Skocz do zawartości

Zdjęcie

Passat B5 FL, co w zamian?

91 odpowiedzi na ten temat

#81 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 11:07

Passat B5 FL, co w zamian? tez chcialem to umiescic ;[
mnie kola zebate rozwalily na glebe :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Passat B5 FL, co w zamian? Dzisiaj, 04:03
  •  

#82 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 11:37

Passat B5 FL, co w zamian? No niestety robi to wrażenie, ale nie tyczy to się tylko tej jednej marki. Z innymi wygląda to niestety podobnie :lol: ;[
ps warto też sobie poczytać komentarze

#83 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 grudzień 2009 - 11:37

Passat B5 FL, co w zamian? Mi się odechciało nowych VW po reportażu w TVN Turbo. Z dwuletniej Jetty zaczął płatami odchodzić lakier. Made in Mexico :lol: . Zamiast B6 lepiej wziąć używane 530d albo nowe 320d, BMW robi części z metalu a nie z plasteliny.

#84 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 11:46

Passat B5 FL, co w zamian? ale to vw odnotowal mega wzrost sprzedazy, wygral konkurs na auto i silnik roku (chociaz bmw w silnikach tez nie jest slabe :lol: )
Volkswagen notuje wzrost sprzedaży | Volkswagen Golf

jeden egzemplarz nie przesadza o sile marki
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#85 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 grudzień 2009 - 11:52

Passat B5 FL, co w zamian? Pękające głowice w 2.0 TDI to nie odosobniony przypadek...Do tego cała masa innych problemów. Mieli świetny silnik 1.9 i skończyli go produkować. Gdzie tu logika?
BMW też wygrywało, 3.0d kilka lat z rzędu, w tym roku też wygrało. Wg mnie obecnie to najlepszy silnik wysokoprężny.

#86 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 grudzień 2009 - 11:55

Panowie czytałem, że w passatach b5 olej w dolocie to normalna sprawa, czy u was też tak jest?
Nie mogłem wyszukać podobnego tematu, a nie chciałem zakładać nowego

Passat forum - powered by vBulletin Zajrzyj tutaj,będzie nas więcej :lol:
Co do BMW to wspaniały samochód,marka z tradycjami i wzór niezawodności o czym można się było przekonać oglądając mistrzostwa formuły F1. ;[
Warto również zwrócić uwagę który koncern może się pochwalić największą liczba miejsc na pudle http://automotiveblo...sci-dekra-2010/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#87 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 grudzień 2009 - 16:23

Passat B5 FL, co w zamian? 1.9TDI też miało wpadki. Wiele osób pisze, że 2.0TDI to ewolucja 1.9TDI. Jednak TDI 16v to zupełnie nowy silnik i jak wiele rzeczy miało wady wieku dziecięcego. Głównie usterki był związane z wersjami na PD, ponoć TDI na CR jest bardziej trwałe. Za kilka lat sam będę miał wyrobione zdanie.

#88 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 16:33

...wzór niezawodności o czym można się było przekonać oglądając mistrzostwa formuły F1. :lol:

To tak jakbym napisał że Pajero to najlepsza terenówka bo przecież wygrywa Dakar ;[

#89 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 grudzień 2009 - 16:43

Passat B5 FL, co w zamian? 1,9 nie mieścił się niestety w wyższych normach niż Euro3.Do B5FL pod koniec produkcji zaczęto montować motory 2,0 TDI 136km z DPF-em czyli dopalaniem cząstek stałych.Wymaga on jednak dolewania co jakiś czas stosunkowo drogiego płynu w ilości ok 4l.Zapas starcza chyba na ok 140tys km.W tych silnikach głowice były słabym punktem.W Passacie 3C lub B6 j(ak kto woli)2.0 tdi to inny silnik ,spełniający normy i tak jak wspomina poprzednik,również miał na początku produkcji problemy.
Owszem słychać w necie że komuś coś się psuje w VW i to stosunkowo młodym,tylko trzeba brać pod uwagę liczbę aut które ten koncern produkuje(bugatti , bentley i lamborghini to tez VW)a wtedy widać czemu łatwiej wyszukać złą opinie np.o golfie niż powiedzmy o dacii.

#90 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 02:09

To tak jakbym napisał że Pajero to najlepsza terenówka bo przecież wygrywa Dakar :D

albo touareq :) :D :rolleyes:

#91 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 11:14

Passat B5 FL, co w zamian? Tylko że pajero czy touareg startujący w Dakarze z wersją cywilną tego auta ma wspólny tylko znaczek. Tak samo Citroen C4 WRC i inne auta wrc mają wspólny tylko znaczek z rajdowymi odpowiednikami, więc nie ma co porównywać.
BMW dosyć dobre auta, o ile ktoś nie kupi zajeżdzonego, znajomy ma 520 z 98 roku, 200 tys przebiegu, kupil od 1 właściciela, serwisowana w salonie, cały czas na originalnych częściach, gościu po 50 więc raczej nie szalał i takie auto teraz jest bezawaryjne. A kupić skarbonkę to nie sztuka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#92 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 11:19

Passat B5 FL, co w zamian? @yarecki12 te same wnioski mozna odczytac z wypowiedzi @miraska :rolleyes: