mężowi dwa rodzaje folii" 3 plus duoplast "za około 260 zł i" silozet "była chyba 10 tańsza sporo belowaliśmy mamy sporo krów mąż mnie wyzwał że nie kupiłam ensibala bo jechał cały czas na niej tej 5 wartwowej ale była droższa a sprzedawca polecił ta
I wiecie co w tym roku już zakupiłam bo się bałam że nie będzie albo droższa tej duoplast jest 3 warstwowa ona jest w jakieś technologi że jest bezszelestna i wydmuchiwana nowość w zeszłym sezonie mąż powiedział że jeszcze takiej nie wiedział mówi że super ani się nie rwała i zrobił 30 balotów z jednej a innym max27 na tą silozet czekam na silozeta tańsza i też super stwierdziliśmy z mężem że teraz tylko tych dwóch będziemy używać naprawdę polecam z czystym sumieniem
na dzień dzisiejszy w wielkopolsce kupuję duoplast po rabaciku od sklepowej bardzo fajnej kupiłam za 265 zł a tą silozeta mówiła ze sprzeda mi za 255
jak ktoś chce informacji niech na wiadomość pisze
pozdrawiam Mirka

#439 Share mery27

mery27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 maj 2013 - 15:57

witam ja w zeszłym roku kupiłam mężowi dwa rodzaje folii" 3 plus duoplast "za około 260 zł i" silozet "była chyba 10 tańsza sporo belowaliśmy mamy sporo krów mąż mnie wyzwał że nie kupiłam ensibala bo jechał cały czas na niej tej 5 wartwowej ale była droższa a sprzedawca polecił ta
I wiecie co w tym roku już zakupiłam bo się bałam że nie będzie albo droższa tej duoplast jest 3 warstwowa ona jest w jakieś technologi że jest bezszelestna i wydmuchiwana nowość w zeszłym sezonie mąż powiedział że jeszcze takiej nie wiedział mówi że super ani się nie rwała i zrobił 30 balotów z jednej a innym max27 na tą silozet czekam na silozeta tańsza i też super stwierdziliśmy z mężem że teraz tylko tych dwóch będziemy używać naprawdę polecam z czystym sumieniem
na dzień dzisiejszy w wielkopolsce kupuję duoplast po rabaciku od sklepowej bardzo fajnej kupiłam za 265 zł a tą silozeta mówiła ze sprzeda mi za 255
jak ktoś chce informacji niech na wiadomość pisze
pozdrawiam Mirka

podpowiedzdzcie czy siatka tama jest dobra czy bo zaproponowano mi w dobrej cenie co sądzicie o tej firmie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 13 maj 2013 - 11:28

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Co powiecie o Poliwrap??? Przed chwilą była przedstawicielka i zachwalała,może wezmę na próbę
Marcin