Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowarka SCHAFFER 442S

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share STANIK

STANIK

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 25 listopad 2009 - 19:38

Ładowarka SCHAFFER 442S Witam. mam zamiar kupic ladowarke teleskopowa lub przegubowa lamana. mowia ze ladowarki przegobowe sa bardzo wywrotne. ladowarka ma mi sluzyc do ladowania obornika z glebokiej sciulki oraz z pryzmy na polu i workow big bag z nawozem. co powiecie o tej ladowarce?? ładowarka Schaffer 442 s (822862520) - Aukcje internetowe Allegro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowarka SCHAFFER 442S Dzisiaj, 04:50
  •  

#2 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 25 listopad 2009 - 20:00

Ładowarka SCHAFFER 442S ja mam łamaną starczej konstrukcji i ani razu się nie zachwiała tylko jeśli masz pryzme na polu to ładowarka musi mieć duży prześwit bo utopisz ją

co do tej ładowarki to ładnie odrobiona do tych potrzeb co wymieniasz to jak najbardziej pasuje tylko żeby miała udzwig w miarę tak do 1200kg żebyś paletę np z nawozem podniósł :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share STANIK

STANIK

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 25 listopad 2009 - 20:30

Ładowarka SCHAFFER 442S wiem ze unosi na 3 m ale nie pytalem sie dzwoniac ile kg podniesie. wyglada na dos duza jak na przegubowa ladowarke wiec mysle ze te 1000kg podniesie. 2001 rok. warto taka brac?? palety jedynie to z cementem bedzie dzwigala a wszystkie nawozy w 500kg big bagach mam.boje sie wlasnie czy da rade sobie wiosna obornik na polu ladowac moge jej blizniaki zamontowac. i czy z balotami mi sie nie obali. znjomy kupil taka nowa i pusta obalil jak w dziure wlecial zaraz ja oddal i wziol teleskopowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 26 listopad 2009 - 17:15

Ładowarka SCHAFFER 442S Znajomy też kupuje schaffera, a ma duże gospodarstwo, również do gnoju.
SCHAFFER HOFLADER 2024 S 440 mth! MINIŁADOWARKA (815445118) - Aukcje internetowe Allegro
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."