Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakiej Firmy wybrac folie do bel

845 odpowiedzi na ten temat

#341 Share Janina1956

Janina1956

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 16 maj 2012 - 10:43

Co sądzicie o folii agroperfecta, używał jej ktoś??

dobra folia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakiej Firmy wybrac folie do bel Dzisiaj, 21:48
  •  

#342 Share lukasZ2008

lukasZ2008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Muzyka,Dziewczynki

Napisany 16 maj 2012 - 20:08

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Ja mam ensibala,jest tuleja plastikowa,w bialo zielonej paczce.Jutro zobacze dokladnie.Ja płaciłem 365 za rolke:)

#343 Share siwy250

siwy250

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 21 maj 2012 - 12:57

Jakiej Firmy wybrac folie do bel a

Edytowany przez siwy250, 28 maj 2012 - 07:48.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#344 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 21 maj 2012 - 13:58

Jakiej Firmy wybrac folie do bel dzisiaj kupiłem folię silo-vit po 230 brutto. W tamtym roku ją używałem i była bardzo dobra.

#345 Share Marcin1997

Marcin1997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    Hodowla bydła
    Muzyka
    Siłownia

Napisany 21 maj 2012 - 18:55

Ja przeważnie używam silotite ale znajomy polecił mi taką folię Agrofarm i owiałem ją i wydaję się dobra.

wydaję\e się.. ja miałem jedna rolke i tak się z nią męczyłem że szkoda gadać... a tak od 6 lat używam silotite i nie zmieniam ;D

#346 Share farmermichal

farmermichal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 23 maj 2012 - 12:36

Jakiej Firmy wybrac folie do bel czy orientujecie sie po ile wziasc mozna za zrobienie balota sianokiszonki wraz z owinieciem owijarka samozaladowcza

#347 Share surowa1994

surowa1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team
    Rolnictwo

Napisany 23 maj 2012 - 18:25

Jakiej Firmy wybrac folie do bel ja w tym roku kupiłem francuską folię bel elis czy jakoś tak nie powiem nie pamiętam nazwyi jestem zadowolony z rolki wychodzi mi 29/30 balotów a za rolkę płaciłem 240zł
KPK Kumurun Team

#348 Share manitou1

manitou1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 27 maj 2012 - 17:26

Jakiej Firmy wybrac folie do bel w porównaniu do @sydney i @Pawel1344 polecam folię AGRIFLEX. Robiły się prześwity ? lol, chyba jak naciągnięta aż prawie ją rwie. Folię też się ustawia jak siatkę w prasach. nie może być luźna ani za bardzo naciągnięta że rolka nie będzie sie kręcić tylko tarła o tube folii. u nas my wzięliśmy z kolegami ( bylo nas 5 ) każdy sobie zamówił ile chce folii i siatki, tira przywieźli. Mowa o folii to sztuka 300zł. (duża). Cena oczywiśćie brutto. Dla mnie super się nią robi i bele nie pleśnieją :). ostatnie lata kupowaliśmy na zmiane agriflex, raniwrap i jakaś austriacka nie pamiętam.
Dla mnie agriflex i raniwrap rządzą.

Edytowany przez manitou1, 27 maj 2012 - 17:37.

#349 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 27 maj 2012 - 19:19

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Ile płaciliście za silotite 50, lub jak jest ceniona w waszej okolicy?

#350 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6748 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 27 maj 2012 - 20:45

Jakiej Firmy wybrac folie do bel 280 czy 285 w pobliskim sklepie a Agriflex 255 ale z przykrością muszę stwierdzić że Agriflex się popsuła z jakością. Jedną rolkę owinęliśmy i więcej w tym roku chyba jej nie kupimy. Kilka dni temu owijałem sianokiszonkę i dopóki szła silotite to było wszystko ok ale jak założyłem Agriflexa to strasznie prześwitywała. Wziąłem w ręce kawałek Silotite i przez tą nic nie dało się zobaczyć. Jeśli się uda zobaczyć na zdjęciu to wrzucę zdjęcie z porównaniem.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share Dodi

Dodi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 27 maj 2012 - 21:10

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Kupiliśmy 3 rolki Agrflex i po pierwszej zwątpiłem. Jedna rolka bez docisku nie chciała się ciagnać a pozostałe były idealne. Folie z jedenej palety więc wg mnie jak się trafi, po jednej rolce nie ma co odrazu oceniać

#352 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2438 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 27 maj 2012 - 21:13

ja w tym roku kupiłem francuską folię bel elis czy jakoś tak nie powiem nie pamiętam nazwyi jestem zadowolony z rolki wychodzi mi 29/30 balotów a za rolkę płaciłem 240zł

My w tym sezonie ta ją kupiliśmy na próbę. Zobaczymy jak się sprawdzi...

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#353 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6748 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 27 maj 2012 - 21:30

Kupiliśmy 3 rolki Agrflex i po pierwszej zwątpiłem. Jedna rolka bez docisku nie chciała się ciagnać a pozostałe były idealne. Folie z jedenej palety więc wg mnie jak się trafi, po jednej rolce nie ma co odrazu oceniać

Tak, wiem. Kiedyś całe sezony była tylko ta bo woził ją co tydzień facet z paszami i była niezła ale co powiesz jak kupisz folię i przyjdzie wieczór a ty męczysz się z owijaniem nie mając w pobliżu gdzie pożyczyć dobrej folii? Silotite wychodzi 1zł na belce drożej ale mam pewność że nic się nie zepsuje. Wolę złotówkę dołożyć niż za tą złotówkę pleśń wywalać.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#354 Share wladek

wladek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 28 maj 2012 - 09:27

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Ja kupiłem tydzień temu silotite 50cm po 270 zł z dowozem do domu.

#355 Share Farmio

Farmio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 28 maj 2012 - 11:42

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Widzę, że Silotite cieszy sie dość dobrą opinią na allegro. Od czerwca ruszam z działalnością w zakresie zaopatrzenia rolnictwa i prawdopodobnie w swej ofercie bede miał właśnie Folię Silotite. ​Moja działalność bedzie sie głownie opierać o sprzedaż wysyłkową, początkowo poprzez allegro a docelowo poprzez Sklep internetowy . Produkty w mojej ofercie będą się odznaczały z pewnością konkurencyjnymi cenami, ponadto dla pierwszych klientów ceny będą szczególnie okazyjne. Tak więc jeśli byście byli zainteresowani współpracą proszę o kontakt. Poza tym, sam posiadam dość duże gospodarstwo i doskonale rozumiem problem opłacalności rolnictwa w dzisiejszych czasach.

Reklama.

#356 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 czerwiec 2012 - 14:14

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Witam wszystkich forumowiczów!

Jesli chodzi o sianokiszonkę i folie, to robie je od pewnego czasu. Używałem wielu folii, głównie patrzyłem na cenę, bo wiadomo każdy grosz się liczy. W tamtym roku jednak strasznie się przejechałem na Agriflexie. Nie dość że się rwała, to jeszcze dziwnie piszczała przy owijaniu (chyba klej nierównomierny) i robiły się dziury w folii pod ciężarem balota.
Na ostatni pokos kupiłem z rozpaczy Silobale i wszystko byłoby ok, tyle że zauważyłem przebarwienia na folii (biała). Okazało się że to filtr UV nie był równomiernie rozłożony i kiszonka pleśniała.

W tym roku kupiłem Aero Wrap i jakąś inną, niemiecką co tam facet miał i powiem, że jak sprawdzałem 2 tygodnie temu przy owijaniu to i jedna i druga spisywała się dobrze. Zero zerwań, wszystko ładnie się klei (ta niemiecka może troche mniej, ale zapewniał mnie sprzedawca że z upływem czasu "puści" ten klej). Baloty wyglądają ładnie, jak dla mnie to różnica jest duża między tymi foliami z tego a tamtego roku.

No i cenowo też ładnie wyszło bo za 50tkę tej niemieckiej płaciłem 240 zł a za Aero Wrap 255.
Na chwilę obecną nie będę szukał nigdzie indziej, no chyba że zmienią się ceny.

#357 Share kamil04w

kamil04w

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 21:18

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Hmm no to nadszedł na czas na pierwszy post na agrofoto:)
Każdy podaje cene folii, ale zapominamy o jej parametrach...
Ja moge od siebie polecic folie Silo-Vit Premium...Użytkuje ja drugi rok i jestem z niej jak najbardziej zadowolny...Jest to folia 5 warstwowa posiadająca gwarantowana siłe naciągu 80%, jest robiona metodą wydmuchiwaną...Moim zdaniem klei sie elegancko(słychac ja u sąsiada gdy owijam), bale sie nie psuja wiec każdemu jak najbardziej polecam!!!
Cena 500 260zł
Cena 750 320zł
Moim zdaniem cena jak najbardziej atrakcyjna za produkt tej klasy:)

#358 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 19:13

siloerg z bierunia to polska ale niezła folia

Również polecam tą folie ,jest wzmocniona i owijanie nią jest super (mało co ją przebija ). Cena też przystępna ,ponieważ za 750mm płaciłam 304 zł :)

Edytowany przez Meg5, 20 czerwiec 2012 - 09:23.

#359 Share Kristaps

Kristaps

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Visca El Barça

Napisany 19 czerwiec 2012 - 20:51

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Ja używam tylko ensibal cena (280zł) trochę wyższa ale dobra jakość.
,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share Stas25

Stas25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 21:05

Jakiej Firmy wybrac folie do bel Witam mam pytanie odnośnie ustawiania naciągu foli bo jeszcze się z tym nie spotkałem przy żadnej owijarce co to jest chętnie zobaczył bym fotke jeśli możecie.

Edytowany przez danielhaker, 19 czerwiec 2012 - 21:50.