Skocz do zawartości

Zdjęcie

Passat B5 FL, co w zamian?

91 odpowiedzi na ten temat

#61 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 12:38

Passat B5 FL, co w zamian? nom daje rady ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Passat B5 FL, co w zamian? Dzisiaj, 16:13
  •  

#62 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 17:37

prosie :)
[...]

Czyli coś jakby większa głębia + przejście z jednego koloru w drugi w zależności od światła i kąta patrzenia? Jest zielony ale fioletowy? Czarny ale granatowy? ;) Tak?

#63 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 17:54

Passat B5 FL, co w zamian? glebia jest wieksza, dzieja sie jakies ciekawe rzeczy patrzac pod slonce, ze sloncem, ale blizej nie opisane ;) nie wiadomo czy to zludzenie, czy cos sie zmienia, na pewno to nie efekt taki jak w kameleonie.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#64 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 18:07

Passat B5 FL, co w zamian? Tak sie właśnie zastanawiam, bo nie wiem co to za rodzaj lakieru ale efekt jest podobny...
zew6_1.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
http://img397.images...obraz038po9.jpg
hania3.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

#65 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 18:09

Passat B5 FL, co w zamian? Panowie mysle ze marka ktora jest warta uwagi to BMW i najlepiej z 3litrowym dieslem w najmocniejszej wersji 273KM I 500Nm jazda taka piateczka sama przyjemnosc. Znajomy sie przesiadł z paska B6 do BMW 5 i juz twierdzi ze niechce innego samochodu.

#66 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 18:16

Passat B5 FL, co w zamian? bo nietaktem jest porównywanie Passata do 5er ;)

#67 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 18:31

Passat B5 FL, co w zamian? Mysle ze nawet ja by sie przesiadł do 3 e46 pewnie odpowiedz brzmiała by taksamo

#68 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 18:44

Passat B5 FL, co w zamian? @mirasek moze byc ze to to :) w ogole ladne hondy, tylko brzydkie opony maja ;)

#69 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 22 grudzień 2009 - 22:15

Passat B5 FL, co w zamian? @brzozak duże koszty są takiej "zabawy w samochód"? ;) (chodzi mi o twoje autko)

#70 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 22:18

Passat B5 FL, co w zamian? @brzozak, ludzie tym do pracy jeżdżą ;) poza tym mnie o kolor a nie opony chodziło :) Hmm, to może taka na murzyńskim kole http://img443.images...70382747mw7.jpg ?? :)

ps: na forum Golfa jestem już prawie 2 lata :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 grudzień 2009 - 22:49

Passat B5 FL, co w zamian? Murzyńskie koło.. leże ;)

Ciekawie wygląda błękitny Cvc, jak Twój tylko w 3d na białych Compomotive'ach

@brzozak2
Jakie opony teraz masz? Wcześniej miałeś F1, jak Ci się na nich jeździło? Dla opona fajna, ale jak zrobi się łysa na kantach, to kapilca. Kolega miał to mówił, że w deszcz to mu kiepsko jeździło.

#72 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 23:13

@brzozak duże koszty są takiej "zabawy w samochód"? :) (chodzi mi o twoje autko)

duze, a dżentelmeni o pieniadzach nie rozmawiaja...
...niestety ja nie jestem dżentelmenem i powiem ci ze 15 k wladowalem w przerobki.

@brzozak, ludzie tym do pracy jeżdżą ;) poza tym mnie o kolor a nie opony chodziło :) Hmm, to może taka na murzyńskim kole http://img443.images...70382747mw7.jpg ?? ;)ps: na forum Golfa jestem już prawie 2 lata :)

nie lubie duzych kol, tzn za duzych :) ale opona juz ladna
ps: nie watpie :)

Jakie opony teraz masz? Wcześniej miałeś F1, jak Ci się na nich jeździło?

F1 genialna opona, zrobiona z jakiejs cholernie dobrej mieszanki, zapewnia znakomita przyczepnosc (jak na opony dla szarych ludzi), co za tym idzie zuzywa sie w szybkim tempie. mi wytrzymaly jakies 8 k km, tak jak piszesz zuzyte barki opony.
teraz jezdze (tzn jak jest ujemna temp. to stoje) na fuldzie carat jakis tam i sztywnosc promieniowa jest wyraznie slabsza, choc nawet profil nizszy.
chetnie wyprobowalbym nokiana kierunkowego asymetrycznego, ale nie robi za bardzo rozmiarow jaki mnie interesuje :/

poki co niechetnie podchodze do toyo/kumho/yokohama (glownie ze wzgledu na popularnosc przez filmy i gry komputerowe), ale chyba kiedys sie przelamie, w koncu nawet na nankangach jezdzilem :)
falkeny podobno daja najladniejszy naciag.

#73 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 00:33

Passat B5 FL, co w zamian? Hmm-czy nie czas już na zmianę nazwy tego tematu na "Za szybcy,za wściekli" ?Dodany obrazek

#74 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 00:55

Passat B5 FL, co w zamian? Hmm-ja akurat jezdze wolno - bo nisko ;)

#75 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 02:13

Passat B5 FL, co w zamian? I samo z siebie wyszło porównanie Niemcy vs. Japonia ;) Golf vs. Civic...pojedynki jak zawsze pełne emocji,precyzji,dokładności. Jest ciekawie :)

Honda - The Power of Dreams :)

#76 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 grudzień 2009 - 10:11

Passat B5 FL, co w zamian? @brzozak2
Nalepa "Low but slow" na aucie jest? Pamiętam, jak jeszcze 6 lat temu hitem u VWmaniaków był Dunlop SP2000. Mi osobiście F1 szalenie się podobają, jedank użytkowanie takiej opony jest stosunkowo drogie. Czesto ludzie kupują F1 "bez barku" zamiast drogich slicków i latają na nich w weekendy. Z Yoko to fajne są ADVAN NEOVA AD07 i pasują do typowego niemca, jednak nie wiem jakie mają właściwości. Toyo właściwe nie daje dużego wyboru T1R albo Proxes 4. W testach Toyo ogólnie nie wypada cudownie, podobnie jak Kumho, ze wschodnich to Yoko najlepsze. Jednka pod względem "dizajnu"najlepiej wypadają Vredestein'y; 4/8 modeli kierunkowych, 2/8 modeli asymetrycznych kierunkowych.Jak byś uparł to byś coś wyskrobał

#77 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 18:22

Passat B5 FL, co w zamian? My tu o kolorach a Wy już widzicie nie wiadomo co :) temat sie wyczerpał to się gada o pierdołach ;)

Ciekawie wygląda błękitny Cvc, jak Twój tylko w 3d na białych Compomotive'ach

Kiedyś myślałem o białej feldze, ładna na niebieskim aucie ale ciężka do utrzymania w czystości, więc zostałem przy "function over fashion" i jeżdżę na czarnych stalówkach a bling bling robią długie polerowane nakrętki :)

#78 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 grudzień 2009 - 18:31

Passat B5 FL, co w zamian? Czarna stal ma coś w sobie. W sumie to jakby dorwać szeroką stal na niskim profilu i maznąć na czarno. to można na tym latać. Szkoda, że felgi dojazdowe są tak wąskie, chociaż do jakiegoś małego auta można zamontować, węższą ale wyższa. Na vwgolf.pl albo cultstyle.pl jest Audi B5 na dojazdówkach. :) Znajomy miał w białym Polonezie caro czerwoną stal i na to kołpak. ;)

#79 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 27 grudzień 2009 - 20:47

Passat B5 FL, co w zamian? Panowie czytałem, że w passatach b5 olej w dolocie to normalna sprawa, czy u was też tak jest?
Nie mogłem wyszukać podobnego tematu, a nie chciałem zakładać nowego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów