Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakiej Firmy wybrac folie do bel

845 odpowiedzi na ten temat

#21 Share dfagroplus60dt

dfagroplus60dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 24 luty 2008 - 13:49

Jakiej Firmy wybrac folie do bel ja kupuję ENSIBAL a solitite mi się urywa w połowie okręcenie!! więcie może dlaczego (z ensibal jest dobrze)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakiej Firmy wybrac folie do bel Dzisiaj, 09:52
  •  

#22 Share WojtekPor

WojtekPor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 13:33

Jakiej Firmy wybrac folie do bel TotalPack sprzedaje francuskie Agroperfecta, są bardzo dobre, górna półka www.totalpack.pl

#23 Share Folenka

Folenka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:muzyka, grafika, siatkówka, psy

Napisany 12 marzec 2008 - 15:38

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Silotite od zawsze i pewnie się to nie zmieni, bo wypróbowywana była folia produkcji polskiej, tańsza od Silotite no i oczywiście się rwała i pękała w zimie.
Sprzedam jałówkę wysokocielną i cieliczkę HF, ogłoszenie w dziale Giełda.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share mirekczorny30ha

mirekczorny30ha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:szeroki krąg zainteresowań :o)

Napisany 22 kwiecień 2008 - 20:22

Jakiej Firmy wybrac folie do bel ja używam folie unterland extrastreth 3 sezon nienarzekam

#25 Share Laki

Laki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem i ma 4 kółka....oooo

Napisany 22 kwiecień 2008 - 21:09

Jakiej Firmy wybrac folie do bel .W zeszłym roku używałem folii ENSIBAL i 2 rolki Siloerg i nie narzekam na tą ostatnią
Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

#26 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 25 kwiecień 2008 - 17:52

Jakiej Firmy wybrac folie do bel a co powiecie na folie oferowane na allegro http://www.allegro.p...o...nki&order=p

#27 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 14:40

Jakiej Firmy wybrac folie do bel dostałem od firmy john deere ulotkę gdzie prezentują swoją folie do balotów.... używał ktoś kiedyś tej folii???

#28 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 05 maj 2008 - 19:53

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Kupiłem Silotite 75 cm po 275 zł/rolka, ale jest z listopada 2006r. i nie wiem czy będzie jeszcze w porządku. Czy to że ma póltora roku może mieć wpływ na jakość owijania i kiszonki. Termin przydatności według producenta 2 lata. Czy ta cena jest dobra?

#29 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 05 maj 2008 - 21:05

a co powiecie na folie oferowane na allegro http://www.allegro.p...o...nki&order=p

u mnie wszyscy na wsi używają tej foli, w zeszłym sezonie sąsiad mi owijał tą folia baloty i się nie podziurawiły jest dobra jeżeli chodzi o tą folię Nitroerg

#30 Share mistert

mistert

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 06 maj 2008 - 01:15

Jakiej Firmy wybrac folie do bel uwaga! użytkownik WojtekPor to pracownik firmy TotalPack i reklamuje swój towar na forum co jest ponoć zabronione!!! a tak swoją drogą to 4 lata temu była to niezła folia ale teraz niestety nie polecam, ja owijam trzeci rok folią z Finlandii Rani i jestem zadowolony, bel tyle samo co z Ensibala a troche tańsza, nie podaje gdzie kupuje bo to reklama ale wpisując w Google nazwę bez trudu znajdziecie dystrybutora na swoim terenie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 06 maj 2008 - 18:17

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Ja w tamtym roku zawinałem 10 balotów na probe zwykła spozywcza folia do pakowania zywnosci taka troche grubszą.zamiast 2 razy owinelismy 3 i zadnej roznicy w kiszonce nie ma.rolka starcza na wiecej balotow a kosztuje 80 zl. :) w tym roku chyba wszystkie tak zrobimy.

#32 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 19 maj 2008 - 13:43

Jakiej Firmy wybrac folie do bel I jaką najlepiej folię wybrać bo jutro mam zamiar kupić w agromie kutno a nie wiem jaką firmę wybrać....

#33 Share mistert

mistert

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 19 maj 2008 - 16:11

I jaką najlepiej folię wybrać bo jutro mam zamiar kupić w agromie kutno a nie wiem jaką firmę wybrać....

przejedź sie do łodzi, ja kupuje w Star-Paku na św. teresy chyba 106 nie pamiętam dokładnie, przed tesco skręcasz w prawo z włókniarzy i po lewej stronie trzecia lub czwarta brama, mają folie Rani z finlandii, wg mnie lepsza niż Ensibal i silotate, kupiłem 10 rolek po 225

#34 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 19 maj 2008 - 16:21

Jakiej Firmy wybrac folie do bel mister napewno lepsza bo ostatnio robiłem ensibalem i więcej tego dziadostwa nie chce.... Robiłeś już tą folią???? Jakiego jest koloru???

#35 Share kubi

kubi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 20 maj 2008 - 14:32

Jakiej Firmy wybrac folie do bel w tym roku robiłem/robię folią agrapac narazie ok zobaczymy za miesiąc jak zacznę ją dawać
można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

#36 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 20 maj 2008 - 19:08

Jakiej Firmy wybrac folie do bel ja od 3 lat uzywam foli silotite, jak narazie nie planuje jej zmienic na inna

#37 Share wojtus

wojtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 20 maj 2008 - 20:11

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Kilka dni temu kupiłem folie silotite. Podobno jest jedną z lepszych jak nie najlepsza ( przynajmniej tak uważają moi znajomi) Mam ją pierwszy raz i jeśli się sprawdzi to bedę ją kupował. Jest to folia pięcio warstwowa i dałem za nią 255 zł. :)

#38 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 20 maj 2008 - 20:16

Kilka dni temu kupiłem folie silotite. Podobno jest jedną z lepszych jak nie najlepsza ( przynajmniej tak uważają moi znajomi) Mam ją pierwszy raz i jeśli się sprawdzi to bedę ją kupował. Jest to folia pięcio warstwowa i dałem za nią 255 zł. :)

Ja też tego roku kupiłem folię Silotite (po raz pierwszy) i mam nadzieję, ze sie nie zawiodę. Cena 245 zł za szt.

#39 Share mistert

mistert

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 maj 2008 - 20:20

mister napewno lepsza bo ostatnio robiłem ensibalem i więcej tego dziadostwa nie chce.... Robiłeś już tą folią???? Jakiego jest koloru???

LUKE16: folia jest dobra, nie rwie sie nie odwija na wietrze, dobrze sie przechowuje przez zime - pryzma też jest super nie taka jak ta polska tragedia, jestem zadowolony, mam telefon do handlowca tej firmy, nieraz można sie z nim dogadać i przywiezie na podwórko na następny dzień jak ma czas, nie słyszałem żeby ktoś mówił o reklamacji na tą folie a w rejonie Kutna - Łowicza jest jej naprawde sporo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share mistert

mistert

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 maj 2008 - 20:24

mister napewno lepsza bo ostatnio robiłem ensibalem i więcej tego dziadostwa nie chce.... Robiłeś już tą folią???? Jakiego jest koloru???

a kolor biały, na wakacje ponoć ma być zielona w tej samej cenie ale 2 lata temu zrobiłem z trzech rolek baloty a reszte białej z ostatniego koszenia i nie widze różnicy, te kolory to chyba nie bardzo jakoś działają, ja nie widze żeby sie czymś różniła a wtedy była 10zł droższa