Skocz do zawartości

Zdjęcie

pij mleko bęziesz kaleką

26 odpowiedzi na ten temat

#1 Share majoreq

majoreq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 12:47

pij mleko bęziesz kaleką Mleko? http://dubrov.inwest...id=34&Itemid=50 Nie, dziękuję! - Mleko? Nie, dziękuję! to jest adres do tej strony. Co o tym myślicie, jak z takim czymś walczyć proszę o opinie i odpowiedzi.

PS.wg. mnie to bzdura nie poparta żadnymi badaniami

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pij mleko bęziesz kaleką Dzisiaj, 07:32
  •  

#2 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 13:20

pij mleko bęziesz kaleką Link coś nie trybi
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 13:41

pij mleko bęziesz kaleką Co do linku to nie działa i wystarczy w google wpisać "pij mleko będziesz kaleką" a mamy od groma takich bzdet itd. A w większości wypowiadają się sceptycy i ludzi od medycyny niekonwencjonalnej. Hmm ludzi od zawsze pili mleko i jakoś na dobre im to wychodziło wiec mnie to nie rusza i pic je będę :(
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 26 listopad 2009 - 14:52

pij mleko bęziesz kaleką Ja tam codziennie pije mleko przed szkołą. Nigdy nie miałem żadnego złamania, a było parę możliwości :(
Żal mi tych ludzi.
ArturKowalewo

#5 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 14:54

pij mleko bęziesz kaleką Stara to akcja, jakieś 5 lat temu o tym słyszałem ale szybko ucichło. Z tego co wyczytałem to już dawno powinienem umrzeć albo przynajmniej być ciężko chory i jeździć na wózku :( To podstępna biała śmierć, w poniedziałek zjadłem jogurt a we wtorek zachorowałem na grypę, poważnie :(

Zamiast słuchać takich pierdół proponuje założyć komitet promujący akcję:
Dodany obrazek
Myśle że sie przyjmie :(

#6 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 26 listopad 2009 - 14:58

pij mleko bęziesz kaleką U mnie taka akcja @mirasek już trwa hoho :( Najbardziej widoczna w okolicach miejscowej stacji paliw :(

#7 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 26 listopad 2009 - 15:54

pij mleko bęziesz kaleką Ja mleko piję codziennie jak inni na forum. :( A oni to pewnie nawet nigdy w życiu krowy na żywo nie widzieli... wszystkie cielęta trafiają na cielęcinę...cielęcina to produkt uboczny...bez sensu.
KPK - Ochrona

#8 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 26 listopad 2009 - 16:18

pij mleko bęziesz kaleką A ja ostatnio nie piję mleka.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#9 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 925 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 16:18

pij mleko bęziesz kaleką bzdura totalna, autor tego artykułu chyba ma nierówno pod sufitem. Jeśli było by prawdą, że mleko jest przyczyną tylu schorzeń to połowa ludzi byłaby już kalekami............ haha

#10 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 26 listopad 2009 - 16:25

pij mleko bęziesz kaleką Ja tam mam krowy ale mleka nie rurze bo nie lubię a takie akcje z tym "kaleczonym mlekiem" to takie bzdety dla gawiedzi żeby ludzie którzy nie maja żadnego kontaktu z rolnictwem mogli postękać i popłakać nad dola zwierzątek które dają mleko
po prostu pierd...nie o szopenie hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kkk2006

kkk2006

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 16:28

pij mleko bęziesz kaleką Mój wój tak lubi mleko ze nawet wódkę mlekiem popijał. Ja tez codziennie pije mleko i nic mi nie jest.

#12 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 16:34

pij mleko bęziesz kaleką Każdy wini rolników a na pewno mleko prosto od rolnika jest o wiele zdrowsze tak samo jak mięso wiele się słyszy od znajomych ze w zakładach mięsnych mięso z podłogi dokładane jest do wędlin najlepiej mieć swoją świnkę zrobić kiełbasę i to jest dopiero coś a nie jakaś chemia z zakładów a ludzie to ze swojskie to "śmierdzi" to niech jedzą ta mielonkę swojskie to wiesz co jesz :(
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#13 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 925 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 16:42

pij mleko bęziesz kaleką Niektórzy ludzie mówię, że "nie lubią mleka od krowy"- ale za to lubią ze sklepu. Dobre............. można się uśmiać. Ja mleko lubię, piję i jak narazie zdrowie mi dopisuje

#14 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 16:46

pij mleko bęziesz kaleką Heh ciekawy temat w sumie
Ciekawe jaki lol tą stronę zrobił i farmazony głosi...
Na szczęście mnie to nie dotyczy bo mam bydełko mięsne
chyba że... o niee jestem mordercą, bo wysyłam zwierzęta na rzeź, tylko i wyłącznie w celu osiągnięcia własnego zysku!
:(
Ale tak już poważniej to walczyć z takimi się raczej nie da,
ba wg mnie nawet nie należy uwagi zwracać bo to ich tylko nakręca jeszcze bardziej
szkoda własnych nerwów, na szczęście korzystny wpływ mleka na ludzi (w normalnych zdrowych dawkach) jest potwierdzony naukowo,
Także myślę że przemysł mleczarski nie upadnie od takich akcji - na pewno są konieczne zmiany ale to jak wiadomo temat na zupełnie inną dyskusję
Z ciekawostek odnośnie mleka to jedno na przykład jest faktem że mleko zawiera arsen (arszenik), który jest trucizną, ale żeby przekroczyć stężenie szkodliwe dla ludzi trzeba by wypić ponad 20 000l jednorazowo bez "wydalania" :(

I jedna sprawa jeszcze
ja pije i piłem mleko od dziecka, złamane miałem nogę, rękę, palce, i uwaga hit - szczękę - mam w związku z tym Podejrzenie że mleko czasem powoduje wypłukanie zdrowego rozsądku :( bo każdy mój przypadek był powiązany z jego chwilowym zanikiem
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

#15 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 26 listopad 2009 - 16:47

pij mleko bęziesz kaleką lobby mleczarskie - kto to niby jest - te mleczarnie ledwo wychodzące z zyskami na zero czy rolnicy hodujący krowy do których dokładają

Kiedyś czytałem podobne bzdety i tam ktoś próbował wciskać kit ze niby od picia mleka i spożywania produktów mlecznych będą ludziom rosnąć rogi i kopyta - i podobno opierał to na swoich osobistych doświadczeniach - jeden z komentarzy który tam widniał odnosił się do tego żeby autor zapytał swojej małżonki skąd się wzięły jego rogi bo na pewno nie od mleka

W dodatku ktoś kto to pisał chyba nigdy w życiu na wsi nie był a krowę widział w telewizorni

PS - @wildbream arszenik jest związkiem arsenu - dokładnie to jego trójtlenkiem - a z tym wypiciem 20 000 litrów jest podobnie jak z paleniem dzikich konopi rosnących w rowach i nieużytkach - żeby po spaleniu osiągnąć taki efekt jak po jednym skręcie trzeba by spalić 160 kg suszu z takich polskich konopii - zawsze łatwiejsze to niż wypić cysternę mleka hehe
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#16 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 26 listopad 2009 - 16:57

pij mleko bęziesz kaleką

niektórzy ludzie mówię, że "nie lubią mleka od krowy"- ale za to lubią ze sklepu. Dobre............. można się uśmiać.

Co w tym dziwnego?
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#17 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 925 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 17:05

pij mleko bęziesz kaleką A mleko w sklepie nie pochodzi od krowy??????????

#18 Share Damian2302

Damian2302

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 17:08

pij mleko bęziesz kaleką Jak dla mnie to totalna bzdura pije mleko od zawsze i to nie tam jakieś kupne tylko normalne prosto od łaciatej bez konserwantów i innych bajerów. Np ja nie lobię pić herbaty tylko wolę mleko i jakoś mi nie szkodzi, jakoś ze 2 tygodnie temu nawet jadłem śledzie z mlekiem i nic a złamań żadnych nie wiem kto wymyśla takie bajery;PP
Case jest the best

#19 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 17:16

pij mleko bęziesz kaleką

A mleko w sklepie nie pochodzi od krowy??????????

Pochodzi ale jest mniej tłuste

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 17:17

pij mleko bęziesz kaleką Ale to o chowie przemysłowym to niestety prawda- w wielu obórkach (tych co większych szczególnie) krowę traktuje się nie jak czujące zwierzę a jak właśnie maszynkę do robienia mleka (oczywiście w imię podnoszenia wydajności).
Zobaczcie jaki ze mnie malkontent Dodany obrazek -rzekomo podnoszenie wydajności w rolnictwie wiąże się z olbrzymimi korzyściami dla rolnika-i co podnosimy a całkiem lepiej nie żyjemy-bo gdzie indziej podnoszą jeszcze bardziej (i też całkiem ciekawiej nie mają-ostatnio mój kuzyn odwiedził jakąś fermę w Danii-500 macior i wszystko to musi jeden rolnik obskoczyć-raz w tygodniu przychodzi jakiś pomocnik na parę godzin-jak to mój kuzyn określił-łapki jak u Paganiniego Dodany obrazek z tej dobroci i wydajności )