Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus czy Zetor

262 odpowiedzi na ten temat

#161 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2010 - 15:18

Ursus czy Zetor zgłaszałem i to nie raz,nawet wysłałem pismo reklamacyjne do ZETOR POLSKA no niestety nich się nie kwapi żeby coś w tym kierunku zrobić,odwołują się do instrukcji obsługi w której pisze że silnik może się rozgrzać do temp.106 stopni

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus czy Zetor Dzisiaj, 21:43
  •  

#162 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 15:27

Ursus czy Zetor ja mialem dwa zetory i s za***iste . nawet lepiej wygladaja od nursusa

#163 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 24 styczeń 2010 - 15:34

Ursus czy Zetor @pawlo115 to jedyne co możesz zrobić do końca gwarancji to nie pracować ciągnikiem tak aby nie wszedł na czerwone pole a później zmienić termostat samemu. Co do pompki sprzęgła czyżby uszczelnienie zawiodło ;) też tak mam
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#164 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2010 - 19:19

Ursus czy Zetor uszczelniacze w pompce sprzęgłowej oczywiście też wymieniałem ale to pomaga tylko do czasu a jeśli chodzi o termostat to myślę tak zrobić jak radzisz tylko się zastanawiam czy warto czekać aż minie okres gwarancji, bo poco mi taka gwarancja skoro i tak nic nie chcą robić

#165 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 24 styczeń 2010 - 19:38

Ursus czy Zetor Ja mam 3320 tylko i wyłącznie do lekkich prac to uszczelniacze wywaliło ale jak wstawiliśmy nowe to 1000mtg jest bez awarii. Tyle tylko, ze jak sam zmienisz termostat to stracisz całą gwarancję i jak coś innego padnie to lipa. Radziłbym poczekaj, albo jedź do serwisu i zażądaj wymiany na własny koszt (termostat) a ich robocizna
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#166 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2010 - 19:54

Ursus czy Zetor może i tak zrobię ale nie tak powinien wyglądać serwis żal dziadom nawet termostatu jak za przeglądy to wiedzą ile brać

#167 Share bolos51

bolos51

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, robienie zdjęć i kręcenie filmów.

Napisany 28 styczeń 2010 - 15:11

Ursus czy Zetor gdyby ursus zmodernizował skrzynie biegów to bym kupił ursusa ale w tym 1234 jest ta sama skrzynia co w 1204 więc to ustawia ursusa na szarym końcu w porownaniu do innych ciągników.

#168 Share pawi

pawi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 21 luty 2010 - 22:03

Ursus czy Zetor skrzynia może i jest ta sama ale teraz ursus się poprawił ma silniki perkinsa i skrzynie są lepsze przykładem jest U1674 ja bym radził ursusa tanie przeglądy,części, zrobi ci go karzdy machanik(bo bardzo mało elektroniki)no i gwarancja 18 miesięcy

#169 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 22:59

Ursus czy Zetor A ja bym sie nigdy Ursusa nie czepił wolał bym już jakiś wynalazek nie wiem czego ale Ursus ciagle mi się kojaży z ciągłymi awariami zalanym silnikiem i tym paskudnym wyglądem i zerowa Komfortowością w środku. Z reszto ta skrzynia w Ursusie to jest gorsza niż w Zetorach bo ta w Zetorach to troche unowoczesniona skrzynia z z serii 40 np9540 co były. Wyeliminowano najczęsciej wystepujące w nich awarie i włożono im nowe półgiegi i troche zmodernizowano a jesli chodzi o spalanie i silnik to Ursus duzo więcej spali i nie jest mocniejszy od Zetora napewno moge się nawet założyć :)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#170 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 16:55

Ursus czy Zetor ZETOR!!! nowy ursus to takie składane chinskjie g*wno!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share luki0489

luki0489

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 268 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 17:32

Ursus czy Zetor ja w ostatnich latach kupiłem zetora i ursusa... teraz kupił bym 2 zetora a nie ten szajs. to czego nie robią w ursusie to jest ok(silnik i skrzynia) a reszta to o kant d*py. teraz ciągnik będzie chodził w wozie paszowym. do tego i do lekkich prac to się jeszcze nada. a do cięższych prac to uciekaj z nim. no i komfort... jak w jakimś starym jumzie

#172 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 17:49

Ursus czy Zetor

ZETOR!!! nowy ursus to takie składane chinskjie g*wno!

Konkrety...
A co dzisiaj nie jest składane?
Nie ma marki na świecie która w 100% ma w ciągniku podzespoły swojej konstukcji...

#173 Share mlody123

mlody123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 maj 2010 - 20:56

Ursus czy Zetor raczej zetor

Edytowany przez robertbara, 13 maj 2010 - 18:20.
Brak uzasadnienia

#174 Share DebyFarmer

DebyFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 12 maj 2010 - 11:26

Ursus czy Zetor Stawiam na ZETORA :lol: bo zetor to jednak zetor :lol:

Edytowany przez robertbara, 13 maj 2010 - 18:22.
Brak uzasadnienia

ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

#175 Share janusz89

janusz89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 13 maj 2010 - 17:10

Ursus czy Zetor jestescie naiwnymi dziecmi!!!!!!co wy wogole mozecie wiedziec!!!!! porownujecie cisgniki starszej wersi zetora do tego badziewia co teraz robia!!!!! nowe zetory to szajs kupilem dwa lata temu nowego zetora i co!!!!!!!!! teraz ledwo koniec z koncem wiarze bo a to najpierw papka poszla a to potem skrzynia i tylny most.!!!! na 20 h ziemi ciagnik 80 koni ldzie. jak jestes madry nie decyduj sie na zetora !!!! lepiej kup starego zetora badz ursusa bo to byla jedna firma kiedys i jedna druga firme pilnowala jakosciowo a teraz i zetor i ursus zlomy produkuja tak ich madrosc wyszla!!

#176 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 13 maj 2010 - 18:49

Ursus czy Zetor Janusz to pokaż tego zetora bo w galeri nie widze...i napisz więcej o tych awariach konkrety a przedewszystkim ile cię naprwy wyniosły 50-100 tys ?? jak z cześciami? jak serwis...

#177 Share janusz89

janusz89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 18 maj 2010 - 22:01

Ursus czy Zetor mister sluchaj gdybym mial go robiic tak przez serwis to pewnie by mnie tyle wyszlo naszczescie zrobilem z mala pomoca mechnikow. slyszalem od woja co ma zetorka ze pomki lubia sie psuc i rewers. ale uwazalem to za gu.. prawde .ale nie wiedzialem ze cos sie mi takiego przytrafi . stracilem 35tys tylko ale musialem go wypchnac i znow robie zetorem 8011 i c 385. koniec marzen o nowym ciagniku bo juz mnie nie stac ani umyslowo ani finasowo. zalogowalem sie tylko na to by wam to opisac nie wkleilem zdjec moze jeszcze wrzuce jakies ale nie sadza zebym zagoscil tu jeszcze . Takze zetorow nie polecam!!!!! przepraszam jak kogos uraze ale na ta firme patrzec nie moge

#178 Share rolnik199019lat

rolnik199019lat

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 20 maj 2010 - 11:03

Ursus czy Zetor ja bym wziuł ursusa bo mniej pali zetor to szmelc

#179 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 20 maj 2010 - 12:34

Ursus czy Zetor Z jakością wykonania to akurat zetor zawsze był do przodu pod względem ursusa :rolleyes:
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share Agronom15

Agronom15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 24 maj 2010 - 19:30

Ursus czy Zetor Widzę że niektórzy nie mają pojęcia a sie niestety wypowiadają. Jak ursus może mieć lepszy silnik od zetora! Weż instrukcję obsługi od C-360 I zetora 7211 Są to ciągniki porównywane do siebie tylko ze w instrukcji C-360 jest napisane ze kapitalny remont silnika przewidywany jest po 3500mtg a w zetorze 7211 po 12000 mtg

Dodaj odpowiedź